|SE|Salvadore City RolePlay

Započeo Lucic | Digital Hosting, Jul 15, 2012, 19:07:44 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.





Forum:www.sc-rp.info
Ip:188.40.13.118:1389




Opis




Zeljni ste dobre Igre?Zelite da postanete admi/gamemaster?Drugi serveri su zahtevni?Onda je ovaj server pravo mesto za vas.Mnogo unikatnih stvari I prednosti koje vam pruza ovaj server.Zagarantovana zabava u toku igranja.Pomoc u bilo koje vreme.Mnoge organizacije,legalne I legalne opsirnije o tome cete se upoznati kasnije.Nemate novca,nadjite posao I zaradite sebi za zivot.Kupite auto,kucu,stan ili vikendicu.[/b]




O nama




Mi smo  zajednica koja se zove Salvadore City.Postojimo vec 9 Meseci i jako se dobro drzimo imamo odlican broj igraca i jako smo zadovoljni server je otvoren prvi put sa Nazivom Salvadore RolePlay Neki su culi.Kasnije smo Promenili Ime u Salvadore City.


Register/Login System




Register je uradjen u dialogu pa vam je sve na klik
Posle registracije ide jedan kratki tutorijal,koji vam govori o RolePlay pravilima I lokacijama na serveru.Posle kratkog tuta sledi vam pitanja koja morate da odgovorite tacno,u slucaju da ne odgovorite,automatski vas Kikuje sa servera












Spawn












Poslovi/Legalni




Detektiv:On sluzi za potrage nestalih ljudi.Komanda je /find


Advokat:Ukoliko ste advokat mo?ete izbavljati ljudi iz zatvora ili osloboditi sumnjicavog pri aretiranju.
Cijenu slobode vi odredjujete svom klijentu.Komanda je /free.


Automehanicar:Najbolji posao na serveru.Ukoliko vam je auto pokvareno nazovete 911 i dobijete sekretaricu kojoj trazite auto mehani?arsku slu?bu.Da budete na duznosti kucate /duty pri cemu raste vas skill.Za popravak auta kucate /repair,a za nasipanje goriva /refill.


Bokser:Zelite da budete sportista i da budete sampion u Los Santosu.Onda je ovaj posao stvoren za vas.Svakom borbom raste va? skill +1.Komanda je /fight da zaka?ete borbu,da vidite va?e stanje na tabeli kucate /boxstats.


Pizza boy:Gladni ste.Narucite pizzu u najboljoj piceriji u gradu.Morate biti na duznosti /duty kako bi primali pozive.


Bodyguard:Bojite se mra?nih ulica Los Santos-a.Onda vam je potreban cuvar.On stiti od svih.Kucajte /guard da bi pruzili nekom zastitu.


Postar:Raznosite postu od kuce do kuce.Komanda za raznosenje je /mail[/size][/font]




Poslovi/ilegalni




Svercer materijalaKomande:/smugglemats


Diler drogeKomande: /selldrugs /getdrugs


Farmer drogeKomande:/startdrugharvest /stopdrugharvest


Svercer drogeKomande:/smuggledrugs


Diler oruzja:Komande:/sellgun


Diler auta:Ovaj posao Radi tako sto Ukradete neci auto i nadjete Igraca kome cete prodati auto
/Dprodaj




Organizacije








Policja Los Santosa-a sluzi da bi odrzala red i mir u gradu.Uci u organizaciju je veoma tesko jer se moraju proci razni testovi i pripreme.Baza policije nalazi se u centru grada,odnosno u Pershing Square.Obuceni su za razne akcije i racije.
FBI je veci rank od policije i ima vece pogodnosti.Bavi se svime sto pd ne moze.Istrazivanjem,hapsenjem,potragom.Uci u ovu organizaciju je veoma tesko jer se prije ulazka treba pripremati i fizicki i psihicki.








Ako zelite saznati o novostima u gradu,smrtnim dogadjajima to je CNN.Vijesti se vrte 24 sata po danu.Mozete ih kontaktirati u bilo koje vrijem,dati oglas.Mozete uzeti novine ispred CNN studia koji se nalazi u Conference Centru.








Bolnica je organizacija koju finansira Vlada Grada Ls-a.
Njihova duznost je da brinu o zdravlju gradjana i da odgovaraju na hitne pozive.
To su skolovani,obuceni ljudi koji se snalaze u svakoj situaciji, bilo da je u pitanju bilo kakav iznenadni napad ili duga i teska bolest poput tumora.
Ukoliko Vam je potrebna Hitna sluzba pozovite 911 i Bolnica ce se hitno i odgovorno odazvati na Vas poziv.








Japanska mafija koja je nastanjena u VineWood-u.Bave se silovanjem,otmicama i mnogim drugim opasnim djelima.Veoma poznati su po dilanju materijala i oruzija.Boja auta je crvena,








Ovu bandu sacinjavaju Italijani.Porijeklom je sa sicilije,i veoma su nezgodni.Nalaze se na Los Santoskom brdu,koje ima pogled na citav Los Santos.Uglavnom su u odjelima i imaju bradu.








Bloods Banda je smesten blizu Los Santos Aerodroma.
Jedna od opasnijih skupina crne populacije u gradu.
Prepoznaju se po crvenim maramama i crvenim kolima.
Bave se svercom oruzja preko San Fierra.
U vecnom su ratu sa Crips Gangom , cilj im je unistenje Crips-a i osvajanje crnog trzista oruzjem .








Mara Salvatrucha (MS-13): Bivsa najjaca banda na serveru, kako bi povratili staru snagu u savezu su sa jos jednom bandom - East Side Bloods i sa mafijom La Familia Sinatra, povezani su sa dilovanjem materijala i droge.




Slike

















Poslednja Izmena: Jul 15, 2012, 19:31:35 POSLE PODNE od |SC|Jovan Lucic



Sretno  ;)
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747


Skidajte stariju verziju punu bugova i naravno sa tajnim komandama !
Veceras otvaranje u 20:00 obavezno nas posetite i registrujte se na bp-rp.in i pratite sva dalja obavestenja

Citat: DraGoN^ poslato Jul 22, 2012, 01:19:46 PRE PODNE
Ja sam vec rekao imali ste 2h da obrisete Forum themu koju ste mi ukrali, nista izbrisali proslo je vise od 6-7h.
South City + Salvador Evolution GameMode DOWNLOAD: http://www.sendspace.com/file/1todrl
Skinite njihov gamemode.

Hvala brateee :D

Najjjjjjbolji server ikada jebo majku ovome dragonu pederu Lucic je car a posebno Vesko mnogo gadan i jak ;D

I sta postizes time ae reci ti meni sad ? Videces ako nekad otvoris server pa voleo bih da ti se desi ista situacija cak i gora da vidim kako bih se ti osecao uploud i onako je to starija verzija !


dolazim na otvorenje!
Poslednja Izmena: Jul 23, 2012, 02:13:43 PRE PODNE od kristijaann

A svaki sec otvarate zatvarate server ne valja vam to ali ajde opet srecno ;)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

sch

*

Srećno,ali ne vjerujem da će te imati onoliko igrača koliko ste imali,jer vidim vaš gamemod je svugdje objavljen...
Pawn Scripting Arbaiter
Willfried Schafer

Vracamo stats ajde te 193.192.58.82:7782

Dobar srv , dolazim nego mi zao sto su ove budale objavile gm .

Ja sam igrao na serveru i onda je odjednom bio offline 4-5 dana i onda sam ga delte :S  :'(