PARTNERI:

* Marketing

-UPOZORENJE-

Samo registrovani članovi mogu da vide/koriste forum u celini.
Prijavite se ili registrujte nalog na Balkan SA-MP forumu.

Autor Tema: eXperience Hosting-Web, Game, Reseller, Voice & VPS Hosting|Placanje: Ceo Balkan  (Pročitano 37593 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Blazey

• Homeboy
  • *
Odg: eXperience Hosting-Web, Game, Reseller, Voice & VPS Hosting|Placanje: Ceo Balkan
« Odgovor #510 poslato: Decembar 06, 2018, 23:59:14 posle podne »
Sta je ovo Bgt?
Uplatio sam Domenu , sad hocu da porucim web da platim da nastavim forum , ne moze.
Sad ulazim tamo nesto , dobio nekakvu prijavu za nesto " --- Ime domene: EG-SAMP.INFO
ID domene registra: D503300000128348910-LRMS
Registrar WHOIS Server: whois.namecheap.com
URL registrara: www.namecheap.com
Ažurirano Datum: 2018-09-23T20: 30: 38Z
Datum izrade: 2018-07-24T20: 36: 20Z
Datum isteka registra: 2019-07-24T20: 36: 20Z
Datum isteka registracije registra:
Registrar: NameCheap, Inc
Registrar IANA ID: 1068
Prijava zlouporabe registrara e-pošte: [email protected]
Prijava zlouporabe telefonski broj: +1.6613102107
Prodavač:
Status domene: clientTransferProhibited https://icann.org/epp#clientTransferProhibited
Organizacija prijavitelja:
Država sudionica / pokrajina: Bosna
Država sudionica: BA
Naziv poslužitelja: NS1.EXPERIENCE-HOSTING.COM
Naziv poslužitelja: NS2.EXPERIENCE-HOSTING.COM
DNSSEC: nepotpisana
URL ICANN-ovog obrasca za pritužbu na neispravnost Whois-a je https://www.icann.org/wicf/
>>> Zadnje ažuriranje WHOIS baze podataka: 2018-12-06T22: 44: 06Z <<<

Dodatne informacije o statusnim kodovima Whois potražite na adresi https://icann.org/epp

Pristup AFILIAS WHOIS informacijama pruža se kako bi pomogao osobama u određivanju sadržaja registra za registraciju domene u bazi podataka registra Afilias. Podaci u ovom zapisu osiguravaju Afilias Limited samo za informativne svrhe, a Afilias ne jamči njegovu točnost. Ova je usluga namijenjena samo za pristup temeljen na upitu. Slažete se da ćete ove podatke koristiti samo u zakonite svrhe te da ni pod kojim okolnostima nećete koristiti te podatke (a) dopustiti, omogućiti ili na neki drugi način podržavati prijenos e-poštom, telefonom ili faksom masovnih neželjenih, komercijalnih oglašavanje ili poticanje na subjekte koji nisu vlastiti postojeći klijenti primatelja podataka; ili (b) omogućuju velike količine, automatizirane, elektroničke procese koji šalju upite ili podatke sustavu Registracijskog operatera, registrara ili Afiliasa osim što je razumno neophodno za registraciju naziva domena ili izmjenu postojećih registracija. Sva prava pridržana. Afilias pridržava pravo izmjene ovih uvjeta u bilo kojem trenutku. Slanjem ovog upita prihvaćate pridržavanje ovih pravila.

Registrar zapisnika koji je identificiran u ovom izlazu može imati RDDS uslugu koja može biti upitana za dodatne informacije o kontaktiranju registracijskog, administrativnog ili tehničkog kontakta naziva domene. "
Niko ne odgovara na ticket , onaj Marko , ma on nista pogotovo ne odgovara.
Ja ne kontam zasto nisu zaposili ljude koji ce radit svoj posao i biti ljubazni a ne odgovarat , kao mi smo ovdje jedini , mi smo ovo , mi smo iznad svih , ako vam se ne ceka idite kod nekog drugog ovo no ? Gdje je tu ljubaznost?

