Hitno pomoc oko kabla i adaptera

Započeo andr00-, Jun 17, 2019, 18:22:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vozdra raja,
kupio sam komp koji ima graficku GTX 1050 Ti, ta graficka ima samo HDMI ulaz, a kupio sam i monitor na kojem ima samo VGA izlaz,
zanima me da li ce to raditi ako VGA kabal iz monitora ukljucim u adapter, a HDMI izlaz iz adaptera u graficku
Da li ce to raditi kako treba ili da otkazem narudzbu?
evo i slike tog adaptera:
Poslednja Izmena: Jun 17, 2019, 18:25:58 POSLE PODNE od androo

Hoce




Give Honor To The One Who Deserve It





koliko sam ja razumeo tekst, radice. Razmisljao sam da kupim isto, pa te pitam, jel povezujes (ili postavljas, isti k) adapter na zadnju stranu kucista ili ga ostavljas otvorenog pa samo spojis sa monitorom?
• Website: www.vasic.dev
Web & Cyber Security Enthusiast

Citat: Vasic poslato Jun 17, 2019, 19:56:09 POSLE PODNE
koliko sam ja razumeo tekst, radice. Razmisljao sam da kupim isto, pa te pitam, jel povezujes (ili postavljas, isti k) adapter na zadnju stranu kucista ili ga ostavljas otvorenog pa samo spojis sa monitorom?
Pa mislio sam ga stavit na zadnju stranu kucista posto je taj kabal kod adaptera kratak, znaci "muski" dio adaptera tj. HDMI ukljucim u graficku, a VGA kabal koji ide iz monitora ukljucim na "zenski" dio adaptera tj. VGA.. valjda si skont'o, ne objasnjavam nesto dobro xD @Vasic

Hoce imao sam pre dual monitore i to sam koristio(mada ko god zeli dual nesto neka predje na 32 ili 41' tv)

Hoce ako je DAC :)

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter





Citat: (っâ—"â—¡â—")っ ♥ bunta ♥ poslato Jun 17, 2019, 21:06:31 POSLE PODNE
HDMI je digitalni signal, VGA je analogni razlika je nebo i zemlja
uglavnom
ovo ti je sigurna kupovina https://www.kupujemprodajem.com/Elektronika-i-komponente/Uticnice-i-utikaci/HDMI-na-VGA-i-Audio-adapter-HDMI2VGA-75472437-oglas.htm
ovo je diskutabilno, nisam probao imam dvi-d na monitoru https://www.kupujemprodajem.com/Kompjuteri-Desktop/Kablovi-i-adapteri/HDMI-to-VGA-adapter-hdmi-u-vga-hdmi-na-vga--68997962-oglas.htm
E ako ne bude radilo sjebo sam se pravo, nadam se da ce barem to radit, baksuz sam jebeni ne bi me cudilo da mi se zapali graficka kad ukljucim to

Citat: androo poslato Jun 17, 2019, 21:33:46 POSLE PODNE
E ako ne bude radilo sjebo sam se pravo, nadam se da ce barem to radit, baksuz sam jebeni ne bi me cudilo da mi se zapali graficka kad ukljucim to

Pu Pu nedo bog




Give Honor To The One Who Deserve It





Malo sutra ce da radi, raspitivao sam se i evo nasao sam drugi adapter, taj bi trebao da radi
lock