Pomoc oko mapa

Započeo coi., Mart 11, 2018, 21:49:44 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

b]Problem(error/warning): Ovako koristim mod NK(NovaKuca) By Gromoslav i kad ocu mape iz nkmaps prebacit u obicni pawno pojavi mi errora ku!!c a_player.inc i skinem ubacim novi isto a kad izbacim mape iz obicnog pawna sve radi normalno[/b]
Dio skripte: [ pawn ]Pola skripte[ /pawn ]
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log): [ code ]Nije[ /code ]
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): http://prntscr.com/iptqr7


nadjes dje su ti include Mape,izbrises sve sto ima veze sa NKMAPS.pwn i sve mape prebacis u .pwn glavni

Dacu ti jedan savet bolje ti je da ne prebacujes u .pwn jer ovako ti manje laguje na serveru ovako ce ti biti i pretrpana skripta a i lagovace vise, tvoj izbor.
Hejtanje u krvi!

(gospodinu iznad)
manemoj?
@Tema
Zasto bi to uopste radio?
Ovako je lepse i preglednije jer nemas milijardu linija u skripti od kojih ne mozes da nadjes nesto sto ti treba kad ti treba

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Citat: .бунÑ,а poslato Mart 13, 2018, 07:37:30 PRE PODNE
(gospodinu iznad)
manemoj?
@Tema
Zasto bi to uopste radio?
Ovako je lepse i preglednije jer nemas milijardu linija u skripti od kojih ne mozes da nadjes nesto sto ti treba kad ti treba
Svaka cast jel ti citas da sam ja to isto napisao?
Hejtanje u krvi!

Citat: .Ð'елић poslato Mart 13, 2018, 09:19:12 PRE PODNE
Svaka cast jel ti citas da sam ja to isto napisao?
Velika je razlika Belicu u tvom i njegovom odgovoru. Ti sto ne znas ni sta je modularno skriptanje pricas ovde za neko lagovanje ccc.

zabranjen bump

Citat: .Ð'елић poslato Mart 12, 2018, 20:19:03 POSLE PODNE
Dacu ti jedan savet bolje ti je da ne prebacujes u .pwn jer ovako ti manje laguje na serveru ovako ce ti biti i pretrpana skripta a i lagovace vise, tvoj izbor.
ne sramoti se
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci