- Counter Strike Global Offensive -

Započeo Anarchaio, Mart 02, 2016, 21:12:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: SteXi.ılllı. poslato April 24, 2016, 11:39:13 PRE PODNE
Citat: ♣ нÏ...Dιgαâ,,¢ poslato April 23, 2016, 22:29:44 POSLE PODNE
Citat: SteXi.ılllı. poslato April 23, 2016, 22:05:08 POSLE PODNE
Citat: ♣ нÏ...Dιgαâ,,¢ poslato April 23, 2016, 19:43:41 POSLE PODNE
Citat: SteXi.ılllı. poslato April 23, 2016, 19:41:39 POSLE PODNE
ima ovde neko da je smfc/global elite?

Ja bio smfc prije onog update-a, sad ne mičem sa LEM-a haha

Znaci da nisi bio za SMFC :D

A vjerovatno nisam hahah, al realno pojebali su sve sa tim, sad brate lik MG2 sabije bolje od LEM-ova koji samnom igraju haha

Ma brate matchmaking je jedno veliko sranje, probaj da igras faceit ili esea, jeste da ne igras ni za sta, ali barem mozes da naucis mnogo vise nego na matchmakingu

Ma znam, igrao sam jedno vrijeme na faceit, al ovi moji nece vise pa igramo cesto 5 party ovako obicno

Pozdrav, moze li mi neko objasniti gde se najvise dobija xp, igrram dm nako solidno xpa ali ipak nedovoljno da brzo dodjem do recruita II, casual da ne pricam, sporo, gde da igram, competitive ne mogu jer nisam PR3 a pocetnik sam?
BALKAN ELITE - MAPPER

Citat: [COS] Chronoffit poslato April 26, 2016, 11:31:10 PRE PODNE
Pozdrav, moze li mi neko objasniti gde se najvise dobija xp, igrram dm nako solidno xpa ali ipak nedovoljno da brzo dodjem do recruita II, casual da ne pricam, sporo, gde da igram, competitive ne mogu jer nisam PR3 a pocetnik sam?

Moras tako da skupljas XP, tako je sad napravljeno zbog smurfova



Citat: [COS] Chronoffit poslato April 26, 2016, 17:17:16 POSLE PODNE
A kako je pre bilo?

Prije nije bilo rankova uopšte, čim napraviš profil možeš competitive igrati



Steta, moze mi reci jel Recruit rank 3 isto sto private rank3? I jel silver posle private rankova? Ne shavatam nov sam u csgou.
BALKAN ELITE - MAPPER

Citat: [COS] Chronoffit poslato April 27, 2016, 14:48:37 POSLE PODNE
Steta, moze mi reci jel Recruit rank 3 isto sto private rank3? I jel silver posle private rankova? Ne shavatam nov sam u csgou.

Kad dodjes do private rank 3 onda moras da pobedis 10 meceva da bi dobio rank, inace private rankova ima 40 i nakon 40og mozes da uzmes onu znacku, kao sto imas kod svih operacija


Kolko je lako preci tih 40 i jel posle tih 40 ide silver pa posle tih silvera gold nove i to?
BALKAN ELITE - MAPPER

Citat: [COS] Chronoffit poslato April 28, 2016, 17:25:13 POSLE PODNE
Kolko je lako preci tih 40 i jel posle tih 40 ide silver pa posle tih silvera gold nove i to?
Nisi me razumeo
tih 40 i silver je skroz druga stvar
Private Rank je to gde mozes stici do 40og ranka, a za to ti treba podosta vremena
A Competitive Rank ti je silver gold nova itd.. za to ti treba 10 pobedjenih da bi dobio ikakav rank


Citat: SteXi.ılllı. poslato April 28, 2016, 18:27:11 POSLE PODNE
Citat: [COS] Chronoffit poslato April 28, 2016, 17:25:13 POSLE PODNE
Kolko je lako preci tih 40 i jel posle tih 40 ide silver pa posle tih silvera gold nove i to?
Nisi me razumeo
tih 40 i silver je skroz druga stvar
Private Rank je to gde mozes stici do 40og ranka, a za to ti treba podosta vremena
A Competitive Rank ti je silver gold nova itd.. za to ti treba 10 pobedjenih da bi dobio ikakav rank

A da dobijes sto bolji rank, trebas sto bolje odigrati tih 10 matcheva


Da ozivim temu malo, igra li ko od vas csgoa, evo ja igrao u aprilu pa radio novi sys pa nisam skinuo, sada skidam, ima li ko od vas kakih skinova? :D
BALKAN ELITE - MAPPER

Citat: • â˜... AÊŸÒ"ᴏʀá´... â˜... • poslato Maj 21, 2016, 11:06:30 PRE PODNE
Da ozivim temu malo, igra li ko od vas csgoa, evo ja igrao u aprilu pa radio novi sys pa nisam skinuo, sada skidam, ima li ko od vas kakih skinova? :D
faceit