Tražim GameMode

Započeo Maxwellâ„¢, Februar 10, 2017, 11:36:28 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: Doka1 poslato Avgust 11, 2022, 00:33:28 PRE PODNE
Neki sa edit ali bolja verzija sa mapama,samo ne salji te infinity ili perfect ako je moguce




Drug ,nadji sam neki mod koji ti odgovara po tvom ukusu i plati nekog mapera ili skini mape sa neta i ubaci ih. Javi se PM ako hoces mape neke.
Yoker

SAMP 2006-2022


Citat: njoBe_ poslato Februar 10, 2023, 23:11:11 POSLE PODNE
koga boli k za tdove.. pokazi nesto sto server posjeduje od sistema ili generalno funkcionalnost njegovu. ocekujemo update.. gl

Ime GameModa: Abyss  (novija verzija)
Vrsta GameModa: RolePlay
Nesto da dodate(nije obavezno): Ako netko ima da posalje, bio bih mu veoma zahvalan, thanks  ;)

Ime GameModa: Miami Street
Vrsta GameModa: RP
Nesto da dodate(nije obavezno): ako neko ima fix hvala.

Citat: Saiyan699 poslato Avgust 15, 2022, 16:08:50 POSLE PODNE
Ime GameModa: Miami Street
Vrsta GameModa: RP
Nesto da dodate(nije obavezno): ako neko ima fix hvala.




Ako mislis na bugove,pun je bugova cak nisu fixani ni bugovi sa san marina, retko ko ima zivce fixati,ali ako mislis na errore evo ti black house mod,to je full Miami Street samo promenjeni tdovi i nema errore .  https://www.mediafire.com/file/5kqpy33qw6c8zl5/Black+House+-+OGC.rar/file  Compiler: https://www.mediafire.com .  Da bi pokrenuo mod skini ove plugine: crashdetect
FCNPC
sscanf
streamer
MapAndreas
pawncmd
PawnPlus
SKY
Yoker

SAMP 2006-2022


Citat: njoBe_ poslato Februar 10, 2023, 23:11:11 POSLE PODNE
koga boli k za tdove.. pokazi nesto sto server posjeduje od sistema ili generalno funkcionalnost njegovu. ocekujemo update.. gl

trazim neki mod solidan da je rpg


Ime GameModa: nije bitno
Vrsta GameModa: RP/RPG
Nesto da dodate(nije obavezno): Ovako,trazim jednostavan mod za editovanje zelim samo promjeniti ime servera i vlasnika.Jeste to sve jednostavno koji god mod da uzmes,ali ja skriptam na telefonu (exagear) jer nemam pc.Kad god nadjem neki mod sve bude fino i kad ga editam ne moze se uopce upaliti.

Ime GameModa: //
Vrsta GameModa: izvorni UP
Nesto da dodate(nije obavezno): //

www.Game-State.com" style="border-style: none;

Citat: justsultic poslato Avgust 18, 2022, 21:55:25 POSLE PODNE
Ime GameModa: nije bitno
Vrsta GameModa: RP/RPG
Nesto da dodate(nije obavezno): Ovako,trazim jednostavan mod za editovanje zelim samo promjeniti ime servera i vlasnika.Jeste to sve jednostavno koji god mod da uzmes,ali ja skriptam na telefonu (exagear) jer nemam pc.Kad god nadjem neki mod sve bude fino i kad ga editam ne moze se uopce upaliti.

Nista cudno, preko exagear ne mozes compile kako treba
Probao sam jednom preko telefona i cisti shit...compiler ti nece pravilno raditi i ako ce ti "compileovati"
Dok ne budes za PC/Laptopom neces moci drugacije
https://github.com/DinoWETT



Kolko drama ima u 7 grama

Citat: rev poslato Avgust 18, 2022, 22:51:38 POSLE PODNE
Nista cudno, preko exagear ne mozes compile kako treba
Probao sam jednom preko telefona i cisti shit...compiler ti nece pravilno raditi i ako ce ti "compileovati"
Dok ne budes za PC/Laptopom neces moci drugacije


Citaj PM

Da li neko ima neki Gamemod da nema puno velikih bagova i ako moze da ne moram updatovati plagine posto na mom pc kad updatam bude kao da ne postoje a dok na proslom sve normalno hvala unapred.

Ime GameModa: /
Vrsta GameModa: RP
Nesto da dodate(nije obavezno): Potreban mi je mod sa brutalnim mapama i sistemima znm da mnogo trazim al ako neko ima mod za jakim mapama i sistemima nebi mi bio problem ni placanje  ;D

Citat: VuLeBosS poslato Avgust 23, 2022, 00:21:35 PRE PODNE
Ime GameModa: /
Vrsta GameModa: RP
Nesto da dodate(nije obavezno): Potreban mi je mod sa brutalnim mapama i sistemima znm da mnogo trazim al ako neko ima mod za jakim mapama i sistemima nebi mi bio problem ni placanje  ;D
javi se pm

Ime GameModa: nije bitno
Vrsta GameModa: RPG
Nesto da dodate(nije obavezno): Ovako,trazim jednostavan mod za editovanje i da je MySQL mod. Ne trazim nista previse dobro, samo da moze lepo da se iskoristi ako se malo tu i tamo nesto nadogradi i promeni.

Citat: Pucketavi poslato Avgust 23, 2022, 06:15:44 PRE PODNE
Ime GameModa: nije bitno
Vrsta GameModa: RPG
Nesto da dodate(nije obavezno): Ovako,trazim jednostavan mod za editovanje i da je MySQL mod. Ne trazim nista previse dobro, samo da moze lepo da se iskoristi ako se malo tu i tamo nesto nadogradi i promeni.


UZMI CoA RP, jedan od boljih modova na ovom forumu.
Yoker

SAMP 2006-2022


Citat: njoBe_ poslato Februar 10, 2023, 23:11:11 POSLE PODNE
koga boli k za tdove.. pokazi nesto sto server posjeduje od sistema ili generalno funkcionalnost njegovu. ocekujemo update.. gl