◄ Glavni razgovor #40 ►

Započeo SlavicBeast, Jun 11, 2019, 10:34:09 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Sta je balkanci,koliko vas je lako naloziti pro skripteri :)

Čemu to preseravanje ovdje tko je bolji ? Ja skriptam 5 godina i nikad neću reći da sam najbolji ili da znam sve živo. Radim to iz užitka a ne na način da imam nešto od toga. Ako je skripta dobra, dobra je, ako nije pa jebiga nije. Bit će bolje.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: M0nster poslato Jul 19, 2019, 23:24:00 POSLE PODNE
Čemu to preseravanje ovdje tko je bolji ? Ja skriptam 5 godina i nikad neću reći da sam najbolji ili da znam sve živo. Radim to iz užitka a ne na način da imam nešto od toga. Ako je skripta dobra, dobra je, ako nije pa jebiga nije. Bit će bolje.
Ukoliko mislis na mene,malo zajebancije nikom ne skodi

Citat: M0nster poslato Jul 19, 2019, 23:24:00 POSLE PODNE
Čemu to preseravanje ovdje tko je bolji ? Ja skriptam 5 godina i nikad neću reći da sam najbolji ili da znam sve živo. Radim to iz užitka a ne na način da imam nešto od toga. Ako je skripta dobra, dobra je, ako nije pa jebiga nije. Bit će bolje.
Problem je u tome sto napravis sprdnju ili diskutovanje na neku tematiku koja je zapoceta od strane neke ,,VIP,, osobe i onda se piuni ili narodski receno cmaratori javljaju da brane i da se slihtaju to istoj osobi da bi im ta ista sutra uradila kada im nesto zatreba oko njihovih slavnih samp servera ;)


Dodje nejtan i kaze "Im a FixScripter" , Stas sad ljudino  :D




Give Honor To The One Who Deserve It





Citat: imnaithan poslato Jul 20, 2019, 04:47:48 PRE PODNE
Dodje nejtan i kaze "Im a FixScripter" , Stas sad ljudino  :D
Sad cu ti klestima sve zube povadit, pa ti progovori ak mores. :D
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..


Citat: xsar.p poslato Jul 19, 2019, 01:00:02 PRE PODNE
oo djes propalitetu nas, tu nam je mumitza, sejnurhd, eksde.. :D

Citat: mumitza. poslato Jul 16, 2019, 23:32:38 POSLE PODNE
bošnjo i ćorav post'o ;D

Hahahhaha ima nas još :D
-propo-

Citat: Slade poslato Jul 20, 2019, 14:40:08 POSLE PODNE
svako normalan to danas koristi
ProÄ'i kroz sve skripte koje su objavljene i pogledaj include xd svi isto a_samp/yini/streamer/sscanf i možda joÅ¡ koji tipa progress2 i tjt :D

Citat: Slade poslato Jul 20, 2019, 14:40:08 POSLE PODNE
svako normalan to danas koristi
Kad vidim ove skripte u gamemodovima, skoro ni u jednoj nema y_va ili y_iniline, al dobro ima pojedinih
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security


@mumitza. Nekad stvarno ne treba pomoci  8)




Give Honor To The One Who Deserve It






Citat: mumitza. poslato Jul 20, 2019, 16:42:59 POSLE PODNE
ProÄ'i kroz sve skripte koje su objavljene i pogledaj include xd svi isto a_samp/yini/streamer/sscanf i možda joÅ¡ koji tipa progress2 i tjt :D

ma znam sve to vjeruj mi, al' to je samo zato što je suština tog objavljenog moda već objavljeni mod sa promjenjenim imenom, dodana nova mapa orgi i eventualno promjenili ime organizacija, i da se to odradi za koji dan i da se objavi 'njihov mod', tj da se vidi da su oni kao neki skripteri razvili mod koji niko neće koristit.