Kako vam se svida?

Započeo admin, Maj 09, 2009, 16:11:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

Ghold, dukii.py i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

matejdz


JoeBullet

svaka cast na trudu.. ˘ja sam to oduvijek zelio da postoji balkan samp zajednica pa se ovdje svi okupe(koji hocu) i da ovi novi nauce da ne dave na MSN xD xD

Ovo je jako dobra ideja da se to napravi i svaka cast onima koji su to napravili..

Parker

Tema nije bas nesto .. ostalo ok

MrBaff

ma pravo sve :D

bilo je pokusaja prije da se napravi nesto vako ali svi su neuspjeli...al ovo izgleda ce valjat :D


tema 5/5 :D

Parker

Citat: MrBaff poslato Maj 09, 2009, 17:00:50 POSLE PODNE

tema 5/5 :D
ja mislim daj je 3/5
Pogle gore 2 ista logoa
Novosti vire van
Ona crta ispod logoa ..

MrBaff

Citat: Parker poslato Maj 09, 2009, 17:01:49 POSLE PODNE
Citat: MrBaff poslato Maj 09, 2009, 17:00:50 POSLE PODNE

tema 5/5 :D
ja mislim daj je 3/5
Pogle gore 2 ista logoa
Novosti vire van
Ona crta ispod logoa ..

ajd parky Å¡at ap xD
nemoj da te morim na msn xD

ma dobro tema je ok ali sadrzaj je zasjeni pa je ok sve :D

mozhda bi mogao da se ubaci i Srpski jezik na forum?
Forum za bleyu, zabavu, druzenje, caskanje : www.zabava-bleya.com .. Posetite i registrujte se.. Hvala ;) Vidimo se tamo...

Ma ubacit cemo, samo polako, jos je ovo u razvoju tako da po malo ce se to jos sredivati... Hvala na cestitkama.

cemu i srpski pa razumije se i ovako:S

na sadrzaj opcenito nemam zamjerki ali na dizajn imam naravno jer tu ima puno prostora...

ne mislim opcenito tema, nego detalj tipa user barovi i ima dosta lijepih stvari sta ce poboljsat/uljepsat forum...

moje misljenje... ali mislim i da je tek ovo pocetak da ce se i to sredit  ;)

matejdz


ovako je u skladu sa orginal samp forumom...

Ana_Foulke

Zasto lepo ne udjete u vas profil...i imate dole opciju pod izgled foruma...i sami izaberete temu koju ce te da imate na forumu..ja sma uzela temu balkan samp...nije losa...narandzasta je i coool XD

matejdz

To je ona prva tema sto je bila...

Meni je isto ta tema jako lijepa, ali ovo je nekako, DEFAULT tema za samp forume ;)