[FS] Trofeji - by:LordShigi

Započeo LordShigi, Jul 28, 2010, 22:00:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo ga, bilo mi malo dosadno sad pa napravio mali FS + NPC. Staviti cu video koji ce nabolje pokazati sto je to. Ovi trofeji u FSu su samo da sami možete dodati što želite, odnosno služe kao primjer. Skripta je jednostavna za shvatiti i vrlo je dobra za početnike da pokušaju shvaiti workflow. UGL. sad su u FSu ovi trofeji:

Lize mi se pod!!! - Kada igrač umre 5 puta.
Otkrio tipkovicu!! - Kad upišete bilo što u chat.
Znam moddati vozilo -Kad moddate vozilo
Prebojao vozilo!! - Kad obojate vozilo
Znam uci u vozilo! - Kad ulazite u vozilo

Oprostite sto su tako glupi ali nisam imao ideja a sam samo stavio da imate primjere.

VIDEO:
[FS]Trofeji

DOWNLOAD

KAKO INSTALIRATI:
1. Skinite .zip datoteku te je otpakirajte.
2. Stavite sadržaje .zip datoteke u mapu gdje je vaš server te samo portvrdite ako vas pita da te datoteke vec postoje.
3. Otvorite server.cfg te pod filterscripts dodajte "trofej"(bez navodnika) te povečajte broj pokraj MAX_NPC za 1.
4. Upalite server i uživajte.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji



Skini s samp fprum Text Draw editor i radi!
BTW odlična FS :D

Haha predobro!! Car!
Mysterious roleplay

nastoe

Citat: (; N1n0 ;) poslato Jul 28, 2010, 22:45:45 POSLE PODNE
Jednostavno, ali jako korisno za pocetnike!

Kako radis textdrawowe?
To nisu textdrawowi


nastoe

Citat: (; N1n0 ;) poslato Jul 30, 2010, 11:40:45 PRE PODNE
Citat: ExtremePower poslato Jul 30, 2010, 11:29:47 PRE PODNE
Citat: (; N1n0 ;) poslato Jul 28, 2010, 22:45:45 POSLE PODNE
Jednostavno, ali jako korisno za pocetnike!

Kako radis textdrawowe?
To nisu textdrawowi

Znam, nego textdraw-ovi...
Reko sam da to NISU textdrawowi to je gametext  ja mislim, jedino onaj crni textdraw
Poslednja Izmena: Jul 30, 2010, 11:54:12 PRE PODNE od ExtremePower


Ne dobro si ti gledao. Ovo jesu SVE textdrawowi. Samo sam promjenio font... Makar ima Extreme pravo, mogao sam koristiti GameText pa bi imao manje posla i bolje bi ispalo, samo neznam dali ima nekakvi gametext mod koji bi tu dolje pisao.
Poslednja Izmena: Jul 30, 2010, 12:23:13 POSLE PODNE od LordShigi


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

nastoe

Citat: LordShigi poslato Jul 30, 2010, 12:22:01 POSLE PODNE
Ne dobro si ti gledao. Ovo jesu SVE textdrawowi. Samo sam promjenio font... Makar ima Extreme pravo, mogao sam koristiti GameText pa bi imao manje posla i bolje bi ispalo, samo neznam dali ima nekakvi gametext mod koji bi tu dolje pisao.
nemoras imati gametext koji ce dole pisati nego imas kod kojim mozes upravljati smjer GameTexta npr. ko u dialogu kada oznacujes novi red "\n" tako u gametextu to radis sa ovim kodom "~n~" i onda napravis "~n~~n~~n~~n~~n~TVOJ TEXT" i eto bit ce tamo di si ti stavio textdraw

E, da zaboravih na to.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

ti bas volis da radis mape i skripte sa krave ::) ::) :D :D


poznaticovik