Tražim GameMode

Započeo Maxwellâ„¢, Februar 10, 2017, 11:36:28 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Neki GameMod od 0, neka je 30% odradjeno barem
ne saljite UP

Gamemod: Spotify Community
Owner: Nodze ( Dzenan Levic )

"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?








Neki dobar mod poželjno INI a može i SQL
Yoker

SAMP 2006-2022


Citat: njoBe_ poslato Februar 10, 2023, 23:11:11 POSLE PODNE
koga boli k za tdove.. pokazi nesto sto server posjeduje od sistema ili generalno funkcionalnost njegovu. ocekujemo update.. gl


Treba mi neki GameMod samo sa login/register i tako nekim osnovnim stvarima.


Trazim gamemode neki samo da nije zbagan moze i da nije skoro skroz uradjen posto mi treba da sa svojim drugovima igram pozeljno ini gamemode  credits i to sto bude u skripti necu mjenjat bitno mi je samo da mogu igrat sa njima pozeljno je RP server.

Neki malo jaci edit sa ili san marina da imaju mape,da se ne propada npr i tako to ?

Sta podrazumevas pod "MALO JACI'? 
Poslednja Izmena: Avgust 09, 2022, 17:32:17 POSLE PODNE od Fake_Yoker
Yoker

SAMP 2006-2022


Citat: njoBe_ poslato Februar 10, 2023, 23:11:11 POSLE PODNE
koga boli k za tdove.. pokazi nesto sto server posjeduje od sistema ili generalno funkcionalnost njegovu. ocekujemo update.. gl

Citat: Fake_Yoker poslato Avgust 09, 2022, 17:29:19 POSLE PODNE
Sta podrazumevas pod "MALO JACI'?

Pa da nije toliko zbugan da ima bagova ali da se da rijesit

Citat: Doka1 poslato Avgust 09, 2022, 17:38:54 POSLE PODNE
Pa da nije toliko zbugan da ima bagova ali da se da rijesit

Svaki GM ima bugove, sto se tice mene mozes uzeti ATH(Blagi kanister od moda), ili Miami Street ali ces morati fixati bugove sa vozilima jer dolazi do mjesanja.Ili mozes uzeti neki MySQL, kao sto je MW ili Zentorno
https://github.com/DinoWETT

Kolko drama ima u 7 grama

Citat: rev poslato Avgust 09, 2022, 17:53:48 POSLE PODNE
Svaki GM ima bugove, sto se tice mene mozes uzeti ATH(Blagi kanister od moda), ili Miami Street ali ces morati fixati bugove sa vozilima jer dolazi do mjesanja.Ili mozes uzeti neki MySQL, kao sto je MW ili Zentorno
zasto ne uzme last party? mozda miami house
Citat: Doka1 poslato Avgust 09, 2022, 16:11:38 POSLE PODNE

Neki malo jaci edit sa ili san marina da imaju mape,da se ne propada npr i tako to ?
ne mozemo ti mi reci neki mod koj igod ti kazemo mozd ti se nece svideti pogledaj malo bolje i naci neki prema svom ukusu
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Citat: .paradoxDSGN poslato Avgust 09, 2022, 18:01:54 POSLE PODNE
zasto ne uzme last party? mozda miami house

On trazi mod fakticki spreman za open, ako je ljen da fixa bugove onda je ljen i da doradi skriptu

Miami House je malo shit mod, da ne ulazimo u kod i slicno, a bugovi takodje koji su ostali sa San Marina
https://github.com/DinoWETT

Kolko drama ima u 7 grama

Citat: rev poslato Avgust 09, 2022, 18:07:05 POSLE PODNE
On trazi mod fakticki spreman za open, ako je ljen da fixa bugove onda je ljen i da doradi skriptu

Miami House je malo shit mod, da ne ulazimo u kod i slicno, a bugovi takodje koji su ostali sa San Marina

Cekaj jesam ja reko da trazim mod spreman za open ili sam trazio da ima mape i da se ne propada,ako je to tebi najvaznije na modu da se otvori onda nez,ajde molim te cuti,da sam trazio neki mod za otvorit kupio bih ga odma i otvorio,ovako trazim malo bolje editovan da ga ja mogu u potpunosti uradit i izbacit da se drugi ne muce >:(

Citat: rev poslato Avgust 09, 2022, 18:07:05 POSLE PODNE
On trazi mod fakticki spreman za open, ako je ljen da fixa bugove onda je ljen i da doradi skriptu

Miami House je malo shit mod, da ne ulazimo u kod i slicno, a bugovi takodje koji su ostali sa San Marina
naveo si mu miami street Mw,zenolo i ath kao "dobri" modovi...
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?