[Konkurs] SA:MP launcher

Započeo ПeÑ’a., Maj 10, 2016, 20:11:18 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ime konkursa: Pise u naslovu
Opis konkura: Izrada SA:MP launchera sa anticheat sistemom i jos par sistema po dogovoru
Nagrada: Novcana nagrada, po dogovoru.
Rok za izradu: 01.06 , moze kasnije ukoliko se tako dogovorimo, ali bilo bi pozeljno da se odradi do tada.
Nacin razmene: Kako god zeli onaj koji izradjuje, dobija novac nakon zavrsetka svog rada, garantuje Shoorty, Super moderator.
Komentar i prateci materijal: Kontaktirajte me, samo oni koji imaju iskustva u tome jer ne zelim da se igram, zelim ono sto sam gore napisao, dizajn imam, vase je programiranje i uklapanje svega toga.
Očekivati da ljudi budu fer prema vama iz razloga što ste vi bili fer prema njima je kao što i očekivati da vas lav ne pojede, zato što vi ne jedete lavove.



Citat: [BU] Gigi_Falcone poslato Maj 10, 2016, 20:39:50 POSLE PODNE
Koliko planirate ponuditi ?

Sve zavisi od dogovora i od tvog rada, ako si stvarno zainteresovan onda se možemo stvarno i dogovoriti, ovako ti ne mogu ponuditi ništa. S' obzirom da je većini poznat Maki poručkao 50e pa je nakon toga morao da ih vraća, ne idem na to opet, dogovaramo se razgovorom, TS3, radiš i dobijaš dogovorenu sumu po završetku radova. Ako si zainteresovan javi se na PM da se dogovorimo oko termina za dogovor pošto radim i nisam uvek tu..
Očekivati da ljudi budu fer prema vama iz razloga što ste vi bili fer prema njima je kao što i očekivati da vas lav ne pojede, zato što vi ne jedete lavove.


Za tako malu sumu ne bi ni startovao Visual Studio.
Srecno u izradi.



Citat: [BU] Gigi_Falcone poslato Maj 11, 2016, 14:38:37 POSLE PODNE
Za tako malu sumu ne bi ni startovao Visual Studio.
Srecno u izradi.

Nisam ja ni rekao sumu, verovatno si mislio da je suma koju sam rekao 50e, a ti svakako za izradu toga nebi dobio vise od 50e, to nije kodiranje web sajta ili ne znam ni ja cega, ti znas, ja znam, ostali znaju, tako da.. Nisam debil da ti dajem 100e za nesto sto nije vredno tih para, ako si zainteresovan javi se, ako nisi kako god zelis.

Hvala
Očekivati da ljudi budu fer prema vama iz razloga što ste vi bili fer prema njima je kao što i očekivati da vas lav ne pojede, zato što vi ne jedete lavove.