PARTNERI:

* Marketing

-UPOZORENJE-

Samo registrovani članovi mogu da vide/koriste forum u celini.
Prijavite se ili registrujte nalog na Balkan SA-MP forumu.

Autor Tema: eXperience Hosting-Web, Game, Reseller, Voice & VPS Hosting|Placanje: Ceo Balkan  (Pročitano 28934 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže MEDO

Odg: eXperience Hosting-Web, Game, Reseller, Voice & VPS Hosting|Placanje: Ceo Balkan
« Odgovor #495 poslato: Septembar 06, 2018, 11:53:02 pre podne »
A jel ako preko SMSa platim npr server od 3,5€ jel trebam onda placat 10+€ zato sto nesto pise troduplo, duplo.. ne znam da li je uracunato ?

zavisi koji servis exp koristi, ugl. uvijek ces platiti puno više koristeći sms plaćanje nego što bi te koštalo da odeš to pošte i da uplatiš na žiro račun

Van mreže SrdjanPetrovic

• Newbie
  • *
Odg: eXperience Hosting-Web, Game, Reseller, Voice & VPS Hosting|Placanje: Ceo Balkan
« Odgovor #496 poslato: Septembar 13, 2018, 07:58:55 pre podne »
Ljudi moji, porucio sam SA:MP server od 50 slotova, cisto da probam ovaj hosting...
Deluje mi da je odlican, planirao bih mnoge stvari da kupim ovde.
I odem uplatim u posti slikam uplatnicu posaljem tiket (11.09.2018.) niko da odgovori ceo dan. Sacekam sutra dan tj *juce niko nista, otvorio sam pun k* tiketa i na svakom sam ubacio sliku uplatnice niko mi ne odgovara? O cemu se radi, sta se desava?
Jel radi ovaj hosting ili ne radi?
Slike: https://i.imgur.com/4LsDw5k.png

Moze neko da mi odgovori da znam cemu da se nadam ubuduce.
Hvala.  ???

Na mreži Peкi

« Odgovor #497 poslato: Septembar 13, 2018, 16:38:12 posle podne »
Ljudi moji, porucio sam SA:MP server od 50 slotova, cisto da probam ovaj hosting...
Deluje mi da je odlican, planirao bih mnoge stvari da kupim ovde.
I odem uplatim u posti slikam uplatnicu posaljem tiket (11.09.2018.) niko da odgovori ceo dan. Sacekam sutra dan tj *juce niko nista, otvorio sam pun k* tiketa i na svakom sam ubacio sliku uplatnice niko mi ne odgovara? O cemu se radi, sta se desava?
Jel radi ovaj hosting ili ne radi?
Slike: https://i.imgur.com/4LsDw5k.png

Moze neko da mi odgovori da znam cemu da se nadam ubuduce.
Hvala.  ???

Hosting je po meni ono dobar, ali su nenormalno spori u odgovorima niti misle uopste na svoje klijente. Ja razumem ljudima treba vremena da odgovore i to sve stoji imaju RL probleme itd.. Ali majku mu nadjite nekog ko moze da bude tu vecinu dana i da odgovara na usrane tikete a ne da ljudi zbog vase neaktivnosti da cekaju.
Moji radovi
IG TD-ovi
VOJSKA(MAPA)
VILA KOD PLAZE
IG TDOVI
[FS] Admin ostrvo, kuce..
Vila u LV-u
[FS] Parking metar
[FS] Dinamicno kreiranje m. garaza
TD Stats
Citat: Vodka Play
Kako mi se kenja od vas "koju sam slozio u nekih mozda 87 minuta". Šta si složio za 87 minuta sve ti jebem usrano?

Van mreže SrdjanPetrovic

• Newbie
  • *
« Odgovor #498 poslato: Septembar 14, 2018, 07:53:26 pre podne »
Hosting je po meni ono dobar, ali su nenormalno spori u odgovorima niti misle uopste na svoje klijente. Ja razumem ljudima treba vremena da odgovore i to sve stoji imaju RL probleme itd.. Ali majku mu nadjite nekog ko moze da bude tu vecinu dana i da odgovara na usrane tikete a ne da ljudi zbog vase neaktivnosti da cekaju.

