Diskusija | Wanna Be Skripter

Započeo imnaithan, Avgust 17, 2019, 16:24:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pokrecem diskusiju "Wanna Be Skripter"

Diskutujemo o novim "Pawno Majstorima" , nista licno nego uopsteno.

Rasprava DA , Vredjanje NE ! 8)
Poslednja Izmena: Avgust 17, 2019, 16:27:57 POSLE PODNE od imnaithan




Give Honor To The One Who Deserve It





Problem je sto je vecina njih umislila sebi da si neko i nesto,a u stvari su niko i nista kao i svi mi ostali,da kazem slobodno GO KURAC!
Ja licno za sebe kazem da ne znam da skriptam,znam neku sitnicu i tjt,nema sta da se krije...,ali posto je ovo balkan i svi smo jebeni mongolidi koji nemamo 2 grama mozga u glavi tako je kako je...

Nije sramote ne znati , sramota je ako neces da naucis i ako ti svi zele da naucis a jos veca sramota treba da bude onog koji em sto nece da mu pomogne jos ga vredja sto ne zna ;)

Dzabe kad se takvima sve zavrsi na prici, a konkretno iza sebe nemaju nikakav projekat, server, filterscript, gamemode, apsolutno nista.


bilo je lijepo dok je trajalo.


@imnaithan ova tema, diskusija, ili kako god bi trebala biti u pdfu Razgovor u vezi PAWN Skriptanja, ovde nema potrebe postavljati jer ovde idu teme koje nisu vezane ni za jedan drugi podforum. :)
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: Vasic poslato Avgust 17, 2019, 16:44:07 POSLE PODNE
@imnaithan ova tema, diskusija, ili kako god bi trebala biti u pdfu Razgovor u vezi PAWN Skriptanja, ovde nema potrebe postavljati jer ovde idu teme koje nisu vezane ni za jedan drugi podforum. :)
Ne bih bas rekao,smatram da je razgovor u vezi pawn skriptanja iskljucivo vezano za pawn skriptanje,ukoliko nekome treba pomoc u vezi necega u skripti..
Znam sta zelis da kazes,da ovo nije tema koja bi trebala biti za offtopic,ali tamo joj nije mjesto,prema tome je ovde otvorena diskusija o tome kakvi su danas "skripteri"...  ;)

Balkan Samp 2018 - Update Streamer
Balkan Samp 2019 - Optimizuj skriptu
Balkan Samp 2020 - neka lua skripta sto krade kod sa drugih servera

PROPALI SMO BRATJO

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Citat: Galardo poslato Avgust 17, 2019, 16:30:40 POSLE PODNE
Problem je sto je vecina njih umislila sebi da si neko i nesto,a u stvari su niko i nista kao i svi mi ostali,da kazem slobodno GO KURAC!
Ja licno za sebe kazem da ne znam da skriptam,znam neku sitnicu i tjt,nema sta da se krije...,ali posto je ovo balkan i svi smo jebeni mongolidi koji nemamo 2 grama mozga u glavi tako je kako je...

Real Story , ja sam prvi pre godinu i jace off od skripte , FixScript isto u penziju ali realnost boli nekog.




Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Avgust 17, 2019, 16:36:37 POSLE PODNE
Nije sramote ne znati , sramota je ako neces da naucis i ako ti svi zele da naucis a jos veca sramota treba da bude onog koji em sto nece da mu pomogne jos ga vredja sto ne zna ;)

Onda uzmes i ucis a ne da se kurcis kako si "Pawno Genije" i glumis ludilo a vamo 2warna x Errora ne znas resiti... Realnost nije uvreda , mislim kako za koga  8)




Citat: psychosomatic poslato Avgust 17, 2019, 16:42:51 POSLE PODNE
Dzabe kad se takvima sve zavrsi na prici, a konkretno iza sebe nemaju nikakav projekat, server, filterscript, gamemode, apsolutno nista.

