[FS] ex_BombSystem v0.1

Započeo dock, Mart 03, 2012, 17:05:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Shawn_Paltrow poslato Maj 27, 2012, 10:48:57 PRE PODNE
Ma ovo nije tvoje nisi ti radio ja ovo koristio na svom serveru prije 2-3 mjeseca hhh

Mozda si koristio sistem SLICAN ovome ali ovaj nisi jer sam ga ja licno radio :D


Dusu dalo za DM :) Kad bih se malo editovalo moglo bih i za RP  ;D
Citat: Marley poslato Jun 16, 2012, 17:11:23 POSLE PODNE
Kurcina  :P

Citat: Dude poslato Jun 16, 2012, 17:14:21 POSLE PODNE
čobane šta je ovo?

Respect for David (Sabljak) A.k.A SABO(T)

vlado_plavsic

Odlicno,sve pohvale ^^
Poslednja Izmena: Jul 09, 2012, 23:39:45 POSLE PODNE od [TG:RP] ναηιℓℓα.ιη¢

A evo trazim xD...ako meni ne vjerujete pitajte Vegasa ( xDD )..ja i on smo to skidali za RP server..i sve je  isto samo sto je ovaj preveo,na iste lokacije moras ici da bi napravio bombu,isti chechpointi..ma sve isto..probat cu jos da nadjem pa cu stavit ako uspijem.

Hudiga slazem se video sam i ja ali je to bilo davno kad sam ja poceo scriptat xD

Lepo izgleda ali stavi Creditse!

10/10

Koji je najbolji samp server?Hm.... Mislim da je ovaj CBS ROLEPLAY 95.168.218.155:7777

Lol zasto ste toliko ubedjeni da sistem nije moj pa ne postoji samo jedan bomb system na svetu mozda ste videli nesto slicno ovome, ali sigurno sam ovo ja radio od nule...

Ne kazem da nema slicnog sistema ali ovaj je 100% moj...

Ja ne vidim 100-postotan nacin kako bih vam dokazao da je moj sistem... Garantujem da negde postoji dosta slican sistem tako da cete me optuziti za kradju ukoliko ga nadjete...

Al eto pitajte me sta god ocete iz FSa i objasnicu vam sta cemu sluzi ... stv ne znam drugi nacin da vam dokazem, mada ni ne vidim razlog zasto vam se pravdam? :S

a i jos nesto da li stvarno mislis da bi imo volje da menjam imena new-ova i forward-ova? :S


new Eksploziv[MAX_PLAYERS] = 0;
new Detonator[MAX_PLAYERS] = 0;
new BombaNapravljena[MAX_PLAYERS] = 0;
new ex_string[1024];
new Float:BombaX, Float:BombaY, Float:BombaZ;
new bombapickup[MAX_PLAYERS];
new Text3D:ex_bomb_text3d[4];

forward Eksplozija(playerid);


da li stvarno mislis da bi se toliko mucio? dok to uradim mogo bi napraviti svoj kao sto i jesam :)
Poslednja Izmena: Jul 09, 2012, 13:35:13 POSLE PODNE od dock

Jao kako mi je tesko to promijenit..al de mi onda samo reci odkud bas isti pickup-ovi i mjesta na koja moras da ides kao na onom drugom bomb sistemu..slucajnost?  :-\

Ok ajd..kad nmg naci dokaze -.-'

Svaka cast,lijepo uradjeno :S :P

Lijepo si se poigrao s time, dobra ideja kao i sama realizacija


Relax darling.
I just want us to be even.
You snapped my neck, you killed my brother and then you humiliated me.
Well well well, there's our girl.
Out all night! What a scandal!
I trust you did better than that commoner. Matt, was it?!
That's lovely!
We're stuck out here while the favorite son plays sacrifical lamb!
How pathetic you are, Finn!
She used to be a blast. I don't quite know what happend.
I fear all the time she spent with my family might have ruined her.
She was a bit of an Original groupie.

Citat: нÏ...Dιgαâ,,¢ poslato Jul 09, 2012, 23:26:25 POSLE PODNE
Ok ajd..kad nmg naci dokaze -.-'

Svaka cast,lijepo uradjeno :S :P

Mozda si nesto pomesao... Pickupovi su mi pali napamet kada sam prvi put na CHDM doso takvi su bili CashBoxovi pa stavio to eto...

Lokacije totalno ali totalno random vozao se gradom naidjem na kucu i uzmem koordinate...

Stvarno nemam neki razlog lagati mislim ne dobijam nista od toga? Sta mogu dobiti sto kradem tudje? Par pohvala na forumu i to je to haha lol mislis mucio bi se za par pohvala? Fino je dobijati pohvale ali su suplje ako nije tvoj trud ako me kapiras... Sto se tice pickupa dinamita hteo sam staviti ovaj:



Ali mi je brat reko da ima neki dinamit pa sam stavio to jer je ovaj gore i na CHRPu pa da ne bude da kradem od njih nesta... :)

U svakom slucaju ponavljam nebi imalo smisla da uzmem rad jer nemam nikakve koristi od toga..

Ovo sto kazes 'mnogo mi je tesko promeniti' ... nije tesko promeniti ali nema poente menjati to jer obavlja funkciju kako kod se zvalo... I da kradem nesto prvenstveno to nebih menjao jer je to jedna muka vise haha :)

@ostali hvala..

EDIT: Mozda uradim War filterscriptu ako uhvatim vremena i volje :) Verovatno imam negde staru zaturenu u kompu al ispisacu opet kod nije frka xP
Poslednja Izmena: Jul 10, 2012, 01:45:29 PRE PODNE od dock


Capetroon.


Amel Kesmer

Kako povecat efikasnost eksplozije bombe??

To mi je potrbeno zelim vise da puca :D