Cold Life RolePlay v1.2.1

Započeo Slade, Maj 20, 2017, 23:21:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Fin mod 


bilo je lijepo dok je trajalo.



Moze konkretno neke slike mrzi me da trazim :D

Citat: TheVinny poslato Maj 21, 2017, 18:21:07 POSLE PODNE
Moze konkretno neke slike mrzi me da trazim :D

Imaš album roleplay akcije i album nasumicno nadjenih slika, a server je radio oko 9 mjeseci, rekord je 173 igrača, imaš dosta Ytera koji su tu snimali, dosta slika po netu, ili jednostavno skini mod i istrazi ga, ma da mod je dosta velik i treba par dana da predjes cjeli


Citat: Atem poslato Maj 21, 2017, 00:13:09 PRE PODNE
Iako radimo novi mod, niste trebali objaviti ovaj mod. Prvo mislim da niste ispali fer prema onima kojima ste prodali ovaj mod a drugo mislim da ste i previse vremena i truda ulozili u ovo da bi sad neki retard skinuo ovaj mod i otvorio svoj server. Moje misljenje je da je SAMP i propao zbog ovih SAMP foruma gdje se mogu naci skripte za igranje jer svaka botina moze skinuti GM i otvoriti svoj server. U svakom slucaju hvala za Credits, nastavljamo dalje sa Disaronnom

Ime Cold Life je Arminom i niko ga ne smije koristiti a ime Disaronno nije vase pa ga smijete koristiti ? :)
Bivši Balkan School RolePlay Administrator

server.balkanschool-samp.info:7778


Citat: NecoKing poslato Maj 22, 2017, 00:23:01 PRE PODNE
Citat: Atem poslato Maj 21, 2017, 00:13:09 PRE PODNE
Iako radimo novi mod, niste trebali objaviti ovaj mod. Prvo mislim da niste ispali fer prema onima kojima ste prodali ovaj mod a drugo mislim da ste i previse vremena i truda ulozili u ovo da bi sad neki retard skinuo ovaj mod i otvorio svoj server. Moje misljenje je da je SAMP i propao zbog ovih SAMP foruma gdje se mogu naci skripte za igranje jer svaka botina moze skinuti GM i otvoriti svoj server. U svakom slucaju hvala za Credits, nastavljamo dalje sa Disaronnom

Ime Cold Life je Arminom i niko ga ne smije koristiti a ime Disaronno nije vase pa ga smijete koristiti ? :)

Amirom* Njegovo je Ime Cold Life, a ja sam bio vlasnik i skripter sa njim, a sto se tice Disaronna ja sam bio head na starom Disaronnu kod Joveljica, msm da se tako zvao, i uglavnom server je davno zatvoren i niko ne koristi to ime, pa zasto ne?



Citat: Łukmember=1996][/member] link=topic=111360.msg727991#msg727991 date=1495453626]
Citat: Roby Maper poslato Maj 21, 2017, 10:55:16 PRE PODNE
Lepo

#A.J.

Mod je vrhunski, igram na ovakvoj vrsti moda evo otkad znam za SA-MP. YUB prvi server, pa poslije sam na svim serverima igro koji imaju isti mod, pa čak i na CL. :)
Samo šteta što je propao, ali nema veze, čekam Disaronno, tu ćemo da pokidamo. :D
#NIKAD_PREZALJEN_DVOTACKA_D
http://imgur.com/T6kKeBU

Citat: Danis poslato Maj 22, 2017, 12:18:31 POSLE PODNE
Citat: NecoKing poslato Maj 22, 2017, 00:23:01 PRE PODNE
Citat: Atem poslato Maj 21, 2017, 00:13:09 PRE PODNE
Iako radimo novi mod, niste trebali objaviti ovaj mod. Prvo mislim da niste ispali fer prema onima kojima ste prodali ovaj mod a drugo mislim da ste i previse vremena i truda ulozili u ovo da bi sad neki retard skinuo ovaj mod i otvorio svoj server. Moje misljenje je da je SAMP i propao zbog ovih SAMP foruma gdje se mogu naci skripte za igranje jer svaka botina moze skinuti GM i otvoriti svoj server. U svakom slucaju hvala za Credits, nastavljamo dalje sa Disaronnom

Cold Life je takodje zatvoren zasto se ime ne bi koristilo ?
A i vidio sam da ste himnu uzeli do starog disarona potpuno istu. :)

Ime Cold Life je Arminom i niko ga ne smije koristiti a ime Disaronno nije vase pa ga smijete koristiti ? :)

Amirom* Njegovo je Ime Cold Life, a ja sam bio vlasnik i skripter sa njim, a sto se tice Disaronna ja sam bio head na starom Disaronnu kod Joveljica, msm da se tako zvao, i uglavnom server je davno zatvoren i niko ne koristi to ime, pa zasto ne?
Bivši Balkan School RolePlay Administrator

server.balkanschool-samp.info:7778