AirUS - Mobile Design

Započeo Galardo, Jul 15, 2020, 01:05:02 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Odlučio sam da se oprobam u dizajnu,konkretno web dizajnu.
Pišite kritike,savjete,šta bih mogao za sljedeće...


Poslednja Izmena: Jul 15, 2020, 01:08:13 PRE PODNE od Galardo

Možda bih samo 'sign in' i 'log in' malo centrirao i promijenio boju  crno i tjt, sve u svemu svidja mi se ;)

Citat: daddy. poslato Jul 15, 2020, 01:12:47 PRE PODNE
Možda bih samo 'sign in' i 'log in' malo centrirao i promijenio boju  crno i tjt, sve u svemu svidja mi se ;)
Bice to bolje ♥



Javi mi se ako hoces da ozivimo ovo.
btw. Lepo zamisljeno, prati malo po netu pa mozda dobijes ideju za unapredjenje.

Citat: whoME poslato Jul 16, 2020, 20:52:35 POSLE PODNE
Javi mi se ako hoces da ozivimo ovo.
btw. Lepo zamisljeno, prati malo po netu pa mozda dobijes ideju za unapredjenje.
Hvala,trenutno nisam zainteresovan za to,jer ipak sam tek poceo i ujedno mi je ovo prvi rad sto se tice dizajna ovakvog tipa,tako da prvo zelim da se unaprijed na tom podrucju kao sto i sam kazes,da pogledas na netu pa da unaprijedim,hvala u svakom slucaju  :)

Sviđa mi se.

Ja bih se malo poigrao sa gornjom ikonom, gdje su kao poruke. Mislim da bi se tu moglo nešto popraviti, ovako mi jednostavno ne izgleda kako treba.
Mislim da bi tekst na buttonima, a i sami buttoni, mnogo ljepše izgledali da je tekst boldovan, usput pogledaj ovo, možda ti pomogne i možda dobiješ neku inspiraciju:

https://material.io/components/buttons

Sve u svemu, za mene je odlično ;)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!

Voli sve ne pravi razliku by LoOdaK




Citat: LoOdaK poslato Jul 16, 2020, 22:30:36 POSLE PODNE
Sviđa mi se.

Ja bih se malo poigrao sa gornjom ikonom, gdje su kao poruke. Mislim da bi se tu moglo nešto popraviti, ovako mi jednostavno ne izgleda kako treba.
Mislim da bi tekst na buttonima, a i sami buttoni, mnogo ljepše izgledali da je tekst boldovan, usput pogledaj ovo, možda ti pomogne i možda dobiješ neku inspiraciju:

https://material.io/components/buttons

Sve u svemu, za mene je odlično ;)
Hvala.

material.io sam koristio za ikonice,hvala i za buttone  ;)
Potruditi cu se da sljedeci put bude bolje i usavrsim te neke sitnice,hvala na svakom savjetu  :)

Svidja mi se, samo bi ja stavio "Sign In" I "Log In" crnom bojom

Citat: Teodor poslato Jul 16, 2020, 23:14:16 POSLE PODNE
Svidja mi se, samo bi ja stavio "Sign In" I "Log In" crnom bojom
Hvala,razmotrit cu sljedeci put oko boje  :)