pitanjce

Započeo bepo, Maj 03, 2022, 20:55:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozz, ima neko top listu bilo kakvu samo da ima basic php posto imam ocito neki problem sa svojim kodom, a u pitanju je da ne ocitava uopce kad upalim xampp, udjem na localhost i upalim php medjutim samo izbacuje kod koji sam pisao u php... nadam se da kontate jer ja ne kontam bolje objasnit...

Trebaju ti extenzije php server i awesome snippets php, zatim u settings za php server trebas postaviti path do php.exe u php folderu od xamppa.

Citat: Galardo poslato Maj 03, 2022, 22:13:40 POSLE PODNE
Trebaju ti extenzije php server i awesome snippets php, zatim u settings za php server trebas postaviti path do php.exe u php folderu od xamppa.
mozes malo pojasnit ili bar neki tut za smernice posto vidim na netu ima razlicitih stvari pa ne znam sta mi tocno treba

Neznam sta i kako treba da se enable pa necu ni da pokusavam da ti odgovorim na to pitanje, ali cu ti dati alternativu. WAMP https://www.wampserver.com/en/ isto cudo ko xampp samo je drugaciji malo interfejs i pristup (prilagodjeniji je za pocetnike).
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.