U CEMU JE NAS PROBLEM?

Započeo BitchLasagnazz, Novembar 03, 2019, 20:14:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Problem ce postojat dok igraci ne shvate da su i dalje u 2013 godini.Zalosno ali istinito,jbg.
Ukoliko su nekome potrebne mape,mozete me kontaktirati putem fb-a: https://www.facebook.com/chappo617

ɴᴀᴘɪᴊᴇᴍᴏ sᴇᴊᴛᴀɴᴀ ᴅᴏᴋ ᴄᴇᴋᴀ sᴀʙᴀʜ sᴀ ɴᴀᴍᴀ ᴋᴜᴍᴇ

Jaooooo nemoj mi tog govnar* jbm li mu da ne kazem sta...


On je meni sve po spisku opsovo jer sam mu reko da se ne kurci. Dao mi ip ban i ne igram vec godinu dana na BE. Nikad se ne bi vratio tamo.
Svaka cast sto si odabrao ovo govno ljudsko da uporedis sa Stepanovom.
(zamolio bih da se ne obrise ovaj komentar)
PS. sacu te stavim na +rep listu
Poslednja Izmena: Novembar 03, 2019, 21:38:53 POSLE PODNE od dαkα'shαkur bula.a

Hm kao što se kaže u pogrešnu crkvu si došao da se moliš .
Prvo zbog toga što pola njih neće shvatit ovo..
Drugo vjv će ovo bit obrisano od strane staffa u roku 24h zbog tvog komentara dole ..
Treće hiljadu tema je bila na ovu foru i ništa opet modovi koji su na levelu 2008 po načinu pisanja koda , vlasnici kao naš dragi Doz itd.

Sve u svemu to ti je drug moj naš balkanski mentalitet. Zašto odvojit vrijeme da uradiš nešto kvalitetno , kad možeš krast tuđe ideje , mape , kodove itd.

Svi ovi balkanski maperi su da se izrazim karina šta sve viđam na stranim serverima . Toliko
[ мαтяүx ]
- Pusti našu pjesmu , tebi čuvam zadnji ples -

Bilo kako bilo,jebeni balkanci se nece potruditi da nesto promijene,sve je monotono i postaje dosadno,ali jebe se njima...

Bilo bi dobro da se okupi koja ekipica da se napravi jedan ali brutalan server na balkanu.

Citat: daddy. poslato Novembar 03, 2019, 21:43:33 POSLE PODNE
Bilo bi dobro da se okupi koja ekipica da se napravi jedan ali brutalan server na balkanu.
Tu nastaje problem,svako bi htjeo da bude glavni,jer mi smo balkanci...

#A.J.

Pročitao sam od početka do kraja, stvarno, gledajući na strance i gledajući na nas, mi smo jedna obična nula.
Da se baziram na sebe i svoje takozvane 'kidanje textdraw-ove'. Želio bih da kažem da sam ja ništa, naspram ljudi koji to bolje rade od mene.
Kad vidim šta ljudi rade od ovoga, dođe mi muka na moje radove, tako i kad vidim nečije bezveze skripte, koje su uređene, ali ne do kraja.
Također, te skripte su isto nula, kakvih ima i koliko ljudi znaju. Svaka čast ruskim serverima, i ljudima koji se bore za svoju zajednicu i server.
Što se tiče samog sa-mp stanja na Balkanu, mi smo propali već odavno. Još radimo iste stvari, iste skripte, iste sisteme sa različitim kodovima... To ne vodi nigdje, i sumnjam da ima neko ko je toliko pametan da smisli neki način kako da to izmijeni.
Do tad, mi smo propala scena što se tiče sa-mp-a. :)

Citat: daddy. poslato Novembar 03, 2019, 21:43:33 POSLE PODNE
Bilo bi dobro da se okupi koja ekipica da se napravi jedan ali brutalan server na balkanu.
Hmm dobra ideja al nemoguća misija 7 dio.
[ мαтяүx ]
- Pusti našu pjesmu , tebi čuvam zadnji ples -

Ima i nasih takvih servera poput NooBota ali mu se ne posvecuje toliko paznje...