Ne znam druze, evo jos uvek nije mi dignut server. Mozda lik nije tu, mozda je na moru ko zna...

Na mreži ¤ Cadilab 笨蛋

« Odgovor #499 poslato: Septembar 14, 2018, 10:06:08 pre podne »
Vlasnik je napisao ovo

Uglavnom se na sve tikete odgovara kroz 24 sata, no istina, u zadnje vreme se ceka duze na odgovor, mi podrsku putem maila nemamo, samo putem tiketa, dnevno imamo po 50-60 tiketa, za neke tikete je potrebno 30 sekundi za neke 20 minuta, a pritom smo mi u selidbi sa kancelarijom a na novom mestu iako imamo internet, ceka se na telekom da zavrsi neke kablove, tako da mnogo manje vremena smo online i u zadnje vreme se ceka po par dana na odgovor, ali svi korisnici su ispostovani, i usluge im traju od dana kad su aktivirane, ne od dana uplate. I tiketi idu po prioritetu, prvo se resavaju problemi ako ih ima, tek se posle korisnicima aktiviraju usluge.

A i radi se na problemu sa TS3 serverima koji trenutno svi hostinzi imaju.

Al opet od ovog ima dosta dugo, tako da ne znam sta se desava, pokusaj ih kontaktirati na njihovoj facebook stranici.

Na mreži Peкi

« Odgovor #500 poslato: Septembar 14, 2018, 12:32:42 posle podne »
Vlasnik je napisao ovo

Al opet od ovog ima dosta dugo, tako da ne znam sta se desava, pokusaj ih kontaktirati na njihovoj facebook stranici.
Tek na stranici sto ne odgovaraju..
Moji radovi
IG TD-ovi
VOJSKA(MAPA)
VILA KOD PLAZE
IG TDOVI
[FS] Admin ostrvo, kuce..
Vila u LV-u
[FS] Parking metar
[FS] Dinamicno kreiranje m. garaza
TD Stats
Citat: Vodka Play
Kako mi se kenja od vas "koju sam slozio u nekih mozda 87 minuta". Šta si složio za 87 minuta sve ti jebem usrano?

Van mreže SrdjanPetrovic

• Newbie
  • *
« Odgovor #501 poslato: Septembar 14, 2018, 18:15:37 posle podne »
Kontaktirao sam i na stranici, nasao sam cak i instagram od Marka Andjelica (vlasnika). Napisao mu poruku jos juce, decko ne odgovara, ne znam sta se desava. Definitivno sam bacio pare, sreca sto nisam uplatio nesto vece i skuplje.  ???

Na mreži Paul Castellano

« Odgovor #502 poslato: Septembar 14, 2018, 20:57:42 posle podne »
Kontaktirao sam i na stranici, nasao sam cak i instagram od Marka Andjelica (vlasnika). Napisao mu poruku jos juce, decko ne odgovara, ne znam sta se desava. Definitivno sam bacio pare, sreca sto nisam uplatio nesto vece i skuplje.  ???
Istina je da su nešto sporiji sa podrškom i nije mi jasno što nekoga ne zaposle jer će im klijenti otići(Danas su ljudi nestrpljivi,očekuje se 24/7 podrška ,instant odgovori isl,no moraju se uzet u obzir i cijene).
No nemaš brige da si bacio pare,svoj server ćeš sigurno dobiti. ;)

Također vidim da si otvorio 4-5 tiketa,malo je to bezobrazno i to im također oduzima dosta vremena.Nećeš sigurno dobiti brži odgovor tako što ćeš otvoriti više tiketa ili pisati u tiketu dodatno(Koliko znam ako nešto pišeš u tiketu on ide na zadnje mjesto za riješavanje)
« Poslednja izmena: Septembar 14, 2018, 21:00:19 posle podne Paul Castellano »