PARTNERI:

* Marketing

-UPOZORENJE-

Samo registrovani članovi mogu da vide/koriste forum u celini.
Prijavite se ili registrujte nalog na Balkan SA-MP forumu.

Autor Tema: Never Forget Srebrenica. Never Forget 11 July  (Pročitano 215 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Aaron

Odg: Never Forget Srebrenica. Never Forget 11 July
« Odgovor #15 poslato: Jul 11, 2019, 18:39:45 posle podne »
Počivali u miru.🕊️
« Poslednja izmena: Jul 11, 2019, 18:42:09 posle podne Aaron »

Korisnici koji su se zahvalili: Kleo

Van mreže Kleo

« Odgovor #16 poslato: Jul 11, 2019, 22:12:09 posle podne »
"kao što su", očigledno imaš problema sa čitanjem, a svakako ovakvim stvarima nije mjesto na gaming forumu te bih potpuno zabranio ikakvo pominjanje ali nije moj forum tkd jbgg :)
fala Bogu da nije mada ovaj forum je opet 10 godina ispred zbsa , tamo su mi odmah poslali poruke prjetnje zbog toga zato su i propali , ne razumem nit cu razumjeti takve ljude , u redu je negirati genocid koji je priznat od strane UNa i suda u hagu a nije u redu odati pocast zrtvama bas kao sto anderson87 kaze mozda je neko na ovom forumu izgubio nekoga u tom strjelhanju , a komentare kao sto su vincievi necu ni pominjati

Kao sto KurAn kaze Vama Vasa vjera nama nasa mada ovo nije stvar vjere ovo je stvar ljudstva , ko nema neki pametan komentar ili negira genocid koji se desio neka zaobidje topic i gotovo
  Nije sivo nego crno do kraja!
Napravićemo pakao da bi živjeli raj!

Van mreže Agent 47

« Odgovor #17 poslato: Jul 11, 2019, 23:04:47 posle podne »
Nadje se uvijek jedan pametan

Bas tako.
Respect for: Tosic ツ Ł[email protected]

Van mreže imnaithan

« Odgovor #18 poslato: Jul 12, 2019, 00:14:26 pre podne »
O cemu ti pises... Da ti razjaznim ja nesto, ko je rodjen u vreme rata...

Nije bitno ko je ucinio , nacija , vera... Rat je zlo i samo nanosi isto. Postoji jos milion mesta gde su streljani razni narodi , na danasnji datum , za nedelju , dve. Postujem sve u vezi Srebrenice i zao mi je zbog svega , ali mislim da je tebi okolina nametnula razmisljanje , po nacinu pisanja ovog posta...

Odajem pocast i molim te ne komentarisi nista u vezi mog odgovora , ne poznajes me....
« Poslednja izmena: Jul 12, 2019, 00:19:42 pre podne imnaithan »
- DeeJay -

Give Honor To The One Who Deserve It

Respect For : fuksich | xsar.p | ⚔️♟ᗪ卂乂♟⚔️ | daddy. | Riv3R4  | LoOdaK | psychosomatic | 002 | Purdinho | Nikisb | Vasic | Esc0bar | Балша. | milfman | .варнинг | mumitza. | youngdeal | Fqris  | #THEV1NNY | // xunder | SLAVICBEAST | Shomy | Stifler | MEDO | F!N4LShare | Terza Lazarevic

Korisnici koji su se zahvalili: Galardo

Na mreži SLAVICBEAST

« Odgovor #19 poslato: Jul 12, 2019, 00:34:35 pre podne »
Ovaj forum nije onaj, tako da na jednom ovakvom forumu, otkako je nastao, nece se pokretati diskusija ovog niti bilo kakvog tipa koji podstice na diskutovanje o ratu. O tome mozete pricati, prvo kad malo porastete, a drugo, na nekom drugom mestu.

Korisnici koji su se zahvalili: Esc0bar, Fqris, Vasic, Mumi', imnaithan