[GM] Carlito's Role Play [PREVEDENO NA HRVATSKI]

Započeo Marijan, Maj 09, 2009, 16:21:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Ulster

Dynamics: The script is completely dynamic, meaning we can set every single thing that you see ingame with a simple command. No restarts needed for anything at all a part from main script changes. This makes for better roleplay experience and all round effectiveness.

Business System: Each business has a business type assigned to it, every type gets different commands, so again it will make for a better roleplay experience. Currently there are 7 types of business.

Phone Networks: Much like real life, when you get a simcard and you top it up. The money from phone calls amd text messages goes to that network. It's the same in the script, you buy phones from businesses that are phone networks and all money from calls and text messages goes straight into that businesses till. This is a feature i wanted to create from day one as i think it's great.

Advertisements: Unlike most roleplay scripts, to do an advertisement you must be in an advertisement business, there are several spread out throughout the city and are all player-owned.

Car System: I've decided not to add player-owned vehicles as of yet, it's easily done and will be added in the future if the playerbase is ok. At the moment the car system enables administrators to park vehicles, change models/colors etc. Also set factions to cars.

House System: House system is just like any other house script, you can buy,sell,rent. Only difference in mine is that you can store up to 2000 materials and 500 grams of drugs in your house. But be aware, the police can raid houses.

Faction System: Much like any other faction system, except factions can be created ingame with simple administrator commands.

Vehicle Engine System: Our vehicle engine system is very simple, like most others. Fuel will not go down in vehicles unless the engine is turned on and if the engine is turned off you will be froze until you exit the vehicle (Hit Enter) or start the vehicles engine. Fuel will go down if the vehicles engine is on and the vehicle is unoccupied, for a more realistic feel.

Vehicle Lock: We do not use vehicle params for our vehicle lock system, we use custom vehicle checks. If you lock a car, it's not only locked for everyone else besides you, it's also locked for you! If you want to unlock, you must stand beside the vehicle.

Serverside Money: This makes spawning money, IMPOSSIBLE. Which means we can be sure that all our players money was earned.

Pickup Streamer: We can have up to 30000 pickups, this makes for stability when adding large amounts of houses.

Jobs:
Arms Dealer: as the title suggests, you will be selling firearms if this is your job.
Drug Dealer: Your job will be to earn money supplying drugs to the city.
Detective: You will be able to find people, if they have there phones switched on.
Lawyer: You will be able to get justice for those wrongly imprisoned, and set them free.
Products Seller: You will supply products to business owners.

And more, check the script.

DownloadORG - Original
DownloadCRO - Prevedeno

P.S: Scriptfilesi su u originalnoj arhivi, nisam stavljao u arhivu gdje je preveden gamemode.
P.S 2: Originalna tema:
Klikni me

Poslednja Izmena: Maj 18, 2016, 20:03:26 POSLE PODNE od ❤ ♛ ᴍᴜᴍᴀ ♛ ❤


Hehe...
Uglavnom.. Skripta je odlicna i dinamicna, skoro se sve moze u igri napravit.

matejdz

Jos bi bilo bolje da si preveo i Features...

Ali i ovo je super, bravo bravo

A nije mi se dalo sada ovo prevodit, pa valjda znas engleski pa mozes procitat. xD

   
Dinamika: Skripta je potpuno dinamičan, što znači da možemo postaviti svaku stvar koju ćete vidjeti ingame s jednostavnim naredbama. Nije potreban restart dio iz . Na taj način za bolje roleplay iskustvo i svestrani učinkovitosti.

Poslovni sustav: Svaka poso ima vise vrsta poslovanja, trenutno ih ima 7

Telefon Mreže: slično kao u stvarnom životu, kada dobijem simcard i vi to top gore. Novac od telefonskih poziva AMD SMS poruka koja ide na mrežu. To je isto u skripte, imate kupiti telefone iz tvrtke koje su telefonske mreže i svih novac od poziva i SMS poruka ide ravno u taj do biznisa. Ova je značajka da želim stvoriti dana jer mislim da je super.

Oglasi: Za razliku od većine roleplay skripti, da oglasa morate biti u poslovni oglasnik, postoji nekoliko raširih širom grada i sve su to igrač vlasništvu.

Car System: Ive 'odlučio je da se ne dodavanje player vlasniÅ¡tvu vozila kao od joÅ¡, to je lako uraditi, te će biti dodan u budućnosti ako playerbase je u redu. Trenutno automobilu omogućuje administratorima sustava da parku vozila, promjenu modela / boja itd. TakoÄ'er postavite frakcije u automobilima.

Kuća sustava: Kuća sustav je kao bilo koju drugu kuću skriptu, možete kupiti, prodati, iznajmiti. Jedina razlika je da u mojoj možete pohraniti do 2000 materijali i 500 grama droge u vašem domu. Ali budite svjesni, policija može raid kuća.

Frakcija System: slično kao bilo koja druga frakcija sustav, osim frakcije može biti kreirana ingame s jednostavnim administrator naredbe.

Motor Vehicle System: NaÅ¡e vozilo motor sustav je vrlo jednostavna, kao i većina drugih. Gorivo neće sići u motor vozila, osim ako je uključen i ako je motor isključen od vas će se smrznuti dok ne izaÄ'ete iz vozila (pritisnite Enter) ili pokretanje motora vozila. Gorivo će sići, ako je na motoru vozila i vozila nezauzet, za viÅ¡e realni osjet.

Vozilo Lock: Ne koristiti vozila params za naÅ¡e vozilo sustav zaključavanja, koristimo vozilo prilagoÄ'ene provjera. Ukoliko zaključate automobil nije zaključan samo za sve ostale osim tebe, to je takoÄ'er zaključana za vas! Ako želite otključati, morate stajati pored vozila.

Serverside Novac: To čini mrešćenje novac, nemoguće. Å to znači da možemo biti sigurni da su svi naÅ¡i igrači novac zaraÄ'en.

Gramofonska uzana: Možemo imati do 30000 pickups, to čini za stabilnost prilikom dodavanja velike količine kuća.

Poslovi:
Arms Dealer: kao naslov sugerira, od vas će se prodajom vatrenog oružja, ako je to vaš posao.
Drug Dealer: Vaš zadatak će biti da zaradite novac dobavu lijekova u grad.
Detektiv: Moći ćete naći ljudi, ako su tamo telefonija uključen.
Odvjetnik: Vi ćete biti u mogućnosti da biste dobili pravde za one koji su nepravedno u zatvoru, i postaviti ih besplatno.
Proizvodi Prodavač: Bit opskrba proizvodima za poslovanje vlasnika.

I više, provjerite skriptu.


JoeBullet

Cek to si ti preveo? Nekako mi cudno... mislim da si stavio u babylon translator ili google-ov.. jer ovako stvarno cudno.. kako si preveo PICKUP u Gramofonska uzana.. al aj dobro .. za neengleze ce bit jasno :P

Haha gramofonska uzada... Uglavnom... Ako imate pitanja postajte ovdje.. Komentari takodjer dobrodosli!

Citat: JoeBullet poslato Maj 09, 2009, 16:58:48 POSLE PODNE
Cek to si ti preveo? Nekako mi cudno... mislim da si stavio u babylon translator ili google-ov.. jer ovako stvarno cudno.. kako si preveo PICKUP u Gramofonska uzana.. al aj dobro .. za neengleze ce bit jasno :P

lol brate mislis da bi ja to sve ispiso to radi google translete.... ;D

no podrudio sam se trebalo je 3-4 puta kliknut misem...

A dobro je.. a kuzi ovo mrešćenje... Haha xD

Citat: Joey_Vega poslato Maj 09, 2009, 17:07:22 POSLE PODNE
A dobro je.. a kuzi ovo mrešćenje... Haha xD

ovi koji neznaju engleski nek se snaÄ'u sa staroslavenskim hrvastkim  ;D

Dobro.. Dosta spamanja, sad postajte samo pitanja i komentare na skriptu, NE NA PRIJEVOD.  ;D

matejdz

Koliko sam sada vidio, ovo je dosta dobra scripta, ima dobrih stvari u njoj :)

Dobar izbor ;)