Reg/log system problem

Započeo [CH]Tarik_Conell, Jul 14, 2018, 00:37:23 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Problem(error/warning): Imam problem sa spremanjem sifre u PATH, trebalo bi da mi prikaze lozinku koja je ali mi prikaze samo Sifra = 0 a trebalo bi da pise sifra koju ukucam kada se registrujem
Dio skripte: [ pawn ]Dacu ako zatreba[ /pawn ]
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log): [ code ]/[ /code ]
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): /


Jel ti radi kada se ulogujes?Napravio acc novi,izadji i opet udji u login.Ako ti radi sifra koju si uneo u registeru i ako mozes uci na server problema nema.To sto vidis Sifra = 0 je zbog toga da neki debil ne bi uzimao sifre od korisnika.Tako da,kao sto je Stifler rekao,posalji deo skripte za sacuvavanje

@offtopic Preporucujem SHA256 za lozinke
@tema posalji onaj deo gde se igrav rega i gde cuvas?
Ako imas UP mod a radis ponovo reg sistem pa si samo stavio SavePlayer(id); nece raditi jer ima ulogovan proveru, al ovo samo nagadjam :)
MAJ SKVEL BOGOTAC JA SAM MAJ SKVEL MAKAVELI MAJSTOR OH NE JA SAM BOGOTAC JA ZNAM MAJ SKVEL TI KORISTIS .INI OH NE TI SI BOTARA I KANCER SI JER NE KORISTIS MAJ SKVEL MAKAVELI OH NE...

ili
Y_INI ne odredjuje tvoje sposobnosti :D
(Ono gore Joey)

Koristim standardni sys yini samo sto sam izbacio udb_hash i sifru ok sprema samo sto pokazuje 0 na pathu

Citat: Tarik_Conell[CH] poslato Jul 15, 2018, 21:55:07 POSLE PODNE
Koristim standardni sys yini samo sto sam izbacio udb_hash i sifru ok sprema samo sto pokazuje 0 na pathu
Daj kod gde cuvas sifru ... :#