Obavijest i pažnja za suradnju sa jednim članom

Započeo MaTTaTa, Mart 26, 2020, 22:39:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



Poštovanje svim korisnicima BS foruma

Ovim putem vam želim skrenuti pažnju u vezi jednoj člana na ovom forumu, ne znam ni sam koliko ima računa i koliko će ih napraviti.

O čemu se radi?

Ovako ATTOX zajednica 23.02.2020 je objavila da je dobila novog skriptera zvanog "boky dev" ili ti "Hexx dev" i FB: Boky Marquez (koji je profil deaktivirao).

zatim dana 01.01.2020 više nije odgovarao na naše poruke i mi smo pomislili možda ima RL obaveza rekoh sačekati ćemo da se javi.
međutim čekali smo 3 dana i nije bilo ni traga ni glasa i zatim se odlučili da uđemo na server da vidimo šta je sa modom koji je bio na serveru sa našim
mapa i td-ovima, ali međutim imali smo šta i vidjeti. Mod je OBRISAN i on je nestao bez da je išta rekao.
Više nije ulazio na račune koje sam naveo gore, nego se je pojavio sa novim računom ovdje i zove se

MysterioDev

Za sve moje tvrdnje i dokaze poslao sam administraciji ovog foruma i oni stoje da je sve regularno i da sam u pravu.

Ako imate pitanja u vezi bilo čega obratite se

SlavicBeast

Iza svega ovog napisanog stoji i Necro zvanični mapper i owner ATTOX zajednice.

Ova obavijest napisana je najviše zbog onih koji se odluče sa njim surađivati da ne bih prošli isto kao i mi.

Lijep i ugodan pozdravi od ATTOX zajednice.

Poslednja Izmena: Mart 26, 2020, 22:44:38 POSLE PODNE od MaTTaTa




Prosto reci slavicu da provjeri oba profila, da li imaju isti ip i tjt, dokaže se lahko.

Citat: daddy. poslato Mart 26, 2020, 22:44:30 POSLE PODNE
Prosto reci slavicu da provjeri oba profila, da li imaju isti ip i tjt, dokaže se lahko.

Sve je već dokazano. On mi je i rekao da otvorim post i da ga označim u slučaju da netko ima pitanje u vezi toga, jer nisam htio nikakve slike objavljivati i dokaze jer sam već sve dostavio slavici i on je potvrdio tu tvrdnju.




Zbog ovakvih situacija najolje je da vrhovnu komandu sacinjava jedna osoba koja ce da radi posao mappera , skriptera i ownera ;)

Citat: #ТHΞV1ЛЛΛϾHΛ_ poslato Mart 26, 2020, 22:49:34 POSLE PODNE
Zbog ovakvih situacija najolje je da vrhovnu komandu sacinjava jedna osoba koja ce da radi posao mappera , skriptera i ownera ;)

Svakako da je najbolje samo tko ima sve to znanje ;)

Iskreno ja nisam mislio ništa loše sa ovom temom, mislim na sve članove BS-a da ih prvo upozorim. I mislim da to nije u redu prema onima koji hoce da nesto naprave i koji svoj trud uloze da bi ih na kraju netko spotaknu.





Citat: MaTTaTa poslato Mart 26, 2020, 22:39:38 POSLE PODNE


Poštovanje svim korisnicima BS foruma

Ovim putem vam želim skrenuti pažnju u vezi jednoj člana na ovom forumu, ne znam ni sam koliko ima računa i koliko će ih napraviti.

O čemu se radi?

Ovako ATTOX zajednica 23.02.2020 je objavila da je dobila novog skriptera zvanog "boky dev" ili ti "Hexx dev" i FB: Boky Marquez (koji je profil deaktivirao).

zatim dana 01.01.2020 više nije odgovarao na naše poruke i mi smo pomislili možda ima RL obaveza rekoh sačekati ćemo da se javi.
međutim čekali smo 3 dana i nije bilo ni traga ni glasa i zatim se odlučili da uđemo na server da vidimo šta je sa modom koji je bio na serveru sa našim
mapa i td-ovima, ali međutim imali smo šta i vidjeti. Mod je OBRISAN i on je nestao bez da je išta rekao.
Više nije ulazio na račune koje sam naveo gore, nego se je pojavio sa novim računom ovdje i zove se

MysterioDev

Za sve moje tvrdnje i dokaze poslao sam administraciji ovog foruma i oni stoje da je sve regularno i da sam u pravu.

Ako imate pitanja u vezi bilo čega obratite se

SlavicBeast

Iza svega ovog napisanog stoji i Necro zvanični mapper i owner ATTOX zajednice.

Ova obavijest napisana je najviše zbog onih koji se odluče sa njim surađivati da ne bih prošli isto kao i mi.

Lijep i ugodan pozdravi od ATTOX zajednice.


Mape i tdove? 2 mape koje se radile dve nedelje i mozda cak i vise, tdovi koje si radio su bile katastrofa, a od ovog Foruma nemam nista tako da mi je svejedno. Pozic :*
Mystique Community!

