◄ Glavni razgovor #41 ►

Započeo CADILAB, Avgust 22, 2019, 22:17:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: fuksich poslato Septembar 26, 2019, 22:02:59 POSLE PODNE
Ne kontam ove Å¡to rade TD-ove.
Uradi neki bezveze textdraw, objavi ga i napiše 'Moj prvi TD u životu'... Boje sve bodu u oči, tekst izmiješan, jedno veće, a jedno manje..
Ako su već početnici, zašto ne pogledaju ostale radove i pokušaju nešto slično napraviti, objasnite mi zašto ? ::) ::) :D
O tome sam ja pri;ao neki dan, udji na discord i scrollaj gore, prokomentarisao sam tu temu.








Bilo je tu još poruka sa prudom i galardom ali ne da mi se skrolati.

#A.J.

Dajte mi u PP link od servera ?


@daddy. pošalji mi na instagram

Citat: daddy. poslato Septembar 26, 2019, 22:12:17 POSLE PODNE






Bilo je tu još poruka sa prudom i galardom ali ne da mi se skrolati.

To je to ali bukvalno! Glavni fazon je napraviti tdove i samo ih objaviti ili sta vec, a niko ne gleda niti izgled, niti funkcionalnost, niti jel global niti player ma apsolutno nista samo daj da sto prije ispadne iz Å¡aka, ludilo.
Third-party Pawn Developer


Citat: Salesman poslato Septembar 26, 2019, 22:21:35 POSLE PODNE
To je to ali bukvalno! Glavni fazon je napraviti tdove i samo ih objaviti ili sta vec, a niko ne gleda niti izgled, niti funkcionalnost, niti jel global niti player ma apsolutno nista samo daj da sto prije ispadne iz Å¡aka, ludilo.

pa to je odavno fazon na ovom forumu, bitno je objaviti samo da su oni 'neÅ¡to uradili', iako to nikad niko neće koristit niti se ikome sviÄ'a.

Citat: fuksich poslato Septembar 26, 2019, 22:02:59 POSLE PODNE
Ne kontam ove Å¡to rade TD-ove.
Uradi neki bezveze textdraw, objavi ga i napiše 'Moj prvi TD u životu'... Boje sve bodu u oči, tekst izmiješan, jedno veće, a jedno manje..
Ako su već početnici, zašto ne pogledaju ostale radove i pokušaju nešto slično napraviti, objasnite mi zašto ? ::) ::) :D

Ja danas uzeo da mappam posle 4+y , sve zaboravio ali glupo je objaviti rad za koji znas da je los. Valjda postovi  8)

@daddy. imal za mene taj linkic , zns de da saljes <3
Poslednja Izmena: Septembar 27, 2019, 05:50:38 PRE PODNE od imnaithan




Give Honor To The One Who Deserve It





Citat: imnaithan poslato Septembar 27, 2019, 05:49:25 PRE PODNE
Ja danas uzeo da mappam posle 4+y , sve zaboravio ali glupo je objaviti rad za koji znas da je los. Valjda postovi  8)

@daddy. imal za mene taj linkic , zns de da saljes <3
Ima naravno brate moj ;)

@Vodka Play secas li se mozda "Ikodinovic Porodice" iz 2013 - 2014 , "David_Ikodinovic" donator organizacije "TNT" i ko zna cega jos xF

Banucemo veceras ili jednu vecer u narednih par dana , nolstagija  8)




Give Honor To The One Who Deserve It






Citat: imnaithan poslato Septembar 27, 2019, 14:36:20 POSLE PODNE
@Vodka Play secas li se mozda "Ikodinovic Porodice" iz 2013 - 2014 , "David_Ikodinovic" donator organizacije "TNT" i ko zna cega jos xF

Banucemo veceras ili jednu vecer u narednih par dana , nolstagija  8)
Burazeru pazi ban da ne zaradiš ;)

I onako Vodke nikad nema, Å¡ta ga brine kad ga netko tag.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

davai dasvidaniya  :D
Moderator: 2018 (( Development ))
Moderator: 2019 (( Forumske igre ))

Citat: daddy. poslato Septembar 27, 2019, 20:14:04 POSLE PODNE
Burazeru pazi ban da ne zaradiš ;)
Samo imam da kazem da je owner foruma utripovo da je bog da ga ne smije niko tagovat na jebeni post a da ne popijem bancugu. Legendo moja samo da ti kazem utripuj se i budi covjek isprozivo si djete na postu gdje je trazio pomoc i to koji je novi u samp svjetu umjesto da mu objasnis dok ne skonta ti psujes djete. Zamisli da tebi profesor u skoli nesto objasnjava ti ne skontas odjednom i on te izvrjedja, kako bi tebi bilo.. Zbog takvih samp i propada i banuj me dozivotno boli me kurac ja sam ceko unban da kazem sto imam. Ende
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.