Ideje za skriptere

Započeo Łuk@, Novembar 13, 2017, 13:43:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: Maddox_ poslato Januar 08, 2018, 13:37:23 POSLE PODNE
Dinamično kreiranje organizacija.
Mogućnosti ->Menjanje imena org(uvijek),dodavanje auta,odabir [sverc droge | sverc oruzija],setanje skinova po rankovima.
Izvadi iz ATH moda
Facebook - Klik





Da se uradi Kucni PC sistem. Kada se kupi kuca da se kao i obicno na Komandu /imovina pa onda klik na nadogradnja moze kupiti PC racunar.Onda da na tom PC racunaru ima skype i kada se klikne na njega da se napise broj nekog igraca i samo ga pozove.Takodjer da i imaju neke igrice kao npr. Snake itd. Malo komplikovano aa ? 😁
Inace ideju sam smislio za battle izmeÄ'u @Muma187_ i jwdnog Eldara Davica ;)

Nije lose, al nije to za battle, jer ima tu posla cca 2 dana, radi igrica, dok ti uradis tdje, ovo ono, sve spojis, naravno nece odmah funkcionirat, mada vec ima takvh fsova , tipa snake, krizic kruzic od mene, i slicno, ovo za skyp glupo, ali tdji se daju uraditi, mozda ih ja spicim ovih dana..
CroHerze Skripter

Citat: Muma Jr. poslato Januar 11, 2018, 10:27:08 PRE PODNE
Da se uradi Kucni PC sistem. Kada se kupi kuca da se kao i obicno na Komandu /imovina pa onda klik na nadogradnja moze kupiti PC racunar.Onda da na tom PC racunaru ima skype i kada se klikne na njega da se napise broj nekog igraca i samo ga pozove.Takodjer da i imaju neke igrice kao npr. Snake itd. Malo komplikovano aa ? 😁
Inace ideju sam smislio za battle izmeÄ'u @Muma187_ i jwdnog Eldara Davica ;)
Ovo za skype i nije bas realno, logicnije bi bilo napravti Viber umesto Skypea. Jer na skajpu prvo moras dodati osobu a zatim je pozvati, dok na Viberu mozes odma pozvati osobu.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..


Vaša ideja: gun
Detaljno opisano:DA primer admin moze da kreira na kordinate gdje se nalazi kao pickup kako se vec ze da kad neko doÄ'e nez kuca cmd ili klikne neki taster na tastaturi i dobije neko oruzije sad admin da moze birati dali ce spustiti primer AK47 ili ce neko drugo oruzije.NEsto slicno poklon sistemu samo da je to oruzije i odreÄ'eno

Citat: Joca200 poslato Januar 16, 2018, 03:47:43 PRE PODNE
Vaša ideja: gun
Detaljno opisano:DA primer admin moze da kreira na kordinate gdje se nalazi kao pickup kako se vec ze da kad neko doÄ'e nez kuca cmd ili klikne neki taster na tastaturi i dobije neko oruzije sad admin da moze birati dali ce spustiti primer AK47 ili ce neko drugo oruzije.NEsto slicno poklon sistemu samo da je to oruzije i odreÄ'eno
Ista stvar postoji na Eldorado modu, samo sto se kreira poklon a admin moze odabrati sta ce u tom poklonu biti (oruzije, droga, novac, level up.) itd.
Mod: http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=110315.msg713630#msg713630
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Citat: Raptorâ,,¢ poslato Januar 16, 2018, 10:15:18 PRE PODNE
Ista stvar postoji na Eldorado modu, samo sto se kreira poklon a admin moze odabrati sta ce u tom poklonu biti (oruzije, droga, novac, level up.) itd.
Mod: http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=110315.msg713630#msg713630
Brte nezz izvaditi ja to ahhaha ako bi mogo i to da podjelis ovdje sa nama bio bih ti zahvalan

Vasa ideja: Bunker
Detaljno opisano: Gledao sam malo YTere i sinula mi ideja da se napravi Bunker u SAMPu gde bi se mogla vozila cuvati.
Dakle da postoji poseban lift za igraca (koji ce se normalno pomerati), i poseban lift za vozilo.
Takodje bi bilo dobro da igrac moze kupiti Bunker te da uz neki bunker dobije i aero pistu.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Citat: Raptorâ,,¢ poslato Januar 22, 2018, 18:32:15 POSLE PODNE
Vasa ideja: Bunker
Detaljno opisano: Gledao sam malo YTere i sinula mi ideja da se napravi Bunker u SAMPu gde bi se mogla vozila cuvati.
Dakle da postoji poseban lift za igraca (koji ce se normalno pomerati), i poseban lift za vozilo.
Takodje bi bilo dobro da igrac moze kupiti Bunker te da uz neki bunker dobije i aero pistu.
Radit cu to uskoro, postavit cu temu kad zavrsim.


bilo je lijepo dok je trajalo.


Citat: Raptorâ,,¢ poslato Januar 22, 2018, 18:32:15 POSLE PODNE
Vasa ideja: Bunker
Detaljno opisano: Gledao sam malo YTere i sinula mi ideja da se napravi Bunker u SAMPu gde bi se mogla vozila cuvati.
Dakle da postoji poseban lift za igraca (koji ce se normalno pomerati), i poseban lift za vozilo.
Takodje bi bilo dobro da igrac moze kupiti Bunker te da uz neki bunker dobije i aero pistu.
Mislis kao ono u gta v, super ideja !


credits: Xunder, Ino420, Muma

Citat: Pottus;3903994SetPlayerPos("dreni1998", 666.666, 666.666, 666.666, 666.666);    ///// GO IN HELL MOTHERFUCKER

https://i.imgur.com/XHLx9oj.gif
https://i.ibb.co/ZJqQKWT/NXRX.gif

Na mom serveru to vec ima, al necu objavljivat :)

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Citat: faR3.exe poslato Januar 22, 2018, 21:13:29 POSLE PODNE
Na mom serveru to vec ima, al necu objavljivat :)
Pa logicno kad je prof. predlozio Lazaru. xD  :D
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..