Processing 50%

Ne vjerujte svakome. Ja sam skripter na poznatoj zajednici, a prije toga sam morao provesti godine na serveru da dođe do nekakvoga povjerenja između vlasnika i budućeg skriptera zajednice. Pripazite ljudi.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: MysterioDev poslato Mart 26, 2020, 23:10:07 POSLE PODNE
Samo cu kratko jer nisi vrijedan spomena,
poklopi se po usima,hvala i dovidenja!
Mape i tdove? 2 mape koje se radile dve nedelje i mozda cak i vise, tdovi koje si radio su bile katastrofa, a od ovog Foruma nemam nista tako da mi je svejedno. Pozic :*

Citat: MysterioDev poslato Mart 26, 2020, 23:10:07 POSLE PODNE
Mape i tdove? 2 mape koje se radile dve nedelje i mozda cak i vise, tdovi koje si radio su bile katastrofa, a od ovog Foruma nemam nista tako da mi je svejedno. Pozic :*

Hvala lijepo na priznanju. I sada dobro pročitaj sa slike dole šta si napisao jučer pod tvoju WIP temu, a šta sada pišeš.



I mislim da je SAMP upravo dosta pao zbog takvih ljudi i zbog samih takvih je dosta ljudi i odustalo od SAMP-a. Jer su izgubili svu volju da išta rade sa bilo kime.

Sretno i možda nešto naučiš iz ovoga bez da otvoriš novi profil nego da se nosiš sa posljedicama i da učiš na greškama ;)

Lp i to je to od mene.
Poslednja Izmena: Mart 26, 2020, 23:23:22 POSLE PODNE od MaTTaTa




Citat: MysterioDev poslato Mart 26, 2020, 23:10:07 POSLE PODNE
Mape i tdove? 2 mape koje se radile dve nedelje i mozda cak i vise, tdovi koje si radio su bile katastrofa, a od ovog Foruma nemam nista tako da mi je svejedno. Pozic :*
Ispao si pička, stidi se druže...

Ali ne razumem, ako je hteo vec da ode sa zajednice i da vise ne skripta, zasto samo tako nije rekao? Posaljes mu poruku, ej druze, ne zelim da skriptam kod vas vise, i to je to. A ne ovako da j**e ljude koji ozbiljno zele da otvore par dana :/

Citat: daddy. poslato Mart 27, 2020, 00:10:22 PRE PODNE
Ispao si pička, stidi se druže...

Nažalost da i ako je moglo na drugi način da se ode ali dobro svatko bira svoje.

Citat: V01D poslato Mart 27, 2020, 07:22:57 PRE PODNE
Ali ne razumem, ako je hteo vec da ode sa zajednice i da vise ne skripta, zasto samo tako nije rekao? Posaljes mu poruku, ej druze, ne zelim da skriptam kod vas vise, i to je to. A ne ovako da j**e ljude koji ozbiljno zele da otvore par dana :/

Slažem se... ali sta ces :/




Kao prvo on je ovim potezom ispao p**** i to ono zesca, kao drugo nikad ne dajes modove nekome koga ne znas, ili ne znas da je neki poznatiji skripter, koji ovdje pomaze drugima. Kada vidis da se on trudi oko zajednice i to, vidis da je dobar lik i da ce nastaviti raditi, da ce se truditi oko zajednice da ne propadne, onda mu tek mozes vjerovati i dat mu mod, bar po meni tako..

Zbog ovakvih SAMP sve vise i vise propada, uvjek se nadu ovakvi nekakvi posebni slucajevi...

Citat: Miki11 poslato Mart 27, 2020, 11:07:55 PRE PODNE
Kao prvo on je ovim potezom ispao p**** i to ono zesca, kao drugo nikad ne dajes modove nekome koga ne znas, ili ne znas da je neki poznatiji skripter, koji ovdje pomaze drugima. Kada vidis da se on trudi oko zajednice i to, vidis da je dobar lik i da ce nastaviti raditi, da ce se truditi oko zajednice da ne propadne, onda mu tek mozes vjerovati i dat mu mod, bar po meni tako..

Zbog ovakvih SAMP sve vise i vise propada, uvjek se nadu ovakvi nekakvi posebni slucajevi...

Sve na mjestu i na greskama se uci sta da ti kazem drugo... osim da jednu skolu vise imam :/




Citat: MaTTaTa poslato Mart 26, 2020, 22:39:38 POSLE PODNE



Ovako ATTOX zajednica 23.02.2020 je objavila da je dobila novog skriptera zvanog "boky dev" ili ti "Hexx dev" i FB: Boky Marquez (koji je profil deaktivirao).

zatim dana 01.01.2020 više nije odgovarao na naše poruke i mi smo pomislili možda ima RL obaveza rekoh sačekati ćemo da se javi.


Omasio si malo datume xD  8)

Samo Napred ATTOX <3
====================
Respect List : Galardo | daddy. | LoOdaK | .foux |
====================