PARTNERI:
-UPOZORENJE-

Samo registrovani članovi mogu da vide/koriste forum u celini.
Prijavite se ili registrujte nalog na Balkan SA-MP forumu.

Autor Tema: [Pomoć] Pomoc oko /duel sistem za dm server  (Pročitano 74 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže .:|BALKAN MAPPING|:.

Pomoc oko /duel sistem za dm server
« poslato: Avgust 13, 2019, 23:37:49 posle podne »
Problem(error/warning): ako bi neko mogao da mi ubaci duel sistem u mod ili da mi da tutorial kako ubaciti sve objasnjeno puno bi bio zahbalan
Deo skripte: [ pawn ]vaš odgovor[ /pawn ]
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log): [ code ]vaš odgovor[ /code ]
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): link slike

Na mreži Galardo

Odg: Pomoc oko /duel sistem za dm server
« Odgovor #1 poslato: Avgust 14, 2019, 00:24:28 pre podne »
da se ne mucis,ubaci samo kao filterscriptu i tjt...
Respect: imnaithan | Purdinho | mumitza | androo | #THEV1NNY_ | Xunder | ᴅᴀʀᴋᴀɴɢᴇʟ | apt. | Bašovski | mus4 | daddy

Van mreže .:|BALKAN MAPPING|:.

« Odgovor #2 poslato: Avgust 14, 2019, 00:27:14 pre podne »
ma ja nesto ubacivao prtljao al nece dolaze neki errori sve im ako imas ti pos mi ovde ili u pm!

Na mreži Osamu Dazai

« Odgovor #3 poslato: Avgust 19, 2019, 09:05:58 pre podne »
Najveći problem sa ljudima koji sam dosada imao je taj da kada vide dobrog skriptera odmah ga pitaju može li da im uradi nešto džaba jer je dobar u tome i ništa ga neće koštati..
Ne, jebeno ćutite više - nemaš pojma koliko je ta osoba danonoćno učila i trudila se da bi neki idiot došao i pitao neko da mu uradi nešto džaba, ako ti neko nešto bude džaba radio veruj mi taj nema veze sa onim što ti radi.
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons
My includes: TextDraw Buttons

Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin
Wannabe PAWNO majstori: #ek2k18

Ja shvatam kao uvredu kada mi neko da ponudu a ne želi da plati, ispada kao da ponižava moje znanje i ono što sam godinama usavršavao.