Project Moonlight

Započeo yeet, Mart 19, 2024, 21:15:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Project Moonlight




Pozdrav drugari, radimo na novom projektu koji se zove Moonlight, naime fokus je max na novoj ajmo tako nazvat platformi Open.mp.

Na modu se radi od 0. Znam znam prozivanja i pricanja kako nece da uspije zaobidite me.. Za one koji zele slusat nastavite citat...






Nisam nesto snalazljiv sa BBCodom pa ne zamjerite


Nasa vizija sa ovim projektom je velika, dali ocekujem da cemo uspjeti, ocekujemo jer vec se radi jako dobro.

Moja ideja kao osnivac ovog projekta je takva da na neki nacin omogucim buducim igracima drugiji style igre ali da sve ostaje isto.

Pokusat cemo odraditi da za one igrace koji dolaze a nemaju ajmo tako rec "prijatelje" i dalje se mogu sami zabavit realizirat cemo dosta stvari iz Singleplayer-a kao sto su pljacke, utrke, i slicno.

Jos smo u fazi realiziranja cijelog moda, tako da nemogu previse reci sta od systema ce se nalazit. Ali mogu sa sigurnoscu reci da cemo razvalit.

Na modu rade 2 skriptera a to su :windogee i jedan strani skripter defakuto

Ostavljam vam discord link di cete moci pratit ostale obavijesti

https://discord.gg/6d4af3fwgK

Takoder bacite lajk na facebook stranici u znak podrske.

https://www.facebook.com/gaming/projectmoonlightsamp

Uskoro vise informacija o napretku projeka.
Poslednja Izmena: Mart 19, 2024, 21:16:19 POSLE PODNE od yeet
CitatNe idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je bio prvi ovdje.





Hvala svima, discord bi trebao kroz koji dan bit gotov, trenutno smo na boost lvl 2, imate cete priliki ponekad vidjet stream kako se radi dokle smo stigli.

Podsjetite nas
CitatNe idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je bio prvi ovdje.


Good luck kolega, ukoliko bude trebala pomoc neka cimaj  :-*
Poslednja Izmena: Maj 08, 2024, 11:22:46 PRE PODNE od Vosticcc
You can find me here
Instagram | Hosting | Github