Los Arctic RPG - Opis servera

Započeo Noki, Oktobar 11, 2017, 18:38:47 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Los Arctic Community- Detaljan opis servera
SAMP IP: 37.59.214.162:7785
TS3: 5.196.181.216:9001
WEB: https://losarctic-samp.info

Los Arctic RPG je gaming zajednica otvorena 22.2.2013,Otvorio je Noki (Glavni vlasnik/Skripter).
    LA je jedan od servera koji duze rade na Balkanu. Provest ću vas kroz neke bitnije stvari koje mozete vidjeti na LA.

Spawn


Spawn je stavljen blizu svi glavni lokacija kako bi se igraci lakse snasli. Blizu ima market koji početnici mogu koristiti kada požele, u marketu postoje sve stvari koje su potrebne za pocetak.
    -Pored spawna takoÄ'er se nalazi trokatni parking na koji igrači mogu parkirati svoja vozila.

Banka



Banka je veoma bitna za svakog igrača, u njoj postoje 3 šaltera. U banci spremate svoj novac koji ste zaradili.
    -U banci možete spremiti,podici,prebaciti novce nekom drugom igraču komandom /banka
    -U banci možete podići kredit komandom /kredit nakon čega vam izbaci koju svotu kredita želite podići, zatim birate rok do kojeg želite isplatiti dignuti iznos. Ako nemate dovoljno novaca bacit će vas u zatvor na 20min.

Opstina


U opstini obavljate sledeće:
    -Plaćate kaznu za zaplijenjeni auto svotom od 10000$ komadom /platikaznu
    -Vadite licnu,pasos komandom /izvadipasos,/izvadilicnu
    -Plaćate kaznu koju vam je napisao policajac zbog prekrÅ¡aja komadnom /plati
    -U njoj takoÄ'er tražite zahtjev za razvod komadnom /razvod
    -Svaki put kada su izbori, graÄ'ani mogu glasovati komandom /glasaj

Policija


U policiji obavljate sledeće:
    -Mozete izvaditi dozvolu za oruzije
    -Mozete izvadit rodni list

BMW Auto Salon


Preko puta njega je stavljen kafic u kojem se igrači kad kupe auto mogu pocastit drugare.
    -Auto se kupuje komandom /kupiauto.

Posao Drvoseca i Fizikalac[/center]


- Drvosješin posao je da sjece drva sto je ocito
    - Kada sjednete u kamion morate se odvesti do sume drvosjece
    - Kada dodete do sume, izadete iz vozila i kucate /motorka te tada sa njom morate sasjeci 3 drva.
    - Kada zavrsite sa sijecom, otiÄ'ete do Kamiona i kucate /utovar

     Nakon Å¡to ukucate /utovar pratite markere i pokupite debla. Nakon sto pokupite debla odvezete drva do pilane gdje vaÅ¡ posao zavrÅ¡ava.



Sretno :)
• Sve sam u stanju da pustim da ide
Nisam od onih što svima se svide. •


#A.J.

Volim što nisu mape usrane kao na SA, BS i tako to.. Ovo je baš ekstra, ne znam jeste l' mijenjali izvorni od NL-a ili je neki novi, pošto ovo je pravo dobar server, samo slabo k'o hoće da osjeti stari čar SA-MP-a.. Sretno brate! :) <3

Citat: Foux poslato Oktobar 11, 2017, 19:09:45 POSLE PODNE
Volim što nisu mape usrane kao na SA, BS i tako to.. Ovo je baš ekstra, ne znam jeste l' mijenjali izvorni od NL-a ili je neki novi, pošto ovo je pravo dobar server, samo slabo k'o hoće da osjeti stari čar SA-MP-a.. Sretno brate! :) <3
Ovo je prvi UP mod onaj bez pola sistema tad sam uzeo i od tad do sad sam dosta dosta novog uradio slabo sta ima sa UP-a.. Hvala,server je cisto za zabavu i opustanje a i nisam dodao da sve donacije idu za bolesnu decu  :)





Igram na serveru jos od prosle godine cepaj samo big podrska :D

Svidjaju mi se mape, jer nemaju puno tekstura, igrao sam na proslom modu, nadam se da nece biti onih debila u PD-u :D
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..


Citat: Noki poslato Oktobar 11, 2017, 19:54:56 POSLE PODNE
Citat: Foux poslato Oktobar 11, 2017, 19:09:45 POSLE PODNE
Volim što nisu mape usrane kao na SA, BS i tako to.. Ovo je baš ekstra, ne znam jeste l' mijenjali izvorni od NL-a ili je neki novi, pošto ovo je pravo dobar server, samo slabo k'o hoće da osjeti stari čar SA-MP-a.. Sretno brate! :) <3
Ovo je prvi UP mod onaj bez pola sistema tad sam uzeo i od tad do sad sam dosta dosta novog uradio slabo sta ima sa UP-a.. Hvala,server je cisto za zabavu i opustanje a i nisam dodao da sve donacije idu za bolesnu decu  :)

I nije bas detaljan opis al dobro, sretno :D