Van mreže MaTTaTa™

Odg: eXperience Hosting-Web, Game, Reseller, Voice & VPS Hosting|Placanje: Ceo Balkan
« Odgovor #511 poslato: Decembar 13, 2018, 22:58:47 posle podne »
Gledajte ljudi, znam da musterije to ne interesuje, nismo na moru, niti na odmoru, stvar je sledeca:

Pre otprilike 5-6 meseci smo zapoceli selidbu kancelarije koja ni dan danas nije dovrsena, uglavnom zato sto se TELEKOM SRBIJA ceka vec mesecima da razveze neka njihova cvorista na objektu, kako bi instalacije unutra bile zavrsene, iako su razne nase ozbiljne veze apelovale na to u telekomu, nikom nista, sta vise zadnji put veza u telekomu je napravila haos, pa je dolazila policija koja se samo izvinula i otisla (onda je jasno koliko je jaka veza), tako da ja bukvalno sa laptopom kad uhvatim wifi ili odem kuci odgovaram na tikete, znam da se mnogo dugo ceka na odgovore, ali imamo i nekoliko velikih projekata sa strane, od opremanja nekoliko gradilista sa internetom i video nadzorom, kao i nekih restorana, sala za proslave i hotela za wifi-jem i video nadzorom, gde neki od klijenata imaju potrebu za stalnim odrzavanjem opreme, tako da primera radi, ja iz svog stana izadjem u 9 ujutro, a vratim se oko 4-5 ujutro (sto se cesto moze videti i po odgovorima koji tad stizu).

Svi koji su uzeli neku uslugu, istu ce i dobiti, nazalost sa cekanjem.
Generalno trudimo se da i Vama i nama olaksamo, pa smo primera radi uveli uplacanje usluga na trafici/pumpi u Srbiji.

Maki oprosti sto te prekidan, ako je vec tako i nestignes sve pa nadi nekoga da rade za vas  jer svi ljudi to plate i ocekuju da to bude u funkciji kroz par sati kao i ja sam. Po meni ovo nije opravdanje tako da nikoga ne zanima kad si ti otisao niti si kada si dosao kuci, sve su to ljudi platili i tako ocekuju da to napravis. Ajde ti onda napravi da se server npr. za samp naruci  i da se plati tek za 20 dana? jel to u redu za tebe? I ja sam narucio samp server i vec cekam tri je.... dana da ga aktiviras mislim ono iznenadili ste me, a za supprt ili ti ticket ste uzas tu nemam rijeci za vas.
Traže se ljudi za ONLINE GAMING COMMUNITY.

Javiti se na PM - samo ozbiljni kandidati !

Van mreže branac_rocky

« Odgovor #512 poslato: Decembar 14, 2018, 01:21:56 pre podne »
3 dana je nedopustivo da čekaš na podizanje servera.Ono što me najviše smeta je što njihov službeni banner izgleda ovako:

O nekim stvarima neću,ali dovoljno je ovo 24/7 podrška s kojom se reklamiraju.Ako 24/7 podrška znači da čekaš odgovor par dana,onda je zaista imaju.Naravno,ja nisam ni očekivao 24/7 podršku niti mi je potrebna,ali se nije u redu reklamirati na taj način a onda kada ti klijent prigovori na to,dobiješ poruku od vlasnika da pogledaš cijene i da je za taj iznos nemoguće očekivati bolju uslugu.

99% UPTIME nije sigurno i to garantiram,u godini minimalno 7 dana(mislim na 7 dana po 24 sata,a da ne govorim o povremenim prekidima) vaš web sajt neće raditi+također neće raditi ni službeni web sajt.Ti ćeš im slati poruke na Facebook-Ali ni tamo nikada nećeš dobiti odgovor.

Ovaj hosting,koji je nekada važio za jedan od najboljih hostinga koji su se praktički najviše reklamirali na samp forumima i najviše su im klijenti upravo bili samperi(samp forumi,samp serveri) došao je do tog nivoa da ja moram reći da nikome ne preporučujem ovaj hosting.

