"Trebam nešto" - tema

Započeo BloodMaster, Oktobar 02, 2011, 12:01:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Trebam neki dobar AntiAFK system. Do 10 minuta da najvise moze igrac biti AFK. Hvala unaprijed.


Hvala. A jel mi to nesto moze napraviti da bude download FS, a ne u pastebidu?
Hvala unaprijed.

CitatJel bi mi tko mogao ko poslati link od FS koja sluzi da bi odgovarali na igracev /report ili /pomoc...slicno kao sto je na CHu /godg i /adm i komandu za spec-anje igraca...probao sam par ali mi ne rade
Hvala
jel ima jos tko kakav fs

Citat: Mistery poslato Oktobar 04, 2011, 19:39:41 POSLE PODNE
CitatJel bi mi tko mogao ko poslati link od FS koja sluzi da bi odgovarali na igracev /report ili /pomoc...slicno kao sto je na CHu /godg i /adm i komandu za spec-anje igraca...probao sam par ali mi ne rade
Hvala
jel ima jos tko kakav fs

imam ja komandu samo reci koji mod da mogu editat
Vratio sam se ponovo ocekjute novi server...

Citat: Mistery poslato Oktobar 04, 2011, 19:39:41 POSLE PODNE
CitatJel bi mi tko mogao ko poslati link od FS koja sluzi da bi odgovarali na igracev /report ili /pomoc...slicno kao sto je na CHu /godg i /adm i komandu za spec-anje igraca...probao sam par ali mi ne rade
Hvala
jel ima jos tko kakav fs

Evo ti TuT: http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=29275.0

Citat: Narco_VK poslato Oktobar 04, 2011, 20:31:41 POSLE PODNE

imam ja komandu samo reci koji mod da mogu editat
koristim gf edit
Poslednja Izmena: Oktobar 04, 2011, 21:02:10 POSLE PODNE od Mistery

Zanima me kako znat dal postoji vozilo s odredjenim ID-em, znaci 1 i 2 postoje a 3 ne, kak sad znat dal postoji il ne?

Registrirajte se na Pecalicu! (Rewards1 & Prizerebel tip stranice samo sto je ova za Balkan!) Molim preko ovog linka :)

Speedo & Fuel by #marcus.

Što se tiče skriptanja mogu vam pomoći sa manjim problemima, za nešto veliko me ne ispitujte!

Citat: Mistery poslato Oktobar 04, 2011, 21:01:38 POSLE PODNE
Citat: Narco_VK poslato Oktobar 04, 2011, 20:31:41 POSLE PODNE

imam ja komandu samo reci koji mod da mogu editat
koristim gf edit

COMMAND:adm(playerid, params[])
{

new result[64];
new string[128];
if (sscanf(params, "us", giveplayerid, result)) return SendClientMessage(playerid, COLOR_LIGHTRED, "Pisi:  /adm [id igraca/Dio imena] [text]");
else if (giveplayerid == INVALID_PLAYER_ID) return SendClientMessage(playerid, 0xFF0000AA, "Krivi id");
if (PlayerInfo[playerid][pAdmin] < 1) return SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD1, "   Admini samo!");
else
{
       new giveplayer[MAX_PLAYER_NAME], sendername[MAX_PLAYER_NAME];
GetPlayerName(playerid, sendername, sizeof(sendername));
GetPlayerName(giveplayerid, giveplayer, sizeof(giveplayer));
format(string, sizeof(string), "Admin %s(ID: %d) kaze{FFFFFF}: %s", sendername, playerid, result);
SendClientMessage(giveplayerid, COLOR_LIGHTBLUE, string);
       printf("Admin %s(ID: %d) -> %s(ID: %d): %s", sendername, playerid, giveplayer, giveplayerid, result);
     format(string, 256, "| Aodg | %s za %s:{FFFFFF} %s", sendername, giveplayer, (result));
     ABroadCast(COLOR_RED,string,1);
}
return 1;
}
COMMAND:gmodg(playerid, params[])
{

new result[64];
new string[128];
if (sscanf(params, "us", giveplayerid, result)) return SendClientMessage(playerid, COLOR_LIGHTRED, "Pisi:  /gmodg [id igraca/Dio imena] [text]");
else if (giveplayerid == INVALID_PLAYER_ID) return SendClientMessage(playerid, 0xFF0000AA, "Krivi id");
if (PlayerInfo[playerid][pGameMaster] < 1) return SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD1, "   GameMasteri samo!");
else
{
       new giveplayer[MAX_PLAYER_NAME], sendername[MAX_PLAYER_NAME];
GetPlayerName(playerid, sendername, sizeof(sendername));
GetPlayerName(giveplayerid, giveplayer, sizeof(giveplayer));
format(string, sizeof(string), "GameMaster  %s(ID: %d) kaze{FFFFFF}: %s", sendername, playerid, result);
SendClientMessage(giveplayerid, COLOR_GREEN, string);
       printf("GameMaster %s(ID: %d) salje igracu %s(ID: %d): %s", sendername, playerid, giveplayer, giveplayerid, result);
     format(string, 256, "| GModg | %s za %s:{FFFFFF} %s", sendername, giveplayer, (result));
     ABroadCast(COLOR_RED,string,1);
}
return 1;
}
Poslednja Izmena: Oktobar 05, 2011, 15:55:54 POSLE PODNE od Narco_VK
Vratio sam se ponovo ocekjute novi server...

Treba mi pomoc jel mozete da mi date link za download filterscripte za helpere ili da mi kazete kako da ih napravim i ako mozete da mi date neki tutorial sa youtube ili da mi obijasnite kako da napravim vozila da iznad pise admin vozilo ili vip vozilo i da samo moze vipovi ili admini da ih voze?

Treba mi savjet ako da najbrze nadjem gdje mi fali zagrada }.
Jucer sam radio admin komande i sve bilo u redu danas sam uradio par komandi ali nmg se sjetit svih koje sam uradio da provjerim zagrade..Kako bi najlakse pronasao tu komandu gdje mi nedostaje, ako je moguce.. :-X
Street's Creed

Street's Creed gaming zajednica se vraća.
Forum: www.streets-creed.info
IP: 213.149.60.34:7774

e decki a jel bi znali sta trebam napravit kad mi se prikaze ovako nesto kad ocu compile
fatal error 100: cannot read from file: "streamer" ili umjesto "streamer" mi pise "playerzone"
sta trebammmmm :)

moras staviti te includeove u pawno/includes folder

..u tvojem slucaju streamer i playerzone, naci ih mozes searchom :)

Registrirajte se na Pecalicu! (Rewards1 & Prizerebel tip stranice samo sto je ova za Balkan!) Molim preko ovog linka :)

Speedo & Fuel by #marcus.

Što se tiče skriptanja mogu vam pomoći sa manjim problemima, za nešto veliko me ne ispitujte!

Trebam 5 Odlicnih Skriptera Hitno javite mi se na PM

for(new i = 500; i < sizeof(Vozila); i++)

Dal je ovo da se vozilo od carownershipa ocitava od id-a 500?

Rijec je o Ivexovom ownershipu(kupljena auta pocimaju od id 2 ja bi zelio da bude 500)

Zaboravite rjesio sam problem s id-ovima(drugi ownership ;)   )
Poslednja Izmena: Oktobar 06, 2011, 00:05:37 PRE PODNE od Ante_Street
Trazim "Profesionalnog Skriptera" da mi napravi jednu stvar,cijena nebitna nek mi se javi na pm....trazim lika koji zna raditi ne nekog pocetnika