PARTNERI:

* Marketing

-UPOZORENJE-

Samo registrovani članovi mogu da vide/koriste forum u celini.
Prijavite se ili registrujte nalog na Balkan SA-MP forumu.

Autor Tema: [Info] Ideje za skriptere  (Pročitano 15840 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Fqris

Odg: Ideje za skriptere
« Odgovor #360 poslato: April 28, 2019, 23:56:17 posle podne »
Vaša ideja: Posao Fotograf
Detaljno opisano:
(Molim da zanemarite greske u pravo'pisu i to sto stavljam mnogo tacki ............. )
E'ovako posao fotograf sam zamislio kao da ima negdje kao studio gdje uzimas opremu tj aparat i neki skin.. ispred kao neka vozila..
ides sa autom do checkpointa i tu kao slikas par slika sa aparatom koji dobijes zajedno sa opremom (moze se dodati da se pojave oni actori, ko fol njih slikas xd), zatim odes na jos par checkpointova i kada zavrsis ides u studio da kao editujes te iste slike (vrijeme edita zavisi na koliko si checkpointova isao i koliko imas slika.. sto vise checkpointova veca zarada) nakon edita ides u kao neku firmu da izradis te slike ( negdje u blizini cisto da ne'bi bilo smorno ici igracima)... nakon izrade vratis se u studio i spremis slike za primopredaju..
 i to je to.. pokusao sam sto jednostavnije objasnit...
Dodatak: a i moze se napraviti da vlasnik tog foto-studia dobija pare od tih slika tj neki procenat..
Dodatak 2: Moze se napraviti da ako kupis svoj aparat u shopu i njega koristis za posao dobijes vise para.. (logicno)

Na mreži Vasic

« Odgovor #361 poslato: April 29, 2019, 00:18:58 pre podne »
Detaljno opisano:
(Molim da zanemarite greske u pravo'pisu i to sto stavljam mnogo tacki ............. )
E'ovako posao fotograf sam zamislio kao da ima negdje kao studio gdje uzimas opremu tj aparat i neki skin.. ispred kao neka vozila..
ides sa autom do checkpointa i tu kao slikas par slika sa aparatom koji dobijes zajedno sa opremom (moze se dodati da se pojave oni actori, ko fol njih slikas xd), zatim odes na jos par checkpointova i kada zavrsis ides u studio da kao editujes te iste slike (vrijeme edita zavisi na koliko si checkpointova isao i koliko imas slika.. sto vise checkpointova veca zarada) nakon edita ides u kao neku firmu da izradis te slike ( negdje u blizini cisto da ne'bi bilo smorno ici igracima)... nakon izrade vratis se u studio i spremis slike za primopredaju..
Dodatak: a i moze se napraviti da vlasnik tog foto-studia dobija pare od tih slika tj neki procenat..
Dodatak 2: Moze se napraviti da ako kupis svoj aparat u shopu i njega koristis za posao dobijes vise para.. (logicno)
Good Idea, pokusacu je realizovati sutra.

Pawn Developing

Respect List: Mister Naithan | livinglikerockstar | Purdinho | RevOLvɘЯ.pwn | Captain Foux

Van mreže Fqris

« Odgovor #362 poslato: April 29, 2019, 00:32:41 pre podne »
Good Idea, pokusacu je realizovati sutra.
oke :)

Van mreže 002

« Odgovor #363 poslato: April 29, 2019, 00:48:48 pre podne »
Detaljno opisano:

Super ideja svidja mi se, nije teska realizacija a i svidece se igracima

Van mreže Nikola_Toretto

• Newbie
  • *
  • Pol: Muškarac
  • Life doesn't get easier, you just get Stronger.
« Odgovor #364 poslato: Maj 12, 2019, 14:03:53 posle podne »
Vaša ideja: Ideja za Server, radnja u Selima.
Detaljno opisano (nije potrebno ako je već gore opisano dovoljno): Znaci, neznam bas "dobro" Skriptati, ali znam izeditovati neki Mod. Planirao sam da: 1. Uzmem neki GM gdje je Radnja u 3-4 Sela.   2. Zivio sam u jednom Gradu u Bosni ( Kostajnica, mali Grad, kao Selo ) i oko tog Grada imaju jos 3 Sela. Razmisljao sam da uzmem najvece "Selo iz SAMP" i da mi to bude kao Glavni grad ( Kostajnica ) a ova "3 ostala Sela iz SAMP" da budu kao "3 Sela iz RealLife". Nepravio bih neke Custom Organizacije, promjenio imena Gradova/Sela i mjesta u njima. Da li bih se to Isplatilo? Pitao sam neke Ljude iz tog Grada i rekli su da bih Rado igrali. Ako mislite da je ovo dobra Ideja ( nisam nikog vidjeo da je radio sa neki mali Gradovima u kojima "zivi/je zivio" ) dajte neki GM kao Preporuku pa da malo Izeditujem i napravim nesto Originalno. ( od GM znam da Ima: Old Days, Red County i United Village's ali ima par Bugova koji su lako Primjetivi. Posaljite neki svoj ili tako neki koji nije nabrojan ovdje )  :) :) :)
( i da li da dodam da se VIP itd. InGame stvari kupuju sa InGame Parama jer ne planiram da otvaram bas neku veliku Zajednicu ? Takodjer ako bih ste voljeli malo pomoci oko Projekta, javite mi se na Facebook: https://www.facebook.com/nikola.lalic.315 ) Hvala ! ! !  :) :) :)