◄ Glavni razgovor #45 ►

Započeo SlavicBeast, April 07, 2020, 21:43:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Jebem ti mrtvi PES , igram na Amateur kao da igram na Legendary , svaka lopta im se zalepi , skrsim lika on u sekundi ustane i nastavi dalje kao da nista nije bilo , jebem im sve iskriptovanu :D

Citat: T ᕼ E ᐯ 1 ᑎ ᑎ Y_ poslato Maj 25, 2020, 20:55:41 POSLE PODNE
Jebem ti mrtvi PES , igram na Amateur kao da igram na Legendary , svaka lopta im se zalepi , skrsim lika on u sekundi ustane i nastavi dalje kao da nista nije bilo , jebem im sve iskriptovanu :D

Ja kada igram online protiv jbnih driblera, ima vremena kad mu ne mogu lopte uzet cijelo poluvrijeme. Izivciraju te
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

zna l' ko za%u0161to se ne%u0107e pokrenuti? http://i.nikolaa.xyz/i/yQREv.png
stoji ovako vec par minuta
Poslednja Izmena: Maj 25, 2020, 22:34:51 POSLE PODNE od .варнинг
                                                                                 
Legacy Gaming Since 2017 ©

Scripter and Founder
Scripting 3+ Years
https://www.facebook.com/LegacyGamingOGC/ (FB Stranica)
https://www.facebook.com/nikolaa.jovicic (FB Nalog)

                                                                                 



Volim Srbiju što se tice cijena u marketima. U Hrvatskoj vise nikad ne idem u veliki šoping zbog velikih cijena i PDV-a, samo preko grane. Pa jer normalno ljudi da su cijene u vlastitoj zemlji i proizvod koji je proizveden u Hrvatskoj jeftiniji kod susjeda nego kod nas... fuj nikad vise da hranim uhljebe.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords




Citat: Hydra. poslato Maj 26, 2020, 10:33:17 PRE PODNE
Volim Srbiju što se tice cijena u marketima. U Hrvatskoj vise nikad ne idem u veliki šoping zbog velikih cijena i PDV-a, samo preko grane. Pa jer normalno ljudi da su cijene u vlastitoj zemlji i proizvod koji je proizveden u Hrvatskoj jeftiniji kod susjeda nego kod nas... fuj nikad vise da hranim uhljebe.

Pa kome sad verovati, ja pa mislim da smo mi najskuplji u regionu samo zato sto nismo deo EU. Ovo severnije beze u Madjarsku da sopinguju, mi na jugu (prosecan gradjanin), juri u Bugarsku, malo imucniji do Soluna. Levisice u Americi ili negde na zapadu 30-40 evra, u Srbiji 100. Nidje vee
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Pa dosta Hrvata je odmah nakon otvaranja granica pohrlilo u Srbiju do trgovina, jer svuda je jeftinije osim u vlastitoj drzavi.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

#A.J.

Citat: SlavicBeast poslato Maj 26, 2020, 13:26:23 POSLE PODNE
Pa kome sad verovati, ja pa mislim da smo mi najskuplji u regionu samo zato sto nismo deo EU. Ovo severnije beze u Madjarsku da sopinguju, mi na jugu (prosecan gradjanin), juri u Bugarsku, malo imucniji do Soluna. Levisice u Americi ili negde na zapadu 30-40 evra, u Srbiji 100. Nidje vee
Ja kupio Jordan majicu kratkih rukava 25€ u Bosni, ruku smijem dat da je bilo gdje drugo jeftinije i od ovog.

Zavisi od modela, ovde se cene, makar ono sto sam ja uspeo da vidim, krecu od 2500 do 4500 RSD (20-40 evra, manje vise)
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Citat: .foux poslato Maj 26, 2020, 14:10:15 POSLE PODNE
Ja kupio Jordan majicu kratkih rukava 25€ u Bosni, ruku smijem dat da je bilo gdje drugo jeftinije i od ovog.
Makedonija!!!