[PHP] Ispisivanje informacija iz MYSQL-a

Započeo Jockz_Corleone, Jul 23, 2018, 20:28:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav, imam problem sa ispisivanjem informacija iz MYSQL tabele.
Pa ovako, poceo sam da pravim katalog za sajt, nije dynamic ali jbg, sad napravio sam kad neko stavi nesto u korpu da pamti u mysql, i kad neko udje u korpu da ispise to sta je sve uzeo. E sad problem je kada ja stavim vise stvari u korpu on ispisuje samo onu stvar koja je prva u mysql tabeli.
Evo php koda https://pastebin.com/B69seYVN , e sad je mozda i problem kako ja to pozivam - <input type="text" id="proizvod" style="position:absolute;line-" name="proizvod" value="
<?php echo $db_proizvod; ?>
" readonly>

[pawn]
$query[0] =  "SELECT * FROM db_prozivodi WHERE userID = '1' ";
$rezultat[0] =  $connect -> query($query[0]);

if ($rezultat[0]->num_rows > 0) { // provjerava da li ima rezultata tj. da kveri nije prazan
                while($red[0] = $rezultat[0]->fetch_assoc()) { //Ako je kveri veci od nule ona izvrava ovu petlju
                         echo $red[0]['db_prozivod']; //izbacuje sva imena proizvoda za taj kveri
}
} else echo "nema rezultata!";[/pawn]

ovako nesto

mada bih ti ja preporucio da naÄ'eÅ¡ bolji način da spremiÅ¡ možda u cookie ili session ako ti ta korpa traje samo dok je klijent na sajtu
Poslednja Izmena: Jul 23, 2018, 20:47:32 POSLE PODNE od MEDO

"They have computers, and they may have other weapons of mass destruction."

Citat: MEDO poslato Jul 23, 2018, 20:46:13 POSLE PODNE
[pawn]
$query[0] =  "SELECT * FROM db_prozivodi WHERE userID = '1' ";
$rezultat[0] =  $connect -> query($query[0]);

if ($rezultat[0]->num_rows > 0) { // provjerava da li ima rezultata tj. da kveri nije prazan
                while($red[0] = $rezultat[0]->fetch_assoc()) { //Ako je kveri veci od nule ona izvrava ovu petlju
                         echo $red[0]['db_prozivod']; //izbacuje sva imena proizvoda za taj kveri
}
} else echo "nema rezultata!";[/pawn]

ovako nesto

mada bih ti ja preporucio da naÄ'eÅ¡ bolji način da spremiÅ¡ možda u cookie ili session ako ti ta korpa traje samo dok je klijent na sajtu
Ja pravi u mysql jer hocu da traje dok on ne izbaci iz korpe. Probacu ovo sto si napisao.

@MEDO Imam problem gde mi na echo $red[0][`db_prozivod`]; izbacuje Notice: Undefined index: in ...

Skarabudzio sam nesto sto bi se reklo i radi, ali sad kad ga prikazujem u inputu ja u php kodu napravim jedan input, ali on mi automatski sam kreiraj jos onoliko koliko je potrebno da prikaze sve iz tabele, i u svaki input prikazuje posebno. Sad jel mogu nekako automatski da napravim kako da razvrstava on te inpute jer ih on stavlja jedan iza drugog.

Citat: Jockz_Corleone poslato Jul 24, 2018, 15:05:28 POSLE PODNE
Skarabudzio sam nesto sto bi se reklo i radi, ali sad kad ga prikazujem u inputu ja u php kodu napravim jedan input, ali on mi automatski sam kreiraj jos onoliko koliko je potrebno da prikaze sve iz tabele, i u svaki input prikazuje posebno. Sad jel mogu nekako automatski da napravim kako da razvrstava on te inpute jer ih on stavlja jedan iza drugog.
napravis tabelu jednostavno, evo ti primjer na w3schools ja od vamo ucim tako da
https://www.w3schools.com/php/showphpfile.asp?filename=demo_db_select_oo_table

"They have computers, and they may have other weapons of mass destruction."