Ja sam prošao kroz dosta hostinga, mislim da je u 2018 godini sramota da hosting ne radi jedan cijeli dan,a kamoli 6-7 dana u jednoj godini,a da pritom,nikada nisam dobio ispriku za to što hosting nije radio navedeni dan.(Nije teško namjestiti da svi klijenti dobiju poruku,neku obavijest na sajtu isl)

Moja namjera nije vrijeđati ni vlasnika ni hosting nego nadu da će poraditi na organizaciji i prestati lagati klijentima.(24/7 podrška na banneru je laganje)
Ljudi su se žalili početkom 10og mjeseca,danas je početak 12-do dana danas nije ništa urađeno povodom organizacije.Također mogli su staviti na hostingu napomenu da hosting ima određenih problema i da je moguće da će na uslugu čekati određeni period.(Da...jasno mi je)

Da ne budem ja neki "negativan" lik,jer mi to zaista nije cilj ni namjera,moje namjere su pozitivne i zaista nemam ni jedan razlog da pokušam "ocrniti" ovaj hosting.Podrška će uvijek izaći u susret o bilo čemu.Znam da 2-3 puta nisam mogao na vrijeme izvršiti uplatu(imao sam problema sa PayPalom) uvijek je izašao u susret i nikada nije pravio problem oko toga da se plati kasnije,uredno produži i naravno ja izvršim uplatu na dogovoreni datum.No očito je da hosting ima određenih problema sa brzinom odgovora na tikete + uptimeom.

Jednostavno,2018 je godina,ja na koji god  strani hosting sam nešto poručio-Automatski sam dobio uslugu,iste sekunde.

Na hosting na koji sam se sada prebacio,čim sam naručio uslugu dobio sam je(a čak nisam ni platio unaprijed!!!), odgovori na tikete stižu u roku od par minuta.Hosting pouzdan,već 2 mjeseca moj web sajt radi bez ikakvih problema.Ni jedan jedini trenutak nije web sajt bio offline(To je sa Experiencom,nažalost,nemoguće). Cijena?Plaćam 2€ skuplje,a za to dobivam sve gore navedeno + imam 40 GB više prostora .Defintivno isplatljivo i moram reći da mi je prebacivanje sa expa-nažalost,bila najbolja ideja.

Experience također mora shvatiti da one osobe koje kod njih imaju web sajt,sigurno ga nemaju bezveze.Nešto naplaćuju,nude neke usluge isl.Ako meni web sajt ne radi 24 sata,to znači da sam ja izgubio određeni iznos novca/eventualnih klijenata,čime se meni pravi šteta-a čak ne dobijem ni ispriku.Također hosting mora imati na umu da oni koji drže svoje sajtove i rekamiraju iste(Možda),što ako ja platim reklamu na Facebooku(što sam radio) i taj dan hosting ne radi cijeli dan?

Ovo sam napisao iz razloga što vidim da se ljudi žale,a dobivaju neke lažne nade da će biti bolje.Prošlo je puno vremena odkad je otvoren ovaj hosting,možda vlasnik ima neke druge projekte,ciljeve,možda mu ovaj hosting nije primarni izvor zarade,ali to nije nikakvo opravdanje,čak naprotiv.

Za kraj da poželim sreću,nadam se da će se hosting uspijeti pokrenuti i stati na noge.

« Poslednja izmena: Decembar 14, 2018, 01:26:43 pre podne branac_rocky »

Korisnici koji su se zahvalili: ¤ Cadilab 笨蛋, Blazey, MEDO

Van mreže [NL]Mirkec

• Pee-Wee
  • *
« Odgovor #513 poslato: Decembar 26, 2018, 15:16:48 posle podne »
Ovo je uzas narucio sam server i trebao dobiti free domenu pisem tikete i cekam po 24 sata ne odgovaraju, poslednji tiket sam napisao pre 72h... uzasan hosting!
Northern Lights is back! | nl-samp.com

USKORO IP!