credits: Xunder, Ino420, Muma

Citat: Pottus;3903994SetPlayerPos("dreni1998", 666.666, 666.666, 666.666, 666.666);    ///// GO IN HELL MOTHERFUCKER

https://i.imgur.com/XHLx9oj.gif
https://i.ibb.co/ZJqQKWT/NXRX.gif

Citat: daddy. poslato Novembar 03, 2019, 21:43:33 POSLE PODNE
Bilo bi dobro da se okupi koja ekipica da se napravi jedan ali brutalan server na balkanu.
Nazalost ocigledno nije moguće,pokusavali smo ja i marsal nekoliko puta ali dzaba...rad,trud,unikatnost ce ocito vise ne cijene kod nas...
Ukoliko su nekome potrebne mape,mozete me kontaktirati putem fb-a: https://www.facebook.com/chappo617

ɴᴀᴘɪᴊᴇᴍᴏ sᴇᴊᴛᴀɴᴀ ᴅᴏᴋ ᴄᴇᴋᴀ sᴀʙᴀʜ sᴀ ɴᴀᴍᴀ ᴋᴜᴍᴇ

Novi serveri ne mogu,niti ce uspjeti na ovoj sceni,jer su ljudi navikli na standardne servere kao sto su SA,ZG,BE...

Citat: Galardo poslato Novembar 03, 2019, 21:46:55 POSLE PODNE
Novi serveri ne mogu,niti ce uspjeti na ovoj sceni,jer su ljudi navikli na standardne servere kao sto su SA,ZG,BE...
Daj simiju 1000 evra i da vidis hahahahahha


credits: Xunder, Ino420, Muma

Citat: Pottus;3903994SetPlayerPos("dreni1998", 666.666, 666.666, 666.666, 666.666);    ///// GO IN HELL MOTHERFUCKER

https://i.imgur.com/XHLx9oj.gif
https://i.ibb.co/ZJqQKWT/NXRX.gif

#A.J.

Citat: ᗪ卂乂 poslato Novembar 03, 2019, 21:48:23 POSLE PODNE
Daj simiju 1000 evra i da vidis hahahahahha
Baš zbog toga i nećemo uspjet nikada.
Kako kažu, sve što je lijepo kratko traje, ali samo kod nas izgleda. :D

Citat: fuksich poslato Novembar 03, 2019, 21:44:42 POSLE PODNE
Pročitao sam od početka do kraja, stvarno, gledajući na strance i gledajući na nas, mi smo jedna obična nula.
Da se baziram na sebe i svoje takozvane 'kidanje textdraw-ove'. Želio bih da kažem da sam ja ništa, naspram ljudi koji to bolje rade od mene.
Kad vidim šta ljudi rade od ovoga, dođe mi muka na moje radove, tako i kad vidim nečije bezveze skripte, koje su uređene, ali ne do kraja.
Također, te skripte su isto nula, kakvih ima i koliko ljudi znaju. Svaka čast ruskim serverima, i ljudima koji se bore za svoju zajednicu i server.
Što se tiče samog sa-mp stanja na Balkanu, mi smo propali već odavno. Još radimo iste stvari, iste skripte, iste sisteme sa različitim kodovima... To ne vodi nigdje, i sumnjam da ima neko ko je toliko pametan da smisli neki način kako da to izmijeni.
Do tad, mi smo propala scena što se tiče sa-mp-a. :)
i da se nesto unikatno napravi, na openu ce doci vise ljudi samo da vide to, kasnije ce opasti broj igraca.
U potpunosti se slazem sa Galardom.
Citat: Galardo poslato Novembar 03, 2019, 21:46:55 POSLE PODNE
Novi serveri ne mogu,niti ce uspjeti na ovoj sceni,jer su ljudi navikli na standardne servere kao sto su SA,ZG,BE...
• Website: www.vasic.dev
Web & Cyber Security Enthusiast

Citat: fuksich poslato Novembar 03, 2019, 21:49:34 POSLE PODNE
Baš zbog toga i nećemo uspjet nikada.
Kako kažu, sve što je lijepo kratko traje, ali samo kod nas izgleda. :D
pa eto vidis,ne cijene trud i rad,nego pare ce ih dovesti...