Insation Gaming

Započeo EmilHD, Mart 28, 2017, 21:10:06 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ime GameModa: Insation Gaming


Vrsta GameModa: Roleplay


Jedinstvenost GameModa: NIsta posebno za pocetak moze da posluzi.


Jezik GameModa: Balkanski


Sistemi GameModa:  Ovo je edit Zare Gaming v4.7 ali sam dodao komandu /ah i promjenio ime nista vise nisam radio niti zelim na ovom modu da radim.Radim na editu drugog moda i nece biti jadno kao ovaj.Ovo je manje vise da pomogne posto ima komandu /ah,kad udjete dobijete ja mislim lvl 10 2mil i vip4.


Izvorni GameMod: Ne znam tacno ovo je edit Zare


Da bi GameMod radio, potrebi su slijedeći Pluginsi: ima sve


Da bi GameMod radio, potrebi su slijedeći Includsi: ima sve


Druge stvari: Da mi se neko ne zali za ime ovo je ime prvo koje mi palo na pamet za ime me se netice radite s imenom sta ocete.


Server na kojem je GameMode bio korišten: Kod mene zezao sam se par dana ali nista posebno.


Slike: Eto vam njihova stranica pa pogledajte https://www.facebook.com/zaragaming/?fref=ts




Editovao Gamemode: Ja sam editovao mod ovo je za pocetak al odustao sam od ovog moda pre je tezak za mene.


Credits: Ne znam tacno koji su pa necu lupat.


Download Link: http://www118.zippyshare.com/v/xYVMWyVC/file.html
Poslednja Izmena: Jun 21, 2017, 23:17:41 POSLE PODNE od Amain





Slike imas na njihovoj stranici a sistem /ah sam dodao i zaborvaio sam reci imate /owner ali samo za a10 i to sam napravio da nebude copy.


ako ima bugova kao i obicni necu ni da kliknem button pod nazivom download.... inc pohvale za trud...
Respect: Harexe,Muma,Depay,Hrustanovic,Tosic,#Rakic,Maxwell,Medo,anDro,Dedic,SlavicBeast,gReeDy.amx,berroni.amx,LoOdak,Kasperzi

GAME OVER

jebeÅ¡ ga kad nema slika, ne znam Å¡ta si radio  ;D
-propo-



Sladak mod ko karabatak.. Nije lose, samo gdje nadjete takva imena


Ma jarane to lupio ime moj drug ja kad imam inspriciju da nesto uradim il dodam ja to uradim a ime sam mogo bilo sta da stavim.

Dodao si admin help komandu i?  ::)  Al pohvale za neki trud, mada mogao si se jos potrudit, a ZG mod valja.

Izgubio sam volju za taj modm, znam da valja,al mu puno nedostaje i ima dosta problema nisam ih primecivao dok nisam poceo da testam mod sa igracima.Hteo sam mod da obrisem pa reko da ne obrisem nesto na cemu sam radio radicu na Lospisons modu pa ce bit nesto od njega do tad kome moze ovo da posluzi nek koristi.