[FS]Dynamicno pravljenje kuca.

Započeo Ivkeee, Decembar 20, 2010, 08:03:06 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napravio : Grasino
Objavio : [BM] Ivan_Ilic , za 5 minuta 1v[K]3
Preveo : [BM] Ivan_Ilic  , za 4,50 minuta 1v[K]3

Opis
Evo jedna laka FilterScripta , koja sluzi za dinamicno pravljenje kuca , znaci INGAME .
Jako puno komandi u kojoj mozete da editujete kucu....
Napredne komande za vlasnika ... Moze prodatti kucu , Stavljanje lozinke , Promena imena , Postaviti zeljeni enterier.....
Ako vam crasha u kuci on ce vas tamo ponovo stvoriti...
Komande [Rcon Command] /removeallhouses - Deletes all houses on the server.
[Rcon Command] /changeallprices - Sets the house value of all houses on the server.
[Rcon Command] /removeallhcars - Removes the house cars for all houses on the server.
[Rcon Command] /sellallhouses - Sells all the houses on the server. If the house owner is connected they will recieve the money in the house storage + the house value - a percentage wich can be configured in the script.
[Rcon Command] /createhouse - Creates a house. All you have to enter is the house value and the script will do the rest.
[Rcon Command] /removehouse - Deletes a house.
[Rcon Command] /changeprice - Sets the house value of a house.
[Rcon Command] /changespawn - Changes the spawn position of a house to your current position.
[Rcon Command] /removehcar - Removes the house car for a house.
[Rcon Command] /sellhouse - Sells a house. If the house owner is connected they will recieve the money in the house storage + the house value - a percentage wich can be configured in the script.
[Player Command] /housemenu - Opens up the house owner menu (if you're inside your own house).
[Rcon Command] /gotohouse - Teleports you to a house.
[Rcon Command] /addhcar - Adds a house car position for a house.
[Rcon Command] /ghcmds - Shows all the commands for this script - handy if you forgot/don't know all the commands for this script.


NAPOMENA : MORATE UCI U VASU SKRIPTU PODESITI MAX_PLAYERS .... MAX_HOUSES , I JOS NEKE SITNICE!
Kako ga ubaciti ?

1. Stavite oba GarHouse fajla u vas FilterScript folder....
2.Instalirajte plugin : http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=120356 ili http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=102865
3.Stavite sve include u pawno/include.
4. U scriptfiles napravite nov folder koji se zove "GarHouse" i u njemu jos jedan "Houses"
5. Otvorite server.cfg i tamo dodajte : filterscript GarHouse
6 Ako ste namestili Y_Less's sscanf2 Plugin. ili Incongito's Streamer Plugin onda u cfg upisite : plugins streamer sscanf ili plugins streamer.so sscanf.so
U Zavisnosti od windowsa kojeg imate.
7 Udjite u igru , ukucajte vas RCON PASSWORD , to je "/rcon login "Password""
8.Ukucajte /rcon loadfs GarHouse
9. Odite do neke kuce stanite gde zelite da napravite checkpoint i onda ukucajte /createhouse
Poslednja Izmena: Decembar 20, 2010, 08:29:14 PRE PODNE od LuKsA




ovo ide na moj server!! nice

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Ti ovo zoves prevedeno?
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

Preveo sam sa foruma skriptu nisam ni prevodio -,-'

Pitanje !! imam svoj server hostan i neradi mi taj mod na njemu a na kucnom serveru radi zasto !!!

-------------------------------------------------------------------------------
Forum Name:Bood Blos
Age:19
Zanimanje:Mapper
Rank:Transformer

-------------------------------------------------------------------------------
Tražite Mappera,Primam Narudžbe u PM(Privat Messages)!
Trebate Forum,neznate ga sastavit,tu sam slažem php,smf,mybb!!
-------------------------------------------------------------------------------------
Neznate,ubaciti GameMod,u svoj server,kontaktirajte me  na PM!!


Nerazumijem zasto,ali ja sam ovu FS stavio na balkan samp i to prevedenu,ali netko od administratora/modova ju je izbrisao! :-\
Mysterious roleplay

ok radi nisam stream u cfg upiso supp je fs

-------------------------------------------------------------------------------
Forum Name:Bood Blos
Age:19
Zanimanje:Mapper
Rank:Transformer

-------------------------------------------------------------------------------
Tražite Mappera,Primam Narudžbe u PM(Privat Messages)!
Trebate Forum,neznate ga sastavit,tu sam slažem php,smf,mybb!!
-------------------------------------------------------------------------------------
Neznate,ubaciti GameMod,u svoj server,kontaktirajte me  na PM!!

Moze neko da mi ubaci na moj panel ovo malo kocim sa pluginima i pawnom ali vidim da je FS Extra :'(


Posalji mi u pm ako imas fb pa da popricamo oko ovoga mnogo je dobro a neznam da ubacim

Imam pitanje : Koje treba da ubacim u server cfg i sta sve trebam ubaciti iz foldera :S
Trenutno radim novi DeathMatch server... Trazim ljude koji mogu pomoc na bio koji nacin.. Za vise info PM ;)