◄ Glavni razgovor #41 ►

Započeo CADILAB, Avgust 22, 2019, 22:17:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: Bašovski poslato Septembar 28, 2019, 20:39:48 POSLE PODNE
ko ne moze nauciti sql u roku od sedmicu dana nek se kloni skriptanja i bilo cega slicnog jer nije za njega
ma sta sedmicu, 4,5 dana dovoljno.
Moderator: 2018 (( Development ))
Moderator: 2019 (( Forumske igre ))

Citat: Bašovski poslato Septembar 28, 2019, 20:39:48 POSLE PODNE
ko ne moze nauciti sql u roku od sedmicu dana nek se kloni skriptanja i bilo cega slicnog jer nije za njega

Ja nikad nisam radio u sqlu i za 7 dana prebacim komplet mod, veoma lagan a najbolji

Citat: Bašovski poslato Septembar 28, 2019, 20:39:48 POSLE PODNE
ko ne moze nauciti sql u roku od sedmicu dana nek se kloni skriptanja i bilo cega slicnog jer nije za njega
zavrsio si u potpisu, @BaÅ¡ovski  ;)
• Website: www.vasic.dev
Web & Cyber Security Enthusiast

Citat: Bašovski poslato Septembar 28, 2019, 20:39:48 POSLE PODNE
ko ne moze nauciti sql u roku od sedmicu dana nek se kloni skriptanja i bilo cega slicnog jer nije za njega
Ovakav tvoj komentar stvarno nema logike jer bi onda 80% skriptera danas trebalo toga da se batali :D
U ostalom jos uvek mysql nije neophodan za rad samog servera nego i sam ini to moze da izgura , okej mysql ima nekakvih opcija za laksi rad na serveru ali ne i za uopsteni rad tj da bi uopste radio ;)

Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Septembar 28, 2019, 21:59:03 POSLE PODNE
Ovakav tvoj komentar stvarno nema logike jer bi onda 80% skriptera danas trebalo toga da se batali :D
U ostalom jos uvek mysql nije neophodan za rad samog servera nego i sam ini to moze da izgura , okej mysql ima nekakvih opcija za laksi rad na serveru ali ne i za uopsteni rad tj da bi uopste radio ;)
popisi odma tih 80% da su deca od 10 godina.
• Website: www.vasic.dev
Web & Cyber Security Enthusiast

Citat: Bašovski poslato Septembar 28, 2019, 20:39:48 POSLE PODNE
ko ne moze nauciti sql u roku od sedmicu dana nek se kloni skriptanja i bilo cega slicnog jer nije za njega
a neznam ja to jel moze neko dami uradi ja sam probo al nece? :'(

Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Septembar 28, 2019, 21:59:03 POSLE PODNE
Ovakav tvoj komentar stvarno nema logike jer bi onda 80% skriptera danas trebalo toga da se batali :D
U ostalom jos uvek mysql nije neophodan za rad samog servera nego i sam ini to moze da izgura , okej mysql ima nekakvih opcija za laksi rad na serveru ali ne i za uopsteni rad tj da bi uopste radio ;)
Naravno da ima logike, tih 80% skriptera se ne mogu nazvati skripterima jer nisu u stanju nauciti nesto novo uz pomoc silnih dokumentacija, tutoriala, pojašnjenja i sl...
Problem vecine je sto nisu uzeli pawn uciti od pocetka, vec od nekih nebuloza jer im trebaju privremeno da bi otvorili svoj divan i krasan server od 7 igraca.
Ima puno drugih stvari koje imaju vrlo tutoriala i manji community, te se oslanjaju vecinski na zvanicnu dokumentaciju, i opet ljudi to uspiju savrseno dobro nauciti i implementirati...


bilo je lijepo dok je trajalo.


jesam jedini koji ovdje boravi stalno iz zajebancije, a samp batalio davno ?  :D ::)

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU


Citat: Fqris poslato Septembar 28, 2019, 23:39:19 POSLE PODNE
jesam jedini koji ovdje boravi stalno iz zajebancije, a samp batalio davno ?  :D ::)
Nisi jedini :P
Ja objavim pokoji rad, ali ne igram aktivno nikako :P

ma nakon 7-8 godian me smorio samp...
i kad bi poceo ponovo.. igrao bi na nekom 0.3.dl ili mta

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Citat: Fqris poslato Septembar 29, 2019, 00:05:41 PRE PODNE
ma nakon 7-8 godian me smorio samp...
i kad bi poceo ponovo.. igrao bi na nekom 0.3.dl ili mta
ma mene generalno sve smorilo od igrica..

Citat: Fqris poslato Septembar 28, 2019, 23:39:19 POSLE PODNE
jesam jedini koji ovdje boravi stalno iz zajebancije, a samp batalio davno ?  :D ::)
Isti slucaj :D

Citat: Fqris poslato Septembar 28, 2019, 23:39:19 POSLE PODNE
jesam jedini koji ovdje boravi stalno iz zajebancije, a samp batalio davno ?  :D ::)
ja to batalio prije godinu dana, sad se malo drkam sa kanterom

Citat: Fqris poslato Septembar 29, 2019, 00:05:41 PRE PODNE
ma nakon 7-8 godian me smorio samp...
i kad bi poceo ponovo.. igrao bi na nekom 0.3.dl ili mta
Wonderland je za sad jedini 0.3.DL projekat koji vredi ispratiti, preporuka ;)