Mape se slabo ucitavaju (south wind)

Započeo bengaa, Septembar 11, 2023, 00:10:47 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Koristim South Wind server i mape se slabo ucitavaju.To jest kad dodjem do nekog mapanog objekta ucita se jedan dio kad prilazim objektu ucitava se ostalo al nestaje ovo prethodno ucitano.Ako ima neki fix hitno

to mi baca kao da je lanmi radio svaka mapa u istom int
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Citat: Detth poslato Septembar 11, 2023, 16:05:15 POSLE PODNE
to mi baca kao da je lanmi radio svaka mapa u istom int

Ne znam koje radio, al mi treba fix ako je moguce Jel solidan je mod za edit

prebaci u poseban pwn fajl,gledaj da su ti samo podovi createobject,dodaj optidraw to ce ti bas onako pomoci,updejtuj streamer na najnoviju verz

Citat: benjamin420 poslato Septembar 11, 2023, 20:15:44 POSLE PODNE
prebaci u poseban pwn fajl,gledaj da su ti samo podovi createobject,dodaj optidraw to ce ti bas onako pomoci,updejtuj streamer na najnoviju verz

Vazi hvala ti probat cu!

Citat: benjamin420 poslato Septembar 11, 2023, 20:15:44 POSLE PODNE
prebaci u poseban pwn fajl,gledaj da su ti samo podovi createobject,dodaj optidraw to ce ti bas onako pomoci,updejtuj streamer na najnoviju verz

Prebacivanje u "poseban" pwn fajl ti nece apsolutno nista pomoci, jer tebi ako je mapa pretrpana ili pravis sve na isti fazon i preblizu u kurcu si.
Optidraw ti hoce pomoci ali ce ti neki objekti sijati(dosta njih...).Imas negdje na BS neko je postavio kako optimizovati mape, imas dosta tutoriajala i po netu
https://github.com/DinoWETT



Kolko drama ima u 7 grama

Citat: benjamin420 poslato Septembar 11, 2023, 20:15:44 POSLE PODNE
prebaci u poseban pwn fajl,gledaj da su ti samo podovi createobject,dodaj optidraw to ce ti bas onako pomoci,updejtuj streamer na najnoviju verz

pri kompajliranju se u amx fajl zapisuje kod iz svih pwn fajlova koji su korišćeni u samom modu
jedino što se time dobija jeste preglednost koda, ali sama težina amx fajla ostaje ista kao i funkcionalnost krajnjeg koda

"I choose to have faith, because without that, I have nothing."


Hvala vam momci samo sad cu pokusat nac kako da optimizujem mapu, nadam se da ce uspjet  ;D

A nista, ako neko ima tako usrane mape neka mi baci na discord samo mape pa cu ja vidjeti da fix i napravim tutorial za to...

Samo test pre no sto posaljete, da ne bude da se samo u modu desava...
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.


Bacio sam malo oko na taj mod i vidim da svaka mapa ima minimalno 500 objekata te su sve i natrpane kao i interieri koji su u istom vw...
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Citat: ogil poslato Septembar 11, 2023, 21:39:54 POSLE PODNE
pri kompajliranju se u amx fajl zapisuje kod iz svih pwn fajlova koji su korišćeni u samom modu
jedino što se time dobija jeste preglednost koda, ali sama težina amx fajla ostaje ista kao i funkcionalnost krajnjeg koda
reko sam mu to da uradi jer ce lakse vidjeti mape koje imaju previse createobject i lakse ce vidit da prelazi limit