True  8)




Citat: Vasic poslato Avgust 17, 2019, 16:44:07 POSLE PODNE
@imnaithan ova tema, diskusija, ili kako god bi trebala biti u pdfu Razgovor u vezi PAWN Skriptanja, ovde nema potrebe postavljati jer ovde idu teme koje nisu vezane ni za jedan drugi podforum. :)

Odgovorio ti je @Galardo na to  8)




Citat: Galardo poslato Avgust 17, 2019, 16:46:14 POSLE PODNE
Ne bih bas rekao,smatram da je razgovor u vezi pawn skriptanja iskljucivo vezano za pawn skriptanje,ukoliko nekome treba pomoc u vezi necega u skripti..
Znam sta zelis da kazes,da ovo nije tema koja bi trebala biti za offtopic,ali tamo joj nije mjesto,prema tome je ovde otvorena diskusija o tome kakvi su danas "skripteri"...  ;)


Da  8)




Citat: ʙᴜɴᴛᴀ ꜰᴜᴊɪᴡᴀʀᴀ poslato Avgust 17, 2019, 17:30:28 POSLE PODNE
Balkan Samp 2018 - Update Streamer
Balkan Samp 2019 - Optimizuj skriptu
Balkan Samp 2020 - neka lua skripta sto krade kod sa drugih servera

PROPALI SMO BRATJO


Idemo mi u penziju svi kako ja vidim  8)
Poslednja Izmena: Avgust 17, 2019, 18:11:09 POSLE PODNE od imnaithan




Give Honor To The One Who Deserve It





Nije problem ako neko ne zna, ili ako se pravi da zna problem je sto on sebi pravi problem, svojim neznanjem ubice samog sebe u pojam a ne druge, mudri ljudi kulirace, ludaci ce komentarisati, a sveznalice  ponizavati.

Citat: Zile42O poslato Avgust 17, 2019, 21:45:14 POSLE PODNE
Nije problem ako neko ne zna, ili ako se pravi da zna problem je sto on sebi pravi problem, svojim neznanjem ubice samog sebe u pojam a ne druge, mudri ljudi kulirace, ludaci ce komentarisati, a sveznalice  ponizavati.
Onda si i ti prijatelju moj dosao u tu ludacku grupu koja komentarise ;)

Ja sam wanna be skripter, sta je problem u tome, sta je problem biti wannabe skripter ja mozda trenutno nemam znanje da radim kao ostali ali sta hvali tu, ucim za sebe ne za tebe komentarises neki svoj FixScript kako god uzet sa samp foruma preveden na naski sta si uradio nista preveo samo i tjt, tamo kolko sam ja video ustvari nema nista sem osnovnih errora nemas velika objasnjena, takodje PAWNO je text editor, a jezik je PAWN :)

Iskreno, vjezbo sam kontinuirano C++ samostalno, pratio predavanja sa fakulteta koja su objavljena na YT i tako te stvari. Upozn'o sintaksu C-like jezika(sve je isto gotov pa hajd). Radio sam u pawnu po tudjim skriptama zajebavo se jos od osnovne skole a nikad nisam naso neki tutorijal za to konkretno jer toga i nema zaista, sve je stvar maste, bas k'o i u svakom pisanju koda (programiranju ne mislim HTML i CSS al vrag je i to samo sto nema nekih "cik cak trikova").
Sad Pawno jednostavno je prelagan za SAMP, sto se toga tice jeste jer potrebno je neko minimalno znanje iz engleskog jezika, naucit kako koristit petlje, kako sa funkcijama baratat i par caka pawna.
Mislim da je za svakog onog ko zeli naucit skriptat potrebno da prvo savlada neki C-like jezik, ostalo je izipizi poso(masti na volju).

