Ideje za skriptere

Započeo Łuk@, Novembar 13, 2017, 13:43:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: Esc0bar poslato Jul 06, 2019, 00:12:50 PRE PODNE
Evo jedan jednostavan zadatak, kad otvorimo neku funkciju u td-ovima i kad nas netko napadne (npr: udara ili puca) da se td-ovi uklone automatski  ::)

Jbt dok me netko gruva ja dok zatvorim td-ove umro sam 3 put

Nije teÅ¡ko napraviti, samo moraÅ¡ imati bool varijablu sa kojom vrÅ¡iÅ¡ provjeru dal ti je prikazan taj neki odreÄ'eni TD (bubam stats), i u callbacku gdje igrač prima damage, ukoliko jeste prikazan - sklonit ga, dakle niÅ¡ta teÅ¡ko.

Citat: Fqris poslato Jul 06, 2019, 00:04:08 PRE PODNE
Moze i tako.. samo malo teze napravit..
Al dao ce neko bilo kako napravit iksD

Nije uopÅ¡te teže, u suÅ¡tini glupo je reći i matematika, jednostavno stvorit formulu koja odgovara ekonomiji servera, ako je iskopano puno zlata, cijena zlata je manja ( u prodaji ), jedino na Å¡ta se pazi da zlato ne bude preskupo odnosno prejeftino, tu stavljaÅ¡ odreÄ'eni prag (max i min cijena), započni ako ti se radi, ako zapneÅ¡ pomoći ćemo ti.
Poslednja Izmena: Jul 10, 2019, 23:51:10 POSLE PODNE od Slade

Citat: Esc0bar poslato Jul 06, 2019, 00:12:50 PRE PODNE
Evo jedan jednostavan zadatak, kad otvorimo neku funkciju u td-ovima i kad nas netko napadne (npr: udara ili puca) da se td-ovi uklone automatski  ::)

Jbt dok me netko gruva ja dok zatvorim td-ove umro sam 3 put

Za to ti služi weapon-config include.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: M0nster poslato Jul 11, 2019, 18:12:29 POSLE PODNE
Za to ti služi weapon-config include.
Ma ne želi da vidi ko ga puca msm nije na to mislio jer ti ne treba inc za ovo, nego npr imaš /stats u tdovima, neko krene da te roka, ti dok ukucaš /stats ili stisneš X/Esc on ti već skine armor ili te ubije xD
objasnio mu je slade, samo kreira varijablu i kad ukuca /stats ili šta već ugl kad prikaže StatsTDs[playerid] = true;
i
OnPlayerTakeDamage
{
if(StatsTDs[playerid])
{
StatsTDs[playerid] = false;
Hide.... :D
}
}

dajte neku ideju :D
• Website: www.vasic.dev
Web & Cyber Security Enthusiast

Citat: Vasic poslato Jul 12, 2019, 23:24:14 POSLE PODNE
dajte neku ideju :D
eto napravi onaj gore sto sam napisao sistem zlata...

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Da na textdrawu od brzinomjera se odradi "check engine" lampica i kada se ona upali nakon nekoliko kilometara (koliko vec hocete namjestit), da treba servis uradit, i to bi se moglo povezat sa mehanicarskim poslom.. eto, ako neko odradi ovo, stavite me u credits xD

Citat: wrench poslato Jul 24, 2019, 10:36:48 PRE PODNE
Da na textdrawu od brzinomjera se odradi "check engine" lampica i kada se ona upali nakon nekoliko kilometara (koliko vec hocete namjestit), da treba servis uradit, i to bi se moglo povezat sa mehanicarskim poslom.. eto, ako neko odradi ovo, stavite me u credits xD
Odlicna ideja
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Citat: wrench poslato Jul 24, 2019, 10:36:48 PRE PODNE
Da na textdrawu od brzinomjera se odradi "check engine" lampica i kada se ona upali nakon nekoliko kilometara (koliko vec hocete namjestit), da treba servis uradit, i to bi se moglo povezat sa mehanicarskim poslom.. eto, ako neko odradi ovo, stavite me u credits xD
Sad cu pokusat realizovat
[ мαтяүx ]
- Pusti našu pjesmu , tebi čuvam zadnji ples -


Citat: wrench poslato Jul 24, 2019, 10:36:48 PRE PODNE
Da na textdrawu od brzinomjera se odradi "check engine" lampica i kada se ona upali nakon nekoliko kilometara (koliko vec hocete namjestit), da treba servis uradit, i to bi se moglo povezat sa mehanicarskim poslom.. eto, ako neko odradi ovo, stavite me u credits xD

Good idea,

+ mozete odraditi dinamican auto servis, kog bi u opstini mogli kupiti sa papirima , i od posecnosti vaseg servisa, da mozete zaposliti radnike, i upravljati sa njima, gledati koliko im je dug radni ugovor, davati plate na mesec dana tacno itd :D - ko uradi - CREDITS za to

One And Only
Old Member
Since AVGUST 2013. :)
GAME OVER - SCRIPTING
SINCE 2009 - 2020

Citat: wrench poslato Jul 24, 2019, 18:18:53 POSLE PODNE
jesi uspio?Hvala :D
Jesam , prezentovat cu kasnije na forumu . Ugl imas na brzinomeru Servis i kad to preÄ'e limit moras vozit na servis , ima 10 servisa u LS-u a Vipovi imaju komandu /servis , tkd izbaci ti count od 30 sekundi i "servisira" ti auto  ;D
[ мαтяүx ]
- Pusti našu pjesmu , tebi čuvam zadnji ples -


Svi nešto "izraditi ću" a na kraju ništa od toga.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: M0nster poslato Avgust 22, 2019, 19:27:26 POSLE PODNE
Svi nešto "izraditi ću" a na kraju ništa od toga.
tako bukv svi

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Citat: androo poslato Jul 24, 2019, 10:36:48 PRE PODNE
Da na textdrawu od brzinomjera se odradi "check engine" lampica i kada se ona upali nakon nekoliko kilometara (koliko vec hocete namjestit), da treba servis uradit, i to bi se moglo povezat sa mehanicarskim poslom.. eto, ako neko odradi ovo, stavite me u credits xD
nije niko odradio pa eto, ako neko zeli pokusat, ja sam batalio samp