INI BASED UCP FOR SAMP

Započeo Nepoznati Lik :], Mart 29, 2020, 21:37:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ima neko mozda INI BASED Ucp sta ja vec posted da mi posajli link jer nemogu da nadjem nigde link
za ini ucp, a ne znam previse mysql pa i ini u php za da uradim jedan novi, mozda neko moze da posajle ?

-_- ja ne'vjerujem

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Hteo je Milkic da uradi, ali bog zna sta je sa tim i da li ce da uradi. Samo sto je on hteo u mysql-u da radi. Tesko da ces naci to na ovom forumu

@milkic.Dev

Postoje vec uradjeni ini ucp ali ti ne preporucujem to da koristis, bolje ti je da uradis mod u mysql i da ti neko odradi mysql ucp


Hello World, can I help you?
If it's true, send me a message

Citat: milkic.Dev poslato Mart 29, 2020, 21:51:01 POSLE PODNE
Postoje vec uradjeni ini ucp ali ti ne preporucujem to da koristis, bolje ti je da uradis mod u mysql i da ti neko odradi mysql ucp
Ako moze da mi das link od toga ini ucpa, meni ne treba sad neki profesionalni ucp imam 50-60 igraca i ovo za update malo hype..

Citat: Nepoznati Lik :] poslato Mart 29, 2020, 21:56:55 POSLE PODNE
Ako moze da mi das link od toga ini ucpa, meni ne treba sad neki profesionalni ucp imam 50-60 igraca i ovo za update malo hype..

Ne mogu naci link, probaj na samp forumu da nadjes trebalo bi tamo da ima


Hello World, can I help you?
If it's true, send me a message


Ne to ti je samo API koji se moze koristiti za izradu UCPa baziranog na ini, ali nije UCP, trazi da bas stoji UCP based ini


Hello World, can I help you?
If it's true, send me a message

evo milfara vam pravi sve o'ma znaci xD



Citat: milfman poslato Mart 29, 2020, 22:42:09 POSLE PODNE
evo milfara vam pravi sve o'ma znaci xD

sta treba ovo da znaci lmao jer imas ucp da sajles ?

LMAO, OMG, ROLF, BRB, AFAIK, BFF,  SMH, NP, IMO  ??? ???
Imam ga druze u glavi..
Bilo mi dosadno i vidim tvoj post, i evo pravim UCP za ini.. Sad, koliko ce biti efikasan to cemo da vidimo ali za sada sve okej.
Objavicu ovde kada zavrsim(ako zavrsim  :D)



Citat: milfman poslato Mart 29, 2020, 22:46:30 POSLE PODNE
LMAO, OMG, ROLF, BRB, AFAIK, BFF,  SMH, NP, IMO  ??? ???
Imam ga druze u glavi..
Bilo mi dosadno i vidim tvoj post, i evo pravim UCP za ini.. Sad, koliko ce biti efikasan to cemo da vidimo ali za sada sve okej.
Objavicu ovde kada zavrsim(ako zavrsim  :D)
Top brate ocekujem good news da objavis :P

Napravis REST API na serveru, i hitas ga iz UCP-a, to bi bio najbolji nacin sto se INI-a tice in my opinion
Software Developer