Skupi novac za igre

Započeo slipnkit, Maj 04, 2016, 12:38:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav svima, u ovoj temi bih volio da podijelim svoje iskustvo sa Online Ad Clicking Jobs.

- O čemu je riječ?
Kao što svi znate, ovo je jedan od onih sitnih poslova preko interneta. Jednostavno je, kliknete na reklamu, bla bla, nebitno. Njušio sam po internetu i naletio na jedan dobar sajt, na kojem evo već drugi put skupljam 15$ za igrice.

- Kako to radi?
Jednostavno je, otvorite link preko mog referala: Klikni me! (dajem svoj referal jer zahvaljujući Vašoj registraciji ja dobivam nešto sitno).
Registrujte svoj account, i komentarišite web sajtove koje Vam AW ponudi. Ja sam već podigao jednom 15$ na svoj PayPal i potrošio to na LoL, a evo objasniti ću i pokazati da to nije laž. Kako? Lijepo. Što više imate referala, i što više ljudi se registruje i prati i popunjava stranicu, to vi više dobivate. Kako sam ja dobio? Lijepo, s drugom uhvatio cijelu sedmicu i pratili ove stranice i komentarisali.
Postoji njih još mnogo ovakvih, ali ova je najbolja jer najviše daje novca i dosta je ljudi preporučuje. Znaju oni koji prate 1337zone.

Isto tako imate i EsportsPlus: www.esportsplus.me

Registrujte se i kladite se na razne igre: LoL; CSGO; Dota; Fudbal, i ostali sportovi. Svaki dan dobijete neku malu nagradu ako se ulogujete, a da dobijete coinse iskoristite moj free kod: YOJDT

Pokušajte, ništa Vas ne košta, a ionako na internetu provedete sate blejući.

Lijep pozdrav!

Koliko ti je trebalo da skupis tih 15$ i koliko im je trebalo da ti posalju novac kada si to zatrazio ?
KOPAJ KRIPTOVALUTU TELEFONOM! >>> SAZNAJ VIŠE <<<
POČNI RADITI KAO PREDAVAČ ENGLESKOG JEZIKA! >>> SAZNAJ VIŠE <<<

Trebalo je par dana da se skupi, jer nekad ne izbaci toliko često puno stranica.

Cash out je bio odmah.

Boga mi cini se dobro, 0.3$ po reviewu je lijepo. Pise da mora biti bar 2 recenice. Jel u redu ako bude samo toliko?
KOPAJ KRIPTOVALUTU TELEFONOM! >>> SAZNAJ VIŠE <<<
POČNI RADITI KAO PREDAVAČ ENGLESKOG JEZIKA! >>> SAZNAJ VIŠE <<<

heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci

@TheToretto Ja ponekad napišem i više, stvarno se unesem u komentarisanje haha Uostalom, čudno mi je postalo što već nekoliko sati se ne pojavljuju reklame i ovo je do sad najduže da čekam..

@ophion Ne zavisi ti od klika, nego koliko ljudi će se registrovati preko tvog referala i isklikati stranice.

Primjer: Zahvaljujući Vama dvojici ja sam sa 1.97$ skočio na $3.36
Čim nabiješ 15$ prebacuj na PayPal.

Ev neki lik se reg. preko mene :D
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci



Eto regao sam se preko slipnkitovog linka ja mislim i zavrsio ovih 9 pocetnih reviewa.

@❤ ♛ ᴍᴜᴍᴀ ♛ ❤ Paypal i, odnedavno kako se cini, Payza
KOPAJ KRIPTOVALUTU TELEFONOM! >>> SAZNAJ VIŠE <<<
POČNI RADITI KAO PREDAVAČ ENGLESKOG JEZIKA! >>> SAZNAJ VIŠE <<<

Pokušajte i ovdje: http://www.admimsy.com?I=9268

Isti brend, od AW Survey su

Koliko vremenski se opet pojave ovi sajtovi sto se komentarisu?

Nekad manje od 24h, nekad više, zavisi od ljudi koji žele da dobiju komentar na web sajt.

Probacu da vidim kako ide.... Takodje ako si podigao novac ubaci ovde dokaz da si primio....
Postoji vise ovakvih sajtova sa gotovo istim principom rada... Pre par meseci meni su preporucili dok sam bio na nekoj poseti Univerzitetu Singidunum, sa istim principom kao i ovaj sajt bukvalno sve isto sem imena, odradio ja par ovih feedback-ova zaradio 3-4$ za nekih 5 minuta posla i od tada kada sam zavrsio taj poslednji feedback vise nisam ni jedan dobio.... Kasnije se ispostavilo dok sam trazio po netu u vezi tog sajta da je scam.... Tako da bi voleo da vidim dokaz isplate.



@MegatroNâ,,¢ Evo slika:
Iskren da ti budem, ja počinjem sumnjati, jer sam digao samo 30$ u ovih mjesec dana, i evo već par dana, kako sam napisao gore u prošlim postovima, nema novih surveys...

Link stranice sam našao na 1337zone.ru