[PRODAJEM] Steam keyeve

Započeo ᴘᴇᴋɪ, Februar 19, 2019, 09:58:53 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ime_Prezime: Peki
Odakle ste: Srbija
Godine: 18
Å ta prodajete: Steam keyeve ( CS:GO( prime )), PUBG, Rocket League, DOOM, Mortal Kombat XL, itd, ako vam treba neka druga igra pitajte najverovatnije da imam
Koliko para tražite: DOGOVOR ( UPLATE SAMO IZ SRBIJE ( POSTNET/UPLATA NA RACUN )
Zamena (Da/Ne): Ne
Kontakt (PP, TS, E-mail, broj telefona, FB, Skype..): PP
Dodajem:


Tesko da ce ko ima mnogo poverljivijih sajtova sa dokazima da su pravi i to mnogo niske cene

Citat: Deken poslato Februar 21, 2019, 11:22:10 PRE PODNE
Tesko da ce ko ima mnogo poverljivijih sajtova sa dokazima da su pravi i to mnogo niske cene

Bez ovakvih komentara molicu, mnogo me briga za te poverljive sajtove, ako neko hoce nek izvoli..

https://www.olx.ba/profil/Boarden/aktivni

eto kome god treba, provjeren lik 100%, accounti 100% rade, na svakom daje garanciju, kod toga sam uzimao pubg,rocket league, gta v, netflix, vpn accove, rainbox six i ostale gluposti sve radi kako treba bez ikakvih problema

"They have computers, and they may have other weapons of mass destruction."

Citat: MEDO poslato Februar 21, 2019, 17:41:37 POSLE PODNE
https://www.olx.ba/profil/Boarden/aktivni

eto kome god treba, provjeren lik 100%, accounti 100% rade, na svakom daje garanciju, kod toga sam uzimao pubg,rocket league, gta v, netflix, vpn accove, rainbox six i ostale gluposti sve radi kako treba bez ikakvih problema

Reklamacija sebe, otvori bre svoju temu pa reklamiraj sebe ili tog lika ne da mi po mom postu reklamiras nekog. Maloumnost na nivou.

Citat: Peкi poslato Februar 23, 2019, 13:20:03 POSLE PODNE
Reklamacija sebe, otvori bre svoju temu pa reklamiraj sebe ili tog lika ne da mi po mom postu reklamiras nekog. Maloumnost na nivou.

Pravila ne kažu da je ovo što je uradio Medo zabranjeno, opusti se malo.

"I choose to have faith, because without that, I have nothing."


Citat: Ogıl. poslato Februar 23, 2019, 17:09:27 POSLE PODNE
Pravila ne kažu da je ovo što je uradio Medo zabranjeno, opusti se malo.

Advokat, gde sam ja spomenuo sta pravila kazu? Ja govorim da se ne reklamira na mome postu, ako vec zeli da reklamira sebe/nekoga hvala Bogu postoji opcija da se otvori tema, a ne da na mome postu to radi.