pomoc = /kill (nevezano)

Započeo Ante_Dracar aka Lopa, Avgust 20, 2010, 11:05:50 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dakle kao sto sam naslov kaze ja bi htio da mi neko kaze kako da igrac bilo koji ( CIVIL,LIDER,ADMIN ) dakle bilo koji igrac da moze koristiti komandu /kill,i dakle kada igrac utipka /kill da ga odman ubije (dakle ne mora se cekati da ga admin ubije nego cim upise /kill da odman padne mrtav) i jos jedna sitnica dakle da igrac moze samo na jednoj poziciji koristit /kill.

molim vas pomozite,hvala unaprjed..
Poslednja Izmena: Avgust 20, 2010, 11:06:53 PRE PODNE od Ante_Dracar aka Lopa

nista lakse,
    CMD:kill(playerid, params[])
    {
    SetPlayerHealth(playerid, 0);
       return 1;
}

al ovak ti ide ako imas zcmd ako nemas zcmd onda ti ide na onaj drugi nacin..naci napravis novi komandu i samo dodas ovo tu ispod u ove zagrade iznad return 1;
SetPlayerHealth(playerid, 0);
uff nisam citao do kraja sory
Citat: Ante_Dracar aka Lopa poslato Avgust 20, 2010, 11:05:50 PRE PODNE
) i jos jedna sitnica dakle da igrac moze samo na jednoj poziciji koristit /kill.
to nisam procitao, ali ni neznam to napravit...pa samt dao samo /kill
Poslednja Izmena: Avgust 20, 2010, 11:12:30 PRE PODNE od DeFox

if(!strcmp("/kill", cmdtext, true))
    {
        SetPlayerHealth(playerid, 0);
        return 1;
    }


A da na jednom mjestu koristiš koristi IsPlayerInRangeOfPoint - http://wiki.sa-mp.com/wiki/IsPlayerInRangeOfPoint

if(!strcmp("/kill",cmdtext, true))
{
   if(IsPlayerInRangeOfPoint(playerid, 10.0, x, y, z))
   {
       SendClientMessage(playerid,0xFFFFFFFF,"Mrtav si!!! Buahahhahahahah!!!!!");
       SetPlayerHealth(playerid, 0);
   }
   return 1;
}


xyz dobijes kad odes u igri na poziciju upises /save blabla, odes u san andreas direktorij i naci ces nesto ovako i otvoris: savedposicion.txt: addplayerclass(415,999.65,584.5,652.651,0,0,1) (a ovo su koordinate: 999.65,584.5,652.651 samo kod tebe su drukciji))
Poslednja Izmena: Avgust 20, 2010, 11:26:13 PRE PODNE od BloodMaster(Viky)


offtopic: izvini "ti" pravis tutove u kojim ti vec ima playertopoint i td sad se ili pravis bot ili si fkt bot i pitas za najlakšu komandu koja postoji kako da se napravi... :S nezz fkt


[BP] HeLoX ba! ^^
Forum: balkan-paradise.info- Još u izradi!