ATTOX - Online Gaming Community

Započeo MaTTaTa, Februar 01, 2020, 18:09:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.







Ovim putem se želimo svima zahvaliti na strpljivosti za OTVARANJE našeg SA:MP servera.

Trenutno sa dosadašnjom informacijom OPEN bih mogao da bude kraj 7 mjeseca u koliko ne dođe do promjena.
Uskoro će te moći vidjeti kroz videa šta vas očekuje na serveru i koji sistemi.
Na vašu žalost neće biti sve OTKRIVENO kako bi ste i vi sami potrudili OTKRITI neke stvari koje vas očekuju na našem SA:MP serveru.

Više o svemu pratite naš DISCORD I FORUM


DISCORD

FORUM
Poslednja Izmena: Jun 29, 2020, 09:08:26 PRE PODNE od MaTTaTa










Ovim putem se želimo svima zahvaliti na strpljivosti za OTVARANJE našeg SA:MP servera.

Pozdrav svima, već duže vrijeme se radi na modu pa je vremena za prezente bilo sve manje i manje.
Međutim, s obzirom da se mod privodi kraju odlučili smo početi s prezentima sa attoxa, prvo onim manjim pa zatim onim većim (sistemi).
Danas Vam predstavljamo login tdove koji će se nalaziti na Attoxu!

Više o svemu pratite naš DISCORD I FORUM


DISCORD

FORUM





Ovom prilikom sa velikom radošću želimo da objavimo datum zvaničnog OPENA našeg servera. Open će se izvršiti 02.08.2020 godine sa početkom u 20h.
Server je rađen na osnovu pravog RolePlaya, uz realne cijene i plate kao i ostalom ekonomijom. Nadamo se da ćete se lijepo provesti!

SERVER IP: 5.135.112.213:7777

Više o svemu pratite naš DISCORD I FORUM


DISCORD

FORUM







Upravo je na prezent izbačena mapa koju je radio naš mapper @Necro !
Pogledajte: https://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=137270.new#new

SERVER IP: 5.135.112.213:7777 ili samp.attox.net

Više o svemu pratite naš DISCORD I FORUM


DISCORD

FORUM





Posljednja dva dana izbacili smo dvije mape. Jednu od njih uradio je naš mapper @Necro a drugu daddy.
Razgledajte ih na sljedećim linkovima:
Saobraćajna Policija by Necro: https://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=137283.0
Mehaničarska Radnja by daddy.: https://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=137299.0

SERVER IP: samp.attox.net

Više o svemu pratite naš DISCORD I FORUM


DISCORD

FORUM







S obzirom da smo promijenili host mašinu promijenila se i IP adresa servera
Nova IP adresa je: samp.attox.net:7790 !

Više o svemu pratite naš DISCORD I FORUM


DISCORD

FORUM

OPEN JE I DALJE 02.08. U 20H, DOBRODOŠLI STE!
Poslednja Izmena: Avgust 01, 2020, 18:32:27 POSLE PODNE od daddy.




Poštovanje svima koji prate rade naše ZAJEDNICE i koji znaju našu situaciju

Kao što većina vas zna imali smo PROBLEMA da je LAPTOP od skriptera nažalost izdahnuo i sada čekamo da dođe sa servisa kako bih naš MOD bio na serveru.
Trenutno na našem serveru se nalazi mod od druge zajednice koja nam je uskočila kao solucija B i hvala ima na tome.

Svima koji su ostali uz nas nakon svih ovih SITUACIJA želimo im se zahvaliti i neka znaju da će biti nagrada za njih.

Više o svemu pratite naš DISCORD i FORUM





















Upravo je na prezent izbačena mapa koju je radio naš mapper @Necro !
Pogledajte: https://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=137618.0

SERVER IP: samp.attox.net

Više o svemu pratite naš DISCORD I FORUM / ZVANIČNI ATTOX MOD JOŠ NIJE UBAČEN


DISCORD

FORUM





Najavljujemo Vam zvaničan datum REOPENA Attox servera sa pravim Attoxovim modom!

SERVER IP: samp.attox.net

Više o svemu pratite naš DISCORD I FORUM / ZVANIČNI ATTOX MOD


DISCORD

FORUM





KOCKA TEST PROŠAO BEZ PROBLEMA, SERVER JE PONOVO OFFLINE DO SUTRA!

