SA:MP Portal

Započeo RadiÅ¡ić ã‹¡, Maj 21, 2019, 03:43:37 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav,
na prodaju samp portal sa admin panelom (gledanje narudzi,dodavanje novosti(naslov,tekst,slika,autor i datum),dodavanje itema(donacija),placanje paypalom ili uplatnicom,konfiguracija sajta i paypal maila) imate i demo link pa pogledajte sami.
Usput imate i statistiku servera (ja sam stavio primere neke i naravno ako imate MySQL mod mozete povezati sa sajtom pa da vam cita podatke)
Zainteresovani neka mi se jave na mail radisic00@gmail.com ili preko whatsappa +381628581404
Admin podaci: admin:12345
Link Sajta
Admin Panel
pocetna

admin panel

Dobro je samo kontakt formu, mozda malo preuredi. Ovo sve extra


Opcije kao opcije su mi super iskreno, samo poradi na dizajnu ipak ono opravdaj "Front-end developer" :D Samo guraj brat


dizajn je simple i nije bitan toliko za ovo bitnije su funkcije a imas moje radove ovde pa vidi link
inace hvala na komplimentu

Odlicnoo

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU


Citat: Radišić ㋡ poslato Maj 21, 2019, 15:43:10 POSLE PODNE
U kom smislu?
Uh izvini, ovaj kontaktiraj te nas forma, mozda boju slova da promjenis slabo se vidj ovaj "placeholder". Ostalo sve perfektno!
Poslednja Izmena: Maj 21, 2019, 22:53:47 POSLE PODNE od ! Fiki !




Citat: milfman poslato Maj 21, 2019, 21:38:48 POSLE PODNE
sry drug, zastitu popravi



Tako Treba !




Citat: Radišić ㋡ poslato Jun 12, 2019, 19:25:04 POSLE PODNE
stvarno si retard sto menjas sifru !!!!!!!!!!!!!!!

Samo ti je ukazao na tvoje propuste... Bolje mu reci jedno veliko Hvala...




Give Honor To The One Who Deserve It





mislim u smislu jel menja sifru baki nemam ja vremena da brisem iz admin panela ali sad cu jel ima debila poput njega!!!!

Citat: Radišić ㋡ poslato Jun 12, 2019, 23:48:38 POSLE PODNE
mislim u smislu jel menja sifru baki nemam ja vremena da brisem iz admin panela ali sad cu jel ima debila poput njega!!!!

Nauci se ponasati i ne diraj milfmana...




Give Honor To The One Who Deserve It