◄ Vaše ime ►

Započeo m1lfman, Decembar 01, 2015, 22:56:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozz svima,

Ovde mozete napisati kako ste dosli do vaseg sadasnjeg nick-a (imena) na ovom forumu.
Moj nick: Deci
Ime mi je vezano za jednu online igricu "Edgeworld", u toj igrici postoji lik (ratnik, nzm ni ja kako da ga nazovem vec xD) koji se zove "Decimator". I onda sam pokusao da se registrujem na nekom forumu pod imenom Decimator ali nije moglo pa sam onda skratio na Deci i uspeo sam da se registrujem.... :P Tako da od tada koristim ovaj nick....

Na redu ste vi! :)
Pozz.
Poslednja Izmena: Oktobar 08, 2019, 14:09:22 POSLE PODNE od SLAVICBEAST



Iz prezimena, prezivam se Lukša :), jednostavno i bez kompliciranja, a nije bas cesto prezime pa eto dosta unikatno :D
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Ja sam otisao na sajt sa svim najpoznatijim prezimenima i svidelo mi se Bryant, make it simple  :D

Stexi je gej, dovoljno da se shvatio odakle mu taj nick

Svidelo mi se Alford i dodao sam zvezdice i to je to, ništa komplikovano.. :D
BALKAN ELITE - MAPPER

Nadimak u RL.. Izvukli su iz imena nekako nesto i tako me svi poznaju u RL... :D

Harexe proizaslo iz Harex a to je nastalo od mog imena u RL

Knight kao vitez, haha, pa eto dodao onk, svidelo mi se :D

ophion, sa nekog sajta XD
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci


Citat: gonss poslato Decembar 01, 2015, 23:50:03 POSLE PODNE
Stexi je gej, dovoljno da se shvatio odakle mu taj nick

Hahaha kakav majmun :D


Hm...dobio takav nadimak IRL.  8)
As they say about the vulgar masses, the more people flock to a group, the more foolish they become. No matter how prominent an individual is, no, it’s because he is prominent that he would be blotted out by the sheer force of numbers when thrown into that lump of people. Individual will, qualifications, and personality, let alone emotions aren’t considered at all. We see only what we want to see, listen only to what we want to listen to, but for the things we want to say, we aren’t able to. This is the society that we’re living in right now
^_^Number one crazy anime fan & gamer!
Check out my Stuff!

JRawling, jednostavno iz SA:MP nick-a Jacob Rawlings.

Rocky, neam iskreno pojma kako mi palo napamet tako mi nick na SA:MP-u i eto

Roostah, umesto " Rooster " (što znači petao na srpskom) samo sam zamenio zadnje slovo sa slovom h.