ALBERICO GAMING - DROGA SISTEM

Započeo edwinâ„¢, April 08, 2018, 20:54:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Alberico Gaming | Jednostavan Sistem Droge


Diler | /diler
Nakon unosenja komande /diler, otvori se ovaj kao dialog. Dobijete 5 sjemenki za 5000$

Sadnja | /posadidrogu
1 sjemenka = 1 stabljika

Branje | /uberidrogu
1 stabljika = od 6 do 8g droge

Koristenje | /droga
1g droge = 10% armora (max 40% armora)


Hmm, lijepo, ali pazi na gramaticke greske evo ti jedna: "Droga je "spreman" za branje" valjda: "Droga je "spremna" za branje"


Citat: Miki11 poslato April 08, 2018, 21:16:49 POSLE PODNE
Hmm, lijepo, ali pazi na gramaticke greske evo ti jedna: "Droga je "spreman" za branje" valjda: "Droga je "spremna" za branje"
Hvala brate ;), sto se tice tih gramatickih ispravit cu ;)

...

*

Dobro je samo gdje jos ima da se diler droge odnosi lijepo "Cao mogu li ti pomoc?" hah bolje stavi nesto kao "Trebas droge mali ha ? "  8)  :P :P

Citat: Bonez ãƒ,, poslato April 08, 2018, 21:21:43 POSLE PODNE
Dobro je samo gdje jos ima da se diler droge odnosi lijepo "Cao mogu li ti pomoc?" hah bolje stavi nesto kao "Trebas droge mali ha ? "  8)  :P :P
Dobar dobar ;) hahahhah ma brate omisljao sam se, ali vidjet cu da tako nesto i uradim ;)


svidja mi se,pazi na urednost npr. meni bode oci ovo sto pise u zagradi droga malim slovima haha


Citat: Stifler ãƒ,, poslato April 08, 2018, 21:56:41 POSLE PODNE
svidja mi se,pazi na urednost npr. meni bode oci ovo sto pise u zagradi droga malim slovima haha
Hvala brate ;) ,radim sve te kao prefikse u zagradama i malim slovima npr: ( info ),( droga ),( error )...

Ne radi dupli post, možeš odgovarati u jednom.

@tema: Identičan sistem stare verzije mog Abyss-a... kako god lijepo je. :)

Citat: Mumaz187_ poslato April 08, 2018, 22:09:42 POSLE PODNE
Ne radi dupli post, možeš odgovarati u jednom.

@tema: Identičan sistem stare verzije mog Abyss-a... kako god lijepo je. :)

Uredu. Hvala ;)