SERVER IP: samp.attox.net:7790

Zvanični open je sutra / Nedjelja - 23.08.2020


DISCORD

FORUM


Ovaj put nema potrebe da editujem bbcode, ništa više nije toliko bitno u vezi bilo kakvog izlgeda. Attox se u zadnjih nekoliko mjeseci pokušao otvoriti 4 puta. Prvi put u zadnjih nekoliko mjeseci sa skripterom Ino420 koji je tek nakon mjeseci i mjeseci hypeovanja i želje za Attoxom izjavio da ne želi raditi RolePlay mod i napustio Attox. U mjesec dana skupilo se oko 300 članova, svi su bili zagrijani ali tako se desilo, nikoga i nakon svega toga ne mrzim jer nisam takva osoba, praštam i praštati ću, možda je izgubio volju tokom cijelog tog procesa, moguće, ali mu žeim svu sreću u daljnjim projektima jer život ide dalje. Nakon gubljenja člana staff tima skriptu sam preuzeo ja, sa izvornom skriptom za koju sam vjerovao da od nje mogu napraviti nešto. To nešto što sam vjerovao sam i napravio ali sama postava moda nije dozvoljavala dalje, server je dobijao neočekivane bugove, sistem bi se testirao po 3. puta i radio bi ali bi neki 22. put prestao raditi, slično kao neki made in china pištolj koji kupiš kod kineza (lol). Kapu skidam @MaTTaTa , čovjek koji od 2015 goni sve ovo zajedno sa @Necro , od 2010/11 su na ovom forumu, imali su želju nešto otvoriti ali to se izgleda nije dalo. Svako je uložio svoj maksimum, noći su postale dani a dani su ostali isti, svako je davao zadnji atom snage ali očito postoji neka veća sila koja to dozvolila nije. Kapu dole skidam cijeloj Attox administraciji, samoj regulaciji discord servera koja je malo reći izvanredna. Sama riječ o tome da ne postoji niti jedan član Attox discord servera da je neaktivan mejsec dana, svi su u krugu 7 dana i to samo 17 od 340 njih, to sve govori. Do daljnjeg nas na sampu nema, jedini izbor bi bio mod od 0 koji se mora raditi minimalno 6 mjeseci ali o svemu odlučuju jedini Attox vlasnici MaTTaTa i Necro i mislim da, nažalost, samp server Attoxa nećete vidjeti duže vrijeme. Zahvalio bih se i ddoserima koji se slade tom stvari i želim im još mnogo sreće u životu, da u nečemu pronađu ljepotu ovoga svijeta, da pronađu put van iz kuće (https://i.ibb.co/28BHT8k/image.png] Molio bih moderatora da usljed nastupajuće neaktivnosti u ovoj temi koja je eksplodirala u ovom podforumu, temu stavi pod lock do daljnjeg.

Dovoljno sam se ispisao, ostalo mi je još samo pokloniti se svakom pojedincu od 300+ članova koji su tu od samog početka!
Ja, koji sam tada kao samo prosta podrška Attoxu, 1. Februara 2020 godine objavio prvi komentar, nažalost imam i tu čast da do daljnjeg u ovoj temi, sada kao član i predstavnik Attoxa, pošaljem za sada - u ovo vrijeme - i posljednji komentar.


Special thanks to:
MaTTaTa & Necro (Founders)
Frenky_Garrix, Mjauu/Hamdija_Pozderac, Ažbo, Meho, Bekir/Christian_Colucci, Scepo, Tommy_Shelby, Kralj, Rajko, MaTke/Andrija_Shelby (Admin Team)
Naithan_Driver/Naithan, milkic.dev, Galardo (Friends of the Community)
Ino420 (Past Merits to Community)
Jakov_Sarki, Frenky_Garrix, Tarik_Samper, Luka_Kurtusic (Best of the Marketing Team Ever)
Barać_Pucar, Damjan_Pucar, Djuro_Pucar, Dusan_Pucar, Eldar_Pucar, Jabucanac_Pucar, Kekin_Pucar, Kenan_Pucar, Kuzmo_Pucar, Leki_Pucar, Luka_Pucar, Lukakalu_Pucar, Marin_Pucar, Milan_Pucar, Nemanja_Pucar, Suvi_Pucar, Tiki_Pucar, Tolstoj_Pucar (Best Family and Support for Attox)


All Attox discord/samp/forum active members (4ever here license & Special Mertis to Community)


Vidimo se i čujemo nekada kasnije, o CS serveru još razmišljamo da li da zadržimo, velike su šanse da on ostane a što se sampa tiče, vidimo se nekom drugom prilikom.
Ovo nije kraj, već pauza od onoga za čim se težilo, doći će, jednoga dana, i naš trenutak. Hvala Vam :)

Kapa do poda svim mojim momcima , hvala BSu sto su nam kroz prostor za oglasavanje dali pristup vecem broju igraca.Hvala svim igracima koji su podrzali attox ,kako kazu ako nije sudeno, nije sudeno. Sretno svima !