[ABYSS RPG/DM]: Himna

Započeo Muma, Septembar 24, 2018, 22:09:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Himna uraÄ'ena za pola dana bukvalno tako da nije neki vrh, uživajte. :D



kida
Vandals Project OGC
[size=11.25pt]Vandals Project OGC[/size][/font]
[/color]



Spot lepo uradjen,sto se tice samog teksta,jedina zamerka je sto cujem npr igramo na Apisu umesto Abyssu,i sto se tice pevanja/repovanja moze to mnogo bolje :) previse jezivo zvuci :) , nisam nesto muzicki potkovan pa ne mogu da dam neko jace misljenje  o tome ;)

Hvala svima. :D

Citat: #TheV1nny_ poslato Septembar 25, 2018, 00:07:39 PRE PODNE
Spot lepo uradjen,sto se tice samog teksta,jedina zamerka je sto cujem npr igramo na Apisu umesto Abyssu,i sto se tice pevanja/repovanja moze to mnogo bolje :) previse jezivo zvuci :) , nisam nesto muzicki potkovan pa ne mogu da dam neko jace misljenje  o tome ;)
Ma znam, žurili su bez razloga, trebao je biti naš neki video kao spot i da se to fino odradi mada za pola dana i ovo je uredu ali nije moja odluka jer nije više moja zajednica tako da njihova volja kako će biti. :D





Ljep spot, ljep beat al ako ćemo iskreno glas je 0 bodova a sto se tiče teksta nije loš.. ;)

Citat: F1LE poslato Septembar 25, 2018, 18:55:50 POSLE PODNE
Ljep spot, ljep beat al ako ćemo iskreno glas je 0 bodova a sto se tiče teksta nije loš.. ;)
Ja sam im govorio da ne izbacuju ništa kad bi se odvojilo 15 dana da to liči na nešto sa nekim video spotom nešto ali jbg :D

Lipota, realno Abyss zasluzuje honorarnu himnu od Å teka, ne ovo.. :(


bilo je lijepo dok je trajalo.


Citat: Bašovski poslato Septembar 25, 2018, 21:04:53 POSLE PODNE
Lipota, realno Abyss zasluzuje honorarnu himnu od Å teka, ne ovo.. :(
Šteta što Štek više nema opremu da snima :/

Htio sam naci Steka ali ne snima vise to
Potreban vam je graficki dizajner?
DESIGN SHOP: https://discord.gg/kRMEt5khRW

FACEBOOK     YOUTUBE