[GM] Country War RP Finalna Verzija!!!

Započeo r4z0r, Septembar 21, 2009, 12:05:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

r4z0r

Eee ovako :D .. letS go :)

Scriptam vec dugo ali nisam pokazao veliku zainteresovanost za to .. uradio sam par svojih filterscripti i kako vidim lijepo su se pokazale i dobio sam pozitivne komentare . Odlucio sam da napravim svoj prvi gamemod i kao sto vidite napravio sam !
Radnja se odvija u 2 mala grada : El Quebadreos i Las Payasadas
Mod je iskljucivo RolePlay .. ova 2 mala grada su na ratnoj nozi i svaka od ta 2 grada ima po jednu bandu .. organizacije su raspodijeljene .

Organizacije i bande :

PD - samo ime kaze .. policajci , smjesteni su u El Quebadreosu

FBI - smjesteni su nadomak Las Payasadasa

BOLNICARI - nalaze se u El Quabadreosu

STANOVNICI LAS PAYASADASA - civili , spawnaju se u Las Payasadasu

STANOVNICI EL QUEBADREOSA - civili , spawnaju se u El Quebadreosu

TAXISTI - smjesteni su u Las Payasadasu

HITMENI - smjesteni su u zabacenom selu - UNKNOWN LOCATION - :)

NOVINARI - nalaze se izmedju El Quebadreosa i Las Payasadasa

S.W.A.T. - smjesteni su u Las Payasadasu

BISTRIK MAFIA - smjesteni na brdu blizu El Quebadreosa - UNKNOWN LOCATION - :)

VATROGASCI - smjesteni su u El Quebadreosu


Neke od komandi servera :
/duty - bandama i PD-u daje pancirku i stavlja im crvenu boju imena
/skin - odaberi skin Las Payasadasa  (sve zavisi o izbora skina pri ulasku na server)
/skin - odaberi skin El Quebadrosa   (sve zavisi o izbora skina pri ulasku na server)        
/vijesti - komanda za novinare da izjavljuju vjesti
/kill - samoubistvo
/forum - link foruma www.balkan-samp.com
/ooc - ooc chat
/smoke - napusis se ak imas trave
/animlist - sve dostupne animacije
/jail - komanda za PD,FBI,S.W.A.T.
/heal - komanda za bolnicare
/wanted - komanda za pd , obiljezi kriminalca


I jos mnoge komande  neda mi se u detalje ic .. ovo su bile neke osnovne , login i register nisam pisao mislim da to vec znate hehe :)
Ingame /help za sve komande
Naravno za svaku ovu organizaciju , bandu ima komanda da se sam ubacis u nju (invite).. bez lidera


Country War RP
GameMod ima 910 redova , 13 potrebnih filterscripti  i 2-3 u kojima se ukljucuje xOstreamer i te potrebne stvarcice .


Neke od zanimljivosti servera su :
Phone System - imate mogucnost da kupite odredjenu tipu telefona , baterija je potrosna znaci morate cesto punit bateriju na odredjenom mjestu , ako ne bit cete nedostupni kad vas neko pokusa nazvat :)
Fuel , Speedo - benza se nalazi izmedju Las Payasadasa i El Quebadreosa .. samo postavite auto gorivo se automatski puni .. naravno mozete napunit i helic samo sletite NA benzu
Taxi Job - imate mogucnost da radite minimisije sa taxijem .. pretisnete tipku 2 kao na singleplayer i odvlacite igrace sa jedne lokacije na drugu i uz to dobijate pare od igraca i bonus pare za job
Spawner - kad ste u rconu jednostavno mozete spawnat svako auto .. kucajuci /spawn i ime zeljenog vozila
License Sistem - potrebno je imati svaku licensu za svaki tip vozila  helic,auto,brod .. na odredjenim mjestima mozete da kupite licensu .   ( problemi sa FS-om .. zeza me pickup rjesit cu to u slijedecoj verziji )
Rob Store - scripta s ovog foruma .. mozete pljackat 24/7  i zgrnit lovu
Clock - mali , jednostavni draw .. sat se automatski nastimava prema RL vremenu
Hungry - mosh ogladnit u gubit HP , kad ti se hp smanji na 5,6 covjek se freeza s vremena na vrijeme

Et to su neke od pogodnosti u ovoj prvoj verziji u drugoj ce biti mnogo vise naravno ako glasate da radim update .. ak ne nema smisla radit update ak vam se nesvidja .. hehe


GameMod sadrzava 49 kuca .. gradovi su mali pa vise kuca nije moglo stat . Skoro svaki objecat kuce ima scriptanu kucu xD ..
Svaka organizacija il banda ima svoju bazu , aute i spawn .
I jos nesto sta je vazno .. gamemod sam napravio iskljucivo JA , ovaj mod nije edit GodFathera


Ako vas zanima jos sta kazite objasnim vam !
Sve je strpano u jedan paket .. znaci samo pokrenete server ,addate ip i uzivate ! :)
Mod ima par bugova meni poznati .. al jbg u slijedecoj verziji ce sve bit popravljeno .
Pls javite uocene bugove ovdje .