Citat: omcho poslato Avgust 17, 2019, 23:02:24 POSLE PODNE
Ja sam wanna be skripter, sta je problem u tome, sta je problem biti wannabe skripter ja mozda trenutno nemam znanje da radim kao ostali ali sta hvali tu, ucim za sebe ne za tebe komentarises neki svoj FixScript kako god uzet sa samp foruma preveden na naski sta si uradio nista preveo samo i tjt, tamo kolko sam ja video ustvari nema nista sem osnovnih errora nemas velika objasnjena, takodje PAWNO je text editor, a jezik je PAWN :)
@omcho fali* ne "hvali"

Citat: omcho poslato Avgust 17, 2019, 23:02:24 POSLE PODNE
Ja sam wanna be skripter, sta je problem u tome, sta je problem biti wannabe skripter ja mozda trenutno nemam znanje da radim kao ostali ali sta hvali tu, ucim za sebe ne za tebe komentarises neki svoj FixScript kako god uzet sa samp foruma preveden na naski sta si uradio nista preveo samo i tjt, tamo kolko sam ja video ustvari nema nista sem osnovnih errora nemas velika objasnjena, takodje PAWNO je text editor, a jezik je PAWN :)

Ne znam kako se zavrsilo na meni al hajd. Nije fora u ljudima poput tebe nego o onima koji se kurce a znanje 0. To sto sam ja objavio nesto prevedeno i ostavio tako jbg , nemam kad posto radim 2posla. Samo uci #Podrzavam




Citat: ghost1337 poslato Avgust 17, 2019, 23:05:26 POSLE PODNE
Iskreno, vjezbo sam kontinuirano C++ samostalno, pratio predavanja sa fakulteta koja su objavljena na YT i tako te stvari. Upozn'o sintaksu C-like jezika(sve je isto gotov pa hajd). Radio sam u pawnu po tudjim skriptama zajebavo se jos od osnovne skole a nikad nisam naso neki tutorijal za to konkretno jer toga i nema zaista, sve je stvar maste, bas k'o i u svakom pisanju koda (programiranju ne mislim HTML i CSS al vrag je i to samo sto nema nekih "cik cak trikova").
Sad Pawno jednostavno je prelagan za SAMP, sto se toga tice jeste jer potrebno je neko minimalno znanje iz engleskog jezika, naucit kako koristit petlje, kako sa funkcijama baratat i par caka pawna.
Mislim da je za svakog onog ko zeli naucit skriptat potrebno da prvo savlada neki C-like jezik, ostalo je izipizi poso(masti na volju).

Bravo , cenim i postujem  8)




Give Honor To The One Who Deserve It





Citat: imnaithan poslato Avgust 17, 2019, 23:13:32 POSLE PODNE
Ne znam kako se zavrsilo na meni al hajd. Nije fora u ljudima poput tebe nego o onima koji se kurce a znanje 0. To sto sam ja objavio nesto prevedeno i ostavio tako jbg , nemam kad posto radim 2posla. Samo uci #Podrzavam
KAKO SE NECE ZAVRSITI NA TEBI OTVORIS TEMU WANNA BE SKRIPTERI, msm ono svi su pocetnici balkan je takav da ljudi hoce da se kurce sa onim sto imaju. Po meni ovo bi smeo da otvori neko sa mnogo vise znanja o samom skriptanju. Pricas nekome da je 'Wanna be skripter'. Ako cemo o tome sto pojedini ljudi stavljaju imena u pawno itd, pokazi se DEVELOPERU otvaras temu da bi nekoga ponizio IZVINI DECKO KO SI TI ? DAJ NAM SVOJE SKRIPTE.Uzdises se kao i svi oni. Tvoj svaki drugi odgovor na temu 'Razgovor u vezi pawn skriptanja' je "WIKI SAMP UCI OSNOVE"...

Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Avgust 17, 2019, 22:52:06 POSLE PODNE
Onda si i ti prijatelju moj dosao u tu ludacku grupu koja komentarise ;)
Ti se ne javljaj http://prntscr.com/ou1266
Citat: Vasic poslato Avgust 17, 2019, 16:44:07 POSLE PODNE
@imnaithan ova tema, diskusija, ili kako god bi trebala biti u pdfu Razgovor u vezi PAWN Skriptanja, ovde nema potrebe postavljati jer ovde idu teme koje nisu vezane ni za jedan drugi podforum. :)
DA NEBI TREBALI DA NAPRAVE PODFORUM ZA NJU ?