Van mreže Mendes™

• Transformer
  • *
  • Pol: Muškarac
  • ~ Mapper ~
« Odgovor #514 poslato: Januar 06, 2019, 22:12:29 posle podne »
Mislio sam da je ovo jedan od boljih hostinga no sam se uvjerio da je hosting iskreno veliko sr**nje i da su vlasnici hostinga veliki lopovi, naime, otvorio sam tiket pre 3 meseca i jos mi nije stigao odgovor, a zato sam i izgubio 20e koje nisam mogao da povratim, preporucujem svima da ne kupuju od ovog hostinga jer je podrska neaktivna, jednom recju, vlasnici su prevaranti!!!

Facebook Stranica:Klik!

Van mreže [BR]Maki187

« Odgovor #515 poslato: Januar 09, 2019, 23:12:38 posle podne »
Mendes, da 3 meseca nisi dobio odgovor je malo neverovatno.
Svi ostali argumenti stoje, sto se tice podrske, pre dva dana je poceo jedan momak da radi u podrsci, pa ce odgovori stizati brze.
Sto se tice uptima, razlika je velika izmedju 99% I 99.9%, I 99% je sigurno ispostovano, a sam downtime je veoma redak.

Van mreže MaTTaTa™

« Odgovor #516 poslato: Januar 09, 2019, 23:50:30 posle podne »
Mendes, da 3 meseca nisi dobio odgovor je malo neverovatno.
Svi ostali argumenti stoje, sto se tice podrske, pre dva dana je poceo jedan momak da radi u podrsci, pa ce odgovori stizati brze.
Sto se tice uptima, razlika je velika izmedju 99% I 99.9%, I 99% je sigurno ispostovano, a sam downtime je veoma redak.

Maki mislim da vam je bolje ne komentirati jer ste svoje sve pokazali i jedva cekam da sada sve ovo istekne sto imam kod vas hostano, jer vise kod vas ne zelim ni 0,01 dinar,euro ili ti bilo koje valute ostaviti. Razoran sam skroz samo se pitam zasto ovaj FORUM uopce drzi vase reklame za host kad ste uzas sa podrskom i sa aktivacijom servera ili ti bilo koje usluge.

Ne bi vas preporucio vise ni najvecem neprijatelju.

Van mreže Pharaoh

• Ne treba vjerovati ljudima s kojima smo se tek sprijateljili, a koji pokazuju da smo im draži od njihovih starih prijatelja – tako će se ponašati i s nama kada steknu nove prijatelje.
  • Godfather
  • *
  • Broj zahvalnica: 278
« Odgovor #517 poslato: Januar 11, 2019, 06:21:19 pre podne »
samo se pitam zasto ovaj FORUM uopce drzi vase reklame za host kad ste uzas sa podrskom i sa aktivacijom servera ili ti bilo koje usluge.
umm jer je plaćeno :D

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=100684.msg643288#msg643288
me encanta the form en que me hablas

Van mreže MaTTaTa™

« Odgovor #518 poslato: Januar 11, 2019, 07:13:58 pre podne »
umm jer je plaćeno :D

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=100684.msg643288#msg643288

Pa da neznam koliko se plati ako usluga nije na nivou nema ni reklame. Ako je sve u parama onda k vragu sve.

Van mreže Mendes™

• Transformer
  • *
  • ~ Mapper ~
« Odgovor #519 poslato: Januar 11, 2019, 21:50:52 posle podne »
Ne preporucujem ovaj hosting nikome, e-gear je sila za ovaj hosting, a ovaj hosting se vodi od strane kradljivca!

Van mreže MaTTaTa™

« Odgovor #520 poslato: Januar 13, 2019, 11:33:21 pre podne »
Dragi SAMP-eri i svi korisnici ovog foruma koji treba Hosting za bilo šta ovaj zasigurno zaobiđite, a evo i zašto.

Prvo cu vam pokazati kad je server za SAMP narucen i kad je placen.

Sada pogledajte kada sam poslao support jer server nije aktiviran

Na ovoj slici pogledajte datum kada je server AKTIVIRAN i kada mi je dosao e-mail sa game-panel podacima za login što znači da je tada i AKTIVIRAN

Zatim pogledajte kada mi je vec stigao racun da platim ponovno SAMP server koji je aktiviran 9.1.2019

Nakon svih ovih kritika sto sam do sada pisao stize mi i privatna poruka od vlasnika na FORUMU

A ja kako je napisao rado sam napravio SUPPORT po imenom ZA MAKIJA ali evo jesam li i na to dobio odgovor?