DOWNLOAD  (Country War RP)  
http://www.mediafire.com/?3nl52tmm5dt
preporucujem da downlodate novu verziju !

Ingame SS-i nekih stvari itd.












;D

_________________________________________________________________________________

UPDATED !!!

- Evo kao sto sam najavio .. napravio sam novu verziju ovog packa ..
- Popravio sam sve meni poznate bugove i bugove koje ste mi prijavili na pp !
- Ova dva grada i malo selence izmedju njih ukrasio sam objectima ( oko 100 objecata mislim )
- Dodao sam prodaju hamburgera , sladoleda , hotdogova itd.  -Mnostvo novih komandi .. - /help da vidite
- Neke mini igre .. jedna od njih je terorist u kojoj igrac logiran u rcon odabere igraca kao metu i ko ga ubije dobija 50000$
- Razna vrsta banova .. ban , vremenski ban , ban accounta , ban ip adrese  itd.
- Centar igre .. Burger shot u blizini El Quebadrosa
- PayDay svakih 160 k milisekundi il ti ga svakih 30 minuta
- Oglasi svakih 10 minuta
- Novi poslovi
- I jos mnoge pogodnosti kojih se nemogu dosjetit ovom prilikom hehe  :D


Za one koji zele dati negativan komentar zamolio bi ih da prvo downloadaju i isprobaju mod pa onda nes kazu .. :P :D
Ako vas jos sta interesuje , izvolite pitajte :)
Glasanje za slijedecu verziju se nastavlja !



Evo download nove verzije :
DOWNLOAD  (Country War RP UPDATED !!!)  
http://www.mediafire.com/?jz4yhcdmlyb //preporucujem finalnu verziju








Uzivajte ! by r4z0r

_________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________





Finalna Verzija !




Evo kao sto znate vec sam najavio novu verziju Country War RP gamemoda .. ovo ce biti posljedna odnosno finalna verzija . Ne namjeravam vise raditi update posto je to to tak da se izrazim hehe .. Server radi bez skoro nijednog buga sa xOstreamerom ! .. Nadam se da ce vam se svidjet !!! ..

Sta je novo u update-u ?
- Luksuzne kuce , za vlasnike servera i za bogatase ,
- Dodano je oko 20 novih kuca koje se nalaze po obliznjim planinama za pocetnike ,
- Novi admin sistem ( Correlliev ) koji ima mnostvo komandi za admine ,
- Las Payasadas nanovo uredjen , 100-200 novih objecata ,
- Novi Caffe izmedju Las Payasadasa i El Quabedrosa ,
- King Ring u Las Payasadasu ( restoran ) ,
- Prodavnica pica takodje u Las Payasadasu ( puni hp do 200 ) ,
- Kupovina kvalitetnog oruzja kod S.W.A.T. baze ,
- Money Drop kad je igrac ubijen ispadne mu 2% njegovog novca ,
- Popravljen bug sa Nacelnikom grada ,
- Dodano par aparata za pice sa komandama blizu luksuznih kuca ,
- Novi objecti po cjeloj igri ( 200-300 nezz tocan broj )
- Jos par stvari kojih se stvarno sad nemogu dosjetit hehe  ;D


Sto se tice bugova mislim da ih nema .. testirao sam mod sat-dva nisam uocio stvarno niti jedan bug . Al opet ako uocite sta javite ovdje pa cu to popravit  ;)



Download Linkovi !! :

http://www.mediafire.com/?3nl52tmm5dt // Prva Beta Verzija
http://www.mediafire.com/?jz4yhcdmlyb // Druga Verzija



http://www.mediafire.com/?y5wttjbzimg // Finalna ( Nova ) Verzija !!! LINK 1
http://rapidshare.com/files/292440309/Country_War_RP_Final_Version.zip.html // Finalna ( Nova ) Verzija !!! LINK 2


Uploadujem screenshote ..







Poslednja Izmena: Oktobar 13, 2009, 14:41:23 POSLE PODNE od °[ яЧz0я ]°

Svaka cast,i ja cu do ljeta najvjerovatnije izbaciti svoj GameMod..

A sada radim jedan bolji GodFather Edit  :police:


Svi koji igraju CS-a neka nam se pridruze (:


r4z0r

Ma net mi je skroz u krc-u .. eto bobi ce vam stavit slike  ;)


Trawis

svaka cast,cestitke na trudu  :) mislim da si ti prvi koji je releaseo svoj mod thumbsup
edit: zaboravio sam rec sta nije 13 FS-ova malo previse  ??? ako vec nisi znao napravit te neke stvari onda si mogao stvari iz fs-ova stavit u mod ;)
Poslednja Izmena: Septembar 21, 2009, 15:38:55 POSLE PODNE od Trawis

r4z0r

Citat: Trawis poslato Septembar 21, 2009, 15:35:28 POSLE PODNE
svaka cast,cestitke na trudu  :) mislim da si ti prvi koji je releaseo svoj mod thumbsup
edit: zaboravio sam rec sta nije 13 FS-ova malo previse  ??? ako vec nisi znao napravit te neke stvari onda si mogao stvari iz fs-ova stavit u mod ;)
Ma uglavnom zezancije i sitne FS-e .. npr clock pa nema ni 50 redova .. et samo mi se nije dalo novo pravit pa downlaodo i neki od tih filterscripti su moje ..

Citat: bobi9876 poslato Septembar 21, 2009, 15:06:31 POSLE PODNE
Ovo je vise kao freemod a ne kao role play izgleda onako dobro za zabavu evo vam paket sa 12 slika

http://www.mediafire.com/?sharekey=6619fa9abf1579f624a64199ac7f73e5e04e75f6e8ebb871

sve u svemu,dobar je,,,potrudio se


Svi koji igraju CS-a neka nam se pridruze (:

Trawis

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Septembar 21, 2009, 16:42:29 POSLE PODNE
Citat: Trawis poslato Septembar 21, 2009, 15:35:28 POSLE PODNE
svaka cast,cestitke na trudu  :) mislim da si ti prvi koji je releaseo svoj mod thumbsup
edit: zaboravio sam rec sta nije 13 FS-ova malo previse  ??? ako vec nisi znao napravit te neke stvari onda si mogao stvari iz fs-ova stavit u mod ;)
Ma uglavnom zezancije i sitne FS-e .. npr clock pa nema ni 50 redova .. et samo mi se nije dalo novo pravit pa downlaodo i neki od tih filterscripti su moje ..
kao sto sam i reko dobar mod za pocetak ;) nego oce bit update-ova?

dobar mod svida mi se  afro

ma plzzz clickajte malooo :'(

r4z0r

Citat: Trawis poslato Septembar 21, 2009, 18:36:07 POSLE PODNE
Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Septembar 21, 2009, 16:42:29 POSLE PODNE
Citat: Trawis poslato Septembar 21, 2009, 15:35:28 POSLE PODNE
svaka cast,cestitke na trudu  :) mislim da si ti prvi koji je releaseo svoj mod thumbsup
edit: zaboravio sam rec sta nije 13 FS-ova malo previse  ??? ako vec nisi znao napravit te neke stvari onda si mogao stvari iz fs-ova stavit u mod ;)
Ma uglavnom zezancije i sitne FS-e .. npr clock pa nema ni 50 redova .. et samo mi se nije dalo novo pravit pa downlaodo i neki od tih filterscripti su moje ..
kao sto sam i reko dobar mod za pocetak ;) nego oce bit update-ova?

Ma naravno da ce bit :D .. za 2-3 sedmice neznam tocno posto sam zauzet .. skola ce izac 2 verzija moda ..
Ako ste uocili kakav bug javite pa da fixam da druga verzija zavrsi i na sa-mp.com forumu :)



*BUMP*
Rateajte i komentirajte !
Poslednja Izmena: Septembar 24, 2009, 13:54:34 POSLE PODNE od °[ яЧz0я ]°

svaka cast ;D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









odmah da kazem svidja mi se...

ali imam neki osjecaj da je i ovo edit nekog gm-a ...

i jos nes: stavio sam temu stycki jer je ovo prvi release nekoga sa balkana ovdje...

Poslednja Izmena: Septembar 25, 2009, 11:40:31 PRE PODNE od Kora

r4z0r

Slabo te instikti sluze hehe  ;D   Idea je uzeta od nekog country side modea .. smjesten u grad blizu Areje 51 .. scripta nije editovana nego radjena po mom sitnom scripting znanju i malu pomoc nekih korisnih FS-a :)

svaka cast, nice  :)
***Genius Gaming RPG Server Owner***