Eltano Gaming | V2.7

Započeo #rusic., Avgust 31, 2019, 14:17:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lik je doso 2019 uskurcio se da je najbolji skripter brao i tjera ove koji su bolji od njega lik je otvaro i zatvaro fileove poceo si da mene prozivas i par likova uzeli moj mod ja nisam uzeo mod nego mape su sa neta i skino ajde donate sistem bokenzi brat i ja dodavo jos a za ostale ne znam i nekom branis i to sto si objavio mod? tak da se usuti *Pawno* *Master* ako os jos ja ti se mogu nagovorit

www.Game-State.com" style="border-style: none;

Citat: Amci poslato Septembar 01, 2019, 09:47:46 PRE PODNE
lik je doso 2019 uskurcio se da je najbolji skripter brao i tjera ove koji su bolji od njega lik je otvaro i zatvaro fileove poceo si da mene prozivas i par likova uzeli moj mod ja nisam uzeo mod nego mape su sa neta i skino ajde donate sistem bokenzi brat i ja dodavo jos a za ostale ne znam i nekom branis i to sto si objavio mod? tak da se usuti *Pawno* *Master* ako os jos ja ti se mogu nagovorit
Kakve veze ima to sto je dosao 2019te , nisi ni ti nesto prije njega suti bgt?
@Tema shit

Citat: #justice poslato Septembar 01, 2019, 11:31:34 PRE PODNE
Kakve veze ima to sto je dosao 2019te , nisi ni ti nesto prije njega suti bgt?
@Tema shit
Ja ovde od 16/17 i bog.sam.jbg :(
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.



Citat: Tigar poslato Septembar 01, 2019, 17:04:32 POSLE PODNE
Što ti nabijaš postove?

@tema 0/10
Nabijam postove? Nemoj nešto drugo da nabijem...

To što sam odgovorio na temu znači da nabijam postove?

ÄŒestitam ti...

To što sam otvorio 11-12 tutoriala samo na ovom acc-u i pomogao svakoj osobi na anydesku pa čak i tebi mislim ne zaslužuje pravo da napišem komentar?
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Citat: #justice poslato Septembar 01, 2019, 11:31:34 PRE PODNE
Kakve veze ima to sto je dosao 2019te , nisi ni ti nesto prije njega suti bgt?
@Tema shit
kmmm 2014 kreno sampa skripta 2015  8)

www.Game-State.com" style="border-style: none;

g
Poslednja Izmena: Septembar 02, 2019, 15:15:45 POSLE PODNE od Saxy Bracurda



Fini TDovi,iskreno smarate sa UP modovima.Shvacam razlog objavljivnaja ,ali eto opet da iskomentariÅ¡emo malo  :-\
Mod je po meni cisto sranje.UP ko UP svaki isti. Tema 3/10 ( samo zbog tdova jedino mi se oni svidjaju )
Poslednja Izmena: Septembar 02, 2019, 15:28:13 POSLE PODNE od | Dox |

Citat: Amci poslato Septembar 01, 2019, 20:08:48 POSLE PODNE
kmmm 2014 kreno sampa skripta 2015  8)
@Amci Veoma si loš ako skriptaš skoro 2 godine duže od mene a bog sam za tebe u svakom smislu ;)
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.



Ovo je previse retardirano mislim da bi ovde trebo da se udari jedan LOCK.


credits: Xunder, Ino420, Muma

Citat: Pottus;3903994SetPlayerPos("dreni1998", 666.666, 666.666, 666.666, 666.666);    ///// GO IN HELL MOTHERFUCKER

https://i.imgur.com/XHLx9oj.gif
https://i.ibb.co/ZJqQKWT/NXRX.gif