I ZA KRAJ OD MENE

Ovo je moje mišljenje i mislim da nema smisla ovaj HOsting vise reklamirati kad je uzas i katastrofa. Znaci nerade svoj posao i to je to. Zato bih molio vlasnike ovog foruma da se ova tema jednostavno zakljuca i da se uklone njihove REKLAME iz razloga sto mislim da bi ovaj forum morao da misli i na clanove da ne bacaju novce na nesto sto nije vrijedno. Ja razumijem da oni vama placaju svoju reklamu, ali kao sto sam gore naveo treba misliti i na ostale clanove a ne na taj HOSTING koji vam plati 50-100€ mjesecno. A to su sve novci od ljudi koji nisu zadovoljni sa njihovom uslugom i koji vise svoj novac nemogu da dobiju nazad.

Mislim da sam dosta pokazao i da nitko nemoze reci da lazem!

Lijep i ugodan pozdrav Vas korisnik FORUMA - MaTaTa

« Poslednja izmena: Januar 13, 2019, 11:35:25 pre podne MaTTaTa™ »

Van mreže [BR]Maki187

« Odgovor #521 poslato: Januar 13, 2019, 20:06:05 posle podne »
Na to da li ce tema biti zakljucana ili reklama uklonjena ne odlucujes sigurno ti. Reklama za experience se na ovom forumu nalazi od 2013, kao I na konkurentskom forumu.
Novac je uvek moguce dobiti nazad, na tvoj tiket nije odgovoreno, jer jednostavno sta odgovoriti, ksd jednostavno pise da ne zelis vide nista, I na kraju krajeva, nova podrska ispravlja greske oko aktivacije usluge.
I na kraju krajeva, veliki broj drugih hostinga koji posluje na nasim prostorima I prodaje game servere su ili pod nasom upravom, ili su poceli od nas sa nasim uslugama, ili ih I dan danas koriste, neki resellere, neki vpsove, neki dedicated servere, cast izuzetcima, tako da na kraju dolazimo na taj zakljucak, da na mnoge hostinge kad predjete, zapravo ste dosli na isto, samo ss drugom podrskom.
A neki premium provajderi koriste nas datacentar u srbiji.

Van mreže Mendes™

• Transformer
  • *
  • ~ Mapper ~
« Odgovor #522 poslato: Januar 13, 2019, 20:12:53 posle podne »
Najgori hosting ikada, ne kupujte kod ovog lika, prevarant, lazov, lopovcina!

Van mreže [BR]Maki187

« Odgovor #523 poslato: Januar 13, 2019, 20:25:41 posle podne »
Da, sigurno od 2012 krademo i sad par pojedinaca se naslo da to prica.
Svako,ko,je ostecen, dovoljno je da se javio I bilo bi mu nadoknsdjeno.
Svako ko je podneo zahtev za refund, vracen mu je, svako ko je otvorio paypal dispute, bio je odbijen.

Van mreže Mendes™

• Transformer
  • *
  • ~ Mapper ~
« Odgovor #524 poslato: Januar 13, 2019, 20:29:02 posle podne »
Pa bas zato sto je bio odbijen se vidi koliki ste prevaranti, druga je prica bila proslih godina, ljudi kada cuju za eXperience hosting trebaju da znaju da je to los hosting i da se obrukao time sto je neaktivan i sto support teamu treba i po tri meseca da bi odgovorili na jedan tiket, a i po tome sto je nama svima vlasnik hostinga poznati kriminalac (ne svima).

Sve u svemu, ljudima je dovoljno da pogledaju ovaj topic i odu na poslednjih nekoliko stranica, tu ce im sve biti jasno (barem ljudi koji su clanovi ovog foruma), od tolikih hostinga, ljudi sigurno nece izabrati ovaj kada vide komentare, a onaj koji je planirao da kupi server na ovom hostingu i dalje ima plan da kupi, neka mu je sa srecom :D