ATTOX - Online Gaming Community

Započeo MaTTaTa, Februar 01, 2020, 18:09:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Datum registracije:
    03.06.2019, 10:02:10 poslijepodne

Tada sam napravio nalog kod Vas na forumu, valjda ste tip top sredili server za 8 meseci, sretno brate!!!

Citat: Aaron poslato Februar 11, 2020, 08:24:42 PRE PODNE
Puno sreće momci. Vidi se da je uloženo dosta truda u GM.

Hvala.Bome iz dana u dan sve više ulažemo vremena, samo da sve bude kako treba do otvorenja.

Citat: malitoni poslato Februar 11, 2020, 11:29:31 PRE PODNE
Datum registracije:
    03.06.2019, 10:02:10 poslijepodne

Tada sam napravio nalog kod Vas na forumu, valjda ste tip top sredili server za 8 meseci, sretno brate!!!

Hvala brate ali nećeš vjerovati nismo od tada ništa ni radili zbog nekih  ljudi i nesporazuma i onda smo unazad 3 tjedna opet krenuli bez nekih ljudi i za sada je super. Samo da tako ostane.




Citat: MaTTaTa poslato Februar 11, 2020, 18:41:48 POSLE PODNE
Hvala.Bome iz dana u dan sve više ulažemo vremena, samo da sve bude kako treba do otvorenja.

Hvala brate ali nećeš vjerovati nismo od tada ništa ni radili zbog nekih  ljudi i nesporazuma i onda smo unazad 3 tjedna opet krenuli bez nekih ljudi i za sada je super. Samo da tako ostane.

Bice to u redu, ja i Jukic mapamo sad samo skriptu jos srediti i ide gazenje.


Citat: !OverLord poslato Februar 20, 2020, 20:35:05 POSLE PODNE
gl :D

Hvala



Predstavljamo vam naš novi PORTAL i našu novu boju zajednice.



Predstavljamo i naš TS3 koji je privremeni dok sve ne bude spremno zatim dolazi novi. Svi ste dobro došli.

IP: 54.36.239.204:9961

Isto tako želimo predstaviti našeg novog skriptera "boky dev"dobro došao, a još bolje da radimo.





Citat: MaTTaTa poslato Februar 23, 2020, 23:07:10 POSLE PODNE
Hvala



Predstavljamo vam naš novi PORTAL i našu novu boju zajednice.



Predstavljamo i naš TS3 koji je privremeni dok sve ne bude spremno zatim dolazi novi. Svi ste dobro došli.

IP: 54.36.239.204:9961

Isto tako želimo predstaviti našeg novog skriptera "boky dev"dobro došao, a još bolje da radimo.

Meni najjaca boja, kida portal ! :D

@Purdinho hvala i iskreno i ja sam se iznenadio kako izgleda. Jer mislio sam da ce izgledati puno gore.




Imate mnogo dobrog dizajnera, nadajmo se da i skripter kida xD

Srecno

Citat: V01D poslato Februar 24, 2020, 14:14:22 POSLE PODNE
Imate mnogo dobrog dizajnera, nadajmo se da i skripter kida xD

Srecno

Hvala, budemo vidjeli koliko je dobar mozda nas sve iznenadi ?




Dobri ste momci.. mozda i nesto bude od vas :)



Ovim putem vas obavještavamo o našem lošem iskustvu u radu sa našim novim skripterom  koji je sve naše TD-ove i Mape stavio u mod i u Nedjelju obrisao mod sa testnog servera i sve pogasio i nestao sa našim TD-ovima i mapama.
Zvao se na Balkan SAMPU"boky dev" ili ti "Hexx dev" i na FB: Boky Marquez koji je profil deaktivirao.

Ako misli da je nešto uspio sa tim nažalost nije, samo je pokazao kakav je čovjek i da još mora da odraste u vezi ponašanja.
Zato drage zajednice pazite sa kime će te da radite, da vam se ne bi desilo kao i nama. Ako ga netko pozna u RL neka mu da par neka si kupi obraz i veliku mu pozdrav bio od ATTOX zajdnice!

Imao je čak obraza uči da vidi jesmo nastavili da radimo  ;D ;D  .... jesmo i to nas ne može da uništi.






Račun je obrisan jer takvi nam nisi potrebni ni na FORUMU!

Od danas sve obavijesti u vezi nas možete pratiti samo na našem PORTALU i što se tiče ostalih
TD-ova i mapa bit će tek reklamirane dan prije opena, jer želimo da sve vidite pred sami OPEN.










Citat: MaTTaTa poslato Mart 04, 2020, 01:21:55 PRE PODNE


Ovim putem vas obavještavamo o našem lošem iskustvu u radu sa našim novim skripterom  koji je sve naše TD-ove i Mape stavio u mod i u Nedjelju obrisao mod sa testnog servera i sve pogasio i nestao sa našim TD-ovima i mapama.
Zvao se na Balkan SAMPU"boky dev" ili ti "Hexx dev" i na FB: Boky Marquez koji je profil deaktivirao.

Ako misli da je nešto uspio sa tim nažalost nije, samo je pokazao kakav je čovjek i da još mora da odraste u vezi ponašanja.
Zato drage zajednice pazite sa kime će te da radite, da vam se ne bi desilo kao i nama. Ako ga netko pozna u RL neka mu da par neka si kupi obraz i veliku mu pozdrav bio od ATTOX zajdnice!

Imao je čak obraza uči da vidi jesmo nastavili da radimo  ;D ;D  .... jesmo i to nas ne može da uništi.






Račun je obrisan jer takvi nam nisi potrebni ni na FORUMU!

Od danas sve obavijesti u vezi nas možete pratiti samo na našem PORTALU i što se tiče ostalih
TD-ova i mapa bit će tek reklamirane dan prije opena, jer želimo da sve vidite pred sami OPEN.







I na kraju ja koji sam mapao i fakticki odjebao vas, na kraju ispao najposteniji :D ipak sam se malo zajebao sto se tice ljudskih obraza.

sretno u daljem radu vam zelim ?
nego.. nigdje nisam procitao da li ce server biti 0.3.dl ?

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Citat: Fqris poslato Mart 15, 2020, 01:12:40 PRE PODNE
sretno u daljem radu vam zelim ?
nego.. nigdje nisam procitao da li ce server biti 0.3.dl ?

Hvala ?

Server nece biti 0.3 dl i hvala na pitanju bit ce najnovija verzija 0.3.7 -  R4






Kao što znate kako nas je sve bilo krenulo da smo imali više padova nego uspona, ali zato mislim da smo napokon dobili ono što smo zaslužili svojim radom i trudom.

Vjerojatno se pitate šta je to i tko je to?

Pa ovako... naš novi OWNER i SKRIPTER je Ino420 vjerojatno svima vama poznat.

Dobro došao u ATTOX community i idemo sada još jače nego prije  ;)

Uskoro očekujte prvu prezentaciju našeg servera prije OPENA!

Više o svemu na našem PORTALU i FORUMU