Mozel mi ko ovo uradit?

Započeo SanelPandzic, Januar 15, 2018, 23:55:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Posto nmg uc na samp forum imam probleme neke mozete vi ovo uradit?kopirajte samp 0.3.7-DL verziju sta je sve ubaceno fixano itd i ovde paste al nemoj sliku plssss da mi je da pogledam a nmg  :'( :'(

Poslednja Izmena: Januar 16, 2018, 03:08:45 PRE PODNE od Lexy
CitatNe idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je bio prvi ovdje.

Jedina informacija je izasla za 0.3.7 R2
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Citat: Raptorâ,,¢ poslato Januar 16, 2018, 10:06:36 PRE PODNE
Jedina informacija je izasla za 0.3.7 R2
@Raptorâ,,¢  ma ne to beta test verzije je 0.3.7-DL pa ako mozes da mi posaljes sta je doslo sve naravno nemoj prevodit

Nema nikakvih dodataka ili bilo sta slicno... 0.3.7-DL je zasebna verzija koja u sebi ima mogucnost preuzimanje modela...
Odnosno 0.3.8 je samo imenovana drugacije u 0.3.7-DL



Citat: milfman poslato Januar 16, 2018, 22:28:01 POSLE PODNE
Nema nikakvih dodataka ili bilo sta slicno... 0.3.7-DL je zasebna verzija koja u sebi ima mogucnost preuzimanje modela...
Odnosno 0.3.8 je samo imenovana drugacije u 0.3.7-DL
@milfman  jel to znaci da cemo imat opet custom skinove il sta :(

Naravno, sve sto je sadrzano za 0.3.8 to je sada u 0.3.7-DL



Citat: milfman poslato Januar 16, 2018, 22:32:10 POSLE PODNE
Naravno, sve sto je sadrzano za 0.3.8 to je sada u 0.3.7-DL
@milfman  jos jedno pitanje jeli opasno sta instalirati tu verziju neki kazu opasno kao nece se vidjeti serveri

Rizik uvek postoji. Nema zvanicne verzije sto se tice modela tako da verovatno postoji mogucnost od zloupotrebe... Sto se tice vidljivosti ne znam, pise da ce 0.3.7-DL imati sopstvenu server listu.