PARTNERI:

* Marketing

-UPOZORENJE-

Samo registrovani članovi mogu da vide/koriste forum u celini.
Prijavite se ili registrujte nalog na Balkan SA-MP forumu.

Autor Tema: | 10 godina SA:MP-a! |  (Pročitano 3727 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže pajdomen

Odg: | 10 godina SA:MP-a! |
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 21, 2017, 14:08:12 posle podne »
Ja sam SAMP prvi put kod mog kuma zaigrao :D
To je bilo 2009/2010 to se secam kad mi je pokazivao jedan server
Edimax se zvao bio je tamo Admin i tako to

Van mreže androoooooooooo

« Odgovor #31 poslato: Oktobar 21, 2017, 14:34:52 posle podne »
Koliko ste updateovali temu..
samp sad ima 11,5 godina.

Van mreže Klinac

« Odgovor #32 poslato: Novembar 01, 2017, 21:21:21 posle podne »
Old-Gold :D

Van mreže VasicFTW

« Odgovor #33 poslato: Januar 07, 2018, 10:50:10 pre podne »
Dosta me vraca u nazad, pa cak i do 2010. godine. Tada je se znalo vreme sampa. A ne kao danas, DDoS napadi svuda, deca se ne znaju kontrolisati. Sto kaze RilleX samo jedan dan u nazad :)

Van mreže Savana

« Odgovor #34 poslato: Januar 07, 2018, 12:58:33 posle podne »
da i nije bilo TDa niti nekih sranja i igralo se svaki dan, ja se sjecam 2007 godine, ulazio sam svake sekunde, nisam se mogo odvajat od servera, i niko nije prico kakave imas rand poruke ovo ono, jel ih nije ni bilo, a sad ak nemas jebene tde niko nece igrat, jebes to..
CroHerze Skripter

Van mreže .ксундер

« Odgovor #35 poslato: Januar 07, 2018, 13:00:33 posle podne »
da i nije bilo TDa niti nekih sranja i igralo se svaki dan, ja se sjecam 2007 godine, ulazio sam svake sekunde, nisam se mogo odvajat od servera, i niko nije prico kakave imas rand poruke ovo ono, jel ih nije ni bilo, a sad ak nemas jebene tde niko nece igrat, jebes to..

Zasto upaliti vatru malim prakticnim upaljacem kad mos drvo od drvo ???

Van mreže muma.

• Ne treba vjerovati ljudima s kojima smo se tek sprijateljili, a koji pokazuju da smo im draži od njihovih starih prijatelja – tako će se ponašati i s nama kada steknu nove prijatelje.
  • Godfather
  • *
  • Broj zahvalnica: 201
  • Pol: Muškarac
  • ex. samp player
« Odgovor #36 poslato: Januar 07, 2018, 13:29:51 posle podne »
Šta vi imate protiv TDova ja ne razumijem, ako ih ne znaš napraviti to je tvoj problem, razumijem da volite "stari stil" igre ali kao što Slavić kaže to više nije stari nego zaostali stil... stiže 0.3.8 u kojem možeš svoje objekte praviti oni bi još uvijek ostali na sistemima iz 2010 kao i mapama... aplauz

btw. vratite se i na dini koji je star kao samp, šta će vam mysql cc
they claim that I'm violent just 'cause I refuse to be silent.

Van mreže Napaceni Bošnjo

« Odgovor #37 poslato: Januar 07, 2018, 13:34:29 posle podne »
Šta vi imate protiv TDova ja ne razumijem, ako ih ne znaš napraviti to je tvoj problem, razumijem da volite "stari stil" igre ali kao što Slavić kaže to više nije stari nego zaostali stil... stiže 0.3.8 u kojem možeš svoje objekte praviti oni bi još uvijek ostali na sistemima iz 2010 kao i mapama... aplauz

btw. vratite se i na dini koji je star kao samp, šta će vam mysql cc
@Muma187_  Neda Muma na tdove HAHHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHHAHAHA
bosnjo seljak is back hehe

-Big Respect:
Kasperzi, milfman, Depay, LoODaK, Kasperzi, Andro

Van mreže muma.

• Ne treba vjerovati ljudima s kojima smo se tek sprijateljili, a koji pokazuju da smo im draži od njihovih starih prijatelja – tako će se ponašati i s nama kada steknu nove prijatelje.
  • Godfather
  • *
  • Broj zahvalnica: 201
  • ex. samp player
« Odgovor #38 poslato: Januar 07, 2018, 13:36:39 posle podne »
@Muma187_  Neda Muma na tdove HAHHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHHAHAHA
Kao što komplexash kaže hoće jednu šamarčinu hahahahaha
they claim that I'm violent just 'cause I refuse to be silent.

Van mreže Wucha

• Soldier
  • *
  • | Scripter | Designer |
« Odgovor #39 poslato: Januar 07, 2018, 13:38:44 posle podne »
Moj prvi server je bio croherze ,secam se da sam trcao po putu i da su me zatvorili za nonrp ,a ja nisam znao ni da trcim kako treba ,a ne zasto su me zatvorili :D
Nova fora ovih sto otvaraju servere je da uzmu mod koji ima rekord system i napisu da im je rekord servera npr 100 i tako reklamiraju

Van mreže ᗪ卂乂

« Odgovor #40 poslato: Januar 13, 2018, 23:08:56 posle podne »
Ja prvi put zaigrao na balkan underground 2012 fora bio krug cistaca 90$ a ja skupim 100k tako :D

credits: Xunder

Van mreže Балша.

« Odgovor #41 poslato: Februar 10, 2018, 17:18:40 posle podne »
Stara tema no jbg.
Prvi put sam poceo 2008, na jednom serveru od thea, tu je bio i @Prekrasan, i mene smori onda,  i do 2010,  lb projekat , ja onda ajde da se vratim i tražim po netu taj projekat,  drug u rl nije znao za lb no igrao na rp. I ja nadjem posle 2 h trazenja. Ulazim na forum hehe i 56 je bilo na open srva, i ja dobijem pla bgfa , i patio se i patio, ahahahah.
Далеко си, далеко си
неко те други има
далеко си, далеко си,
права са погрешнима.

Далеко си, далеко си,
И негде на дну чаше,
можда те срце нађе,
тек онда прогледаће.

A

Van mreže Zoran_Dori

« Odgovor #42 poslato: April 24, 2018, 15:33:34 posle podne »
Sećam se kao da je juče bilo.. Pre dve godine sam počeo da igram samp. Prvo sam sa drugom na balkan school igrao. Onda sam presao na američki teamshrimp.. Nigde nije bilo pozicionera, uzivao sam u igranju.. Sad, na svakom koraku pozicioneri.. Još kad si vlasnik servera... To je prava noćna mora. A još kidovi od 10-11 godina kad nećeš da im daš, hejtuju ti server svuda i još vređaju, a nikako da ukapiraju da razgovaraju sa starijim od sebe..

Voleo bih, jednog dana, da bude kao nekada.. Da svi uživamo u igranju sampa, da se zabavimo.. A ne sad svako traži poziciju..

Van mreže [CH]RUSS

• Pee-Wee
  • *
« Odgovor #43 poslato: Septembar 12, 2018, 15:10:08 posle podne »
Ja sam počeo igrati u ljeto 2010 godine, sjajno iskustvo zabava i odrastenje godinama :)

Van mreže [CH]Knez

• Pee-Wee
  • *
    • www.croherze.com
« Odgovor #44 poslato: Septembar 14, 2018, 14:43:23 posle podne »
Počeo sam igrati 2008, igra koja ne može dosaditi koliko god vremena prošlo uz dobru ekipu